Filmy anime

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje anime. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

One Piece

7,3
Legendarny król piratów Gold Roger, który posiadł jeden z największych skarbów na świecie, tuż przed własną egzekucją wyjawił, że gdzieś na Grand Line ukrył swój bezcenny skarb One Piece. Ta wiadomość okrążyła cały świat i skłoniła wielu piratów do wyruszenia na morze w poszukiwaniu skarbu. Młody pirat Monkey D. Luffy pragnie zostać królem piratów, wyrusza więc, by znaleźć legendarny skarb One Piece. W czasie podroży po morzu spotyka wielu przyjaciół i tworzy załogę zdolną do pokonania wielu niebezpiecznych piratów, którzy chcą pokrzyżować plany w zdobyciu upragnionego skarbu.
Lochy, smoki i... pyszna potrawka z potworów? Poszukiwacze przygód zagłębiają się w przeklęte podziemia z misją ratunkową, przy okazji gotując tamtejszym monstrom piekło.
Najsilniejszy superbohater świata może powalić każdego jednym ciosem. Nikt nie jest w stanie go pokonać, dlatego biedak zmaga się z nudą i depresją.


Serial opowiada o wędrówce do wnętrza Ziemi. Dziewczynka Riko, kierowana chęcią przygody i nadzieją na odnalezienie rodzica, wyrusza na wyprawę w nieznane do odmętów tzw Otchłani.
Grace Field House to sierociniec pełen dzieciaków, otoczony murami od zewnętrznego świata. Trójka podopiecznych odkrywa wstrząsającą prawdę o miejscu, w którym dorastają, a to jeszcze nie koniec niespodzianek, które spotkają na swojej drodze…
Zwykły chłopiec ratuje pewnego łobuza przed Złoczyńcą i w nagrodę dostaje supermoc, dzięki której może zostać uczniem szkoły dla bohaterów.
Fanatyk gier komputerowych pomaga stworzyć technologię pozwalającą graczom na kierowanie postaciami za pomocą własnego ciała. Staje się jednak coś nieoczekiwanego.
Kaede Honjou zostaje zaproszona przez swoją przyjaciółkę Risę Shiramine do wspólnej gry MMO w wirtualnej rzeczywistości. Chociaż Kaede nie lubi gier, to jeszcze bardziej nie lubi bólu. Tworzy więc postać o imieniu Maple i postanawia umieścić wszystkie swoje punkty w obronę, aby zminimalizować ewentualny ból. W rezultacie porusza się powoli, nie może używać magii, a nawet zwykły królik jest większym zagrożeniem od niej. Ale jak się okazuje, zdobywa ona umiejętność znaną jako „Obrona absolutna”, w wyniku wpompowywana wszystkich punktów w obronę, a także „Umiejętność kontry”, która działa przeciwko atakom specjalnym. Teraz, dzięki swojej zdolności do niwelowania wszelkich obrażeń, wraz z przyjaciółmi wyrusza po przygody w swiecie gry NewWorld Online.
Licealista Kusuo Saiki przyrzekł w dzieciństwie, że będzie trzymał swoje telepatyczne moce w ukryciu. Nie oznacza to jednak, że jego życie stało się łatwe.
Ohma Tokita wkracza do świata, w którym korporacyjne spory rozstrzyga się za pomocą walk gladiatorów. Pieniądze nie są ważne. Dla niego liczy się walka i wygrana.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…