Filmy anime

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje anime. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Ten epicki serial fantasy opowiada historię Daviona, słynnego Smoczego Rycerza walczącego z krwiożerczymi Scourge’ami. Po spotkaniu z potężnym legendarnym Eldwurmem i szlachetną księżniczką Miraną, która realizuje własną tajną misję, Davion zostaje uwikłany w wydarzenia o znaczeniu przekraczającym jego najśmielsze wyobrażenia.
Nastoletnia Yuri trafia do zlokalizowanego na dachach drapaczy chmur dziwnego świata, w którym musi walczyć z zamaskowanymi napastnikami polującymi na swoje ofiary.


Tatsu był legendarnym członkiem yakuzy znanym jako Nieśmiertelny Smok. Po długiej nieobecności powraca — tym razem jako przykładny pan domu.
Medium Yoh Asakura bierze udział w organizowanym raz na 500 lat turnieju bitewnym, w którym mierzy się z innymi szamanami, aby zdobyć tytuł wszechwładnego króla szamanów.
Samotny chłopiec, który umie panować nad grawitacją, wyrusza w ekscytującą podróż na pokładzie statku Edens Zero, aby spotkać legendarną boginię kosmosu znaną jako Matka.

Pokémon

6,4
Poznaj świat Pokémon z 10-letnim Ashem Ketchumem i jego wspólnikiem Pikachu, który pomaga Ashowi w spełnieniu marzenia o zostaniu mistrzem Pokémon.
Gdy potężne trzęsienie ziemi rujnuje Japonię, determinacja pewnej rodziny zostaje wystawiona na próbę podczas niebezpiecznej podróży przez tonący archipelag.
Bohaterem serialu jest Hinata - niespełniony 32-letni pracownik biurowy, który zamienia się w piękną kobietę i staje do walki z Królem Demonów.
Mai Kawai chce zrezygnować z pracy w policji. Do jej placówki zostaje przydzielona nowa dyrektorka, która pokazuje jej czym jest życie prawdziwej policjantki.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…