Filmy eksplozja, bunkier, krew

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje eksplozja, bunkier, krew. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Yossi (Ohad Knoller) dowodzi oddziałem żołnierzy na położonym na zaśnieżonych wzgórzach posterunku niedaleko Libanu. W tajemnicy utrzymuje homoseksualny związek ze swoim zastępcą, przystojnym Liorem (Yehuda Levi) nazywanym Jagger dzięki swoim warunkom fizycznym gwiazdy rocka. Aby mieć odrobinę prywatności w tych warunkach muszą wychodzić razem na patrol. Pewnego dnia pułkownik (Sharon Raginiano) przybywa do bazy z dwoma kobietami. Jedna z nich Yaeli jest zainteresowana Jaggerem, starając się zniechęcić zalecającego się do niej Ofira (Assi Cohen), próbującego jej uświadomić bezcelowość jej wysiłków. Pułkownik przyjechał, aby dowodzić nocna pułapką, której to akcji obawia się Yossi z powodu pełni. Obawia się również o bezpieczeństwo Jaggera. Tak się pechowo złoży, że Jagger zostanie ciężko ranny w tej nocnej akcji, umierając w ramionach swego kochanka. Na stypie w domu rodzinnym Liora matka Jaggera omyłkowo bierze Yaeli za dziewczynę syna.
10 osób skazanych na śmierć musi walczyć na wyspie o życie. Zwycięzca uniknie egzekucji.
Zdjęcie - symbol zwycięstwa dla znużonego wojną narodu, zainspirowało J. Bradleya i R. Powersa do napisania książki o bitwie o Iwo Jimę. To historia żołnierzy, uznanych za bohaterów, którzy wcale nie mieli ochoty odgrywać tej symbolicznej roli.


Nowa część Asa w rękawie łączy w wybuchową całość znanych z części pierwszej weteranów mordu (Tom Berenger i Vinnie Jones) z gotowymi na wszystko debiutantami, aby opowiedzieć historię niskiego szczeblem urzędnika FBI, za zabicie którego wyznaczono zawrotną nagrodę.
Historia grupki Izraelskich żołnierzy pilnujących posterunku na samotnym wzgórzu. Codziennie ostrzeliwani, zmuszeni do ciągłego krycia się w podziemnych bunkrach, marzą tylko o powrocie do domu. W końcu nadchodzi decyzja o wysadzeniu i opuszczeniu posterunku. Nie jest to jednak takie łatwe jak wydawało się na początku, bo jak zostawić miejsce, za które twoi koledzy oddali życie.

Internat

7,8
Serial opowiada o grupie nastolatków odbierającej staranne wychowanie w zamkniętej, elitarnej szkole z internatem. Młodzież ma zakaz opuszczania murów uczelni, co sprawia, że każda eskapada w głąb lasu, który otacza internat, smakuje jak zakazany owoc. Za bramą kryje się pewna tajemnica na ślad której wpada jeden z wykładowców. Chce on dowieść, iż kilkanaście lat temu w owym lesie kilkoro uczniów zostało zamordowanych. Znajduje on tajemniczy bunkier, gdzie kryją się zwłoki zaginionych. Ktoś, bądź coś nie chce jednak, by ta sprawa ujrzała światło dzienne, a naukowiec i grupa jego uczniów narażeni są na śmiertelne niebezpieczeństwo.
W lesie, z dala od zgiełku miasta, stoi stary dwór, w którym mieści się elitarna szkoła z internatem. Mieszkają i uczą się w niej dzieci bogatych rodziców oraz utalentowane dzieci z biednych rodzin. Po szkole krążą opowieści według których w lesie kryje się straszliwe zło. Nikt nie zdaje sobie sprawy, że większość tych opowieści to prawda. Dopiero kiedy jeden z nauczycieli znika w niewyjaśnionych okolicznościach kilkoro z jego uczniów rozpoczyna śledztwo...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…