Filmy anime

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje anime. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Nihon Chinbotsu 2020

Gdy potężne trzęsienie ziemi rujnuje Japonię, determinacja pewnej rodziny zostaje wystawiona na próbę podczas niebezpiecznej podróży przez tonący archipelag.

Kengan Ashura

Ohma Tokita wkracza do świata, w którym korporacyjne spory rozstrzyga się za pomocą walk gladiatorów. Pieniądze nie są ważne. Dla niego liczy się walka i wygrana.

Shingeki no kyojin 7.8

W świecie opanowanym przez gigantyczne humanoidalne Tytany, mieszka młody Eren Yeager. Tuż po tym, gdy jego miasto legnie w gruzach, a wśród ofiar znajduje się jego matka, postanawia wraz z najbliższymi przyjaciółmi dołączyć do oddziałów obronnych. Żądza zemsty i nienawiści jest ogromna. Chłopak zamierza zabić za wszelką cenę wszystkie napotkane potwory, które doprowadziły ludzkość na skraj zagłady.


Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu

Tatsu był legendarnym członkiem yakuzy znanym jako Nieśmiertelny Smok. Po długiej nieobecności powraca — tym razem jako przykładny pan domu.

One Punch Man 7.3

Najsilniejszy superbohater świata może powalić każdego jednym ciosem. Nikt nie jest w stanie go pokonać, dlatego biedak zmaga się z nudą i depresją.

Tenkuu Shinpan

Nastoletnia Yuri trafia do zlokalizowanego na dachach drapaczy chmur dziwnego świata, w którym musi walczyć z zamaskowanymi napastnikami polującymi na swoje ofiary.

Violet Evergarden 7.5

Wojna się skończyła, a Violet Evergarden potrzebuje pracy. Pozbawiona emocji bohaterka zajmuje się pisaniem listów, aby lepiej zrozumieć siebie i własną przeszłość.

Given

Uenoyama Ritsuka uwielbia muzykę, a jego pasją jest gra na gitarze. Kiedy jego zainteresowania tracą swój urok, chłopak przypadkiem poznaje Satou Mafuyu. Słysząc jego śpiew, serce Ritsuki zaczyna szybciej bić. Z każdym spotkaniem dystans między chłopcami zaczyna się zmniejszać.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Uzumaki doczekał się potomstwa. Jego syn Boruto jest nieznośnym młodym ninja, który nie chce iść w ślady ojca. Obrał sobie całkowicie inną ścieżkę życia. Nad wioską wisi nowe zagrożenie i jedyna osoba, która może je pokonać to Boruto.

Black Clover

Seria opowiada o przychodach Asty, młodego chłopca pochodzącego z małej wioski, którego marzeniem jest zdobycie tytułu Cesarza Magii. Tytuł ten przyznawany jest najsilniejszemu magowi w królestwie Clover jednak chłopak kompletnie nie posiada mocy magicznej a co za tym idzie nie może używać magii. W wyniku zbiegu okoliczności Asta otrzymuje potężny Grymuar który obdarza go mocą antymagiczną i umożliwia mu dążenie do swojego marzenia.

Słowa kluczowe