Filmy suspens

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje suspens. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Historia rozgrywa się w połowie XX wieku w Karolinie Północnej. Opowiada o Kyi, która została porzucona przez rodzinę i samotnie dorasta na bagnach z dala od cywilizacji. Nie jest jednak taka, jak uważają mieszkańcy najbliższego miasteczka-Barkley Cove. Jest bardzo wrażliwą i inteligentną dziewczyną, której brakuje bliskości i dotyku drugiego człowieka. Sprawy się komplikują gdy jej były chłopak zostaje znaleziony martwy. Na Kyę pada podejrzenie o morderstwo.
Phat przenosi się wraz z matką do nowego domu. Okazuje się, że w budynku mieszka już Phob - duch, który ma tylko czterdzieści dziewięć dni na to, by przypomnieć sobie kim był za życia oraz jak zginął. Inaczej stanie się przeklętą duszą, która już nigdy nie będzie mieć szansy na reinkarnację. Pomimo początkowego lęku, Phat zgadza się pomóc Phobowi, z każdym dniem zbliżając się do niego bardziej niż by się spodziewał.
Zrealizowana przez cenionych tajlandzkich reżyserów filmów grozy antologia przerażających opowieści o duchach przemierzających szkolne korytarze.


Do radia Qian Kai Yi trafia list napisany w 1996 roku. Autorką jest kobieta ukrywająca się pod pseudonimem "Anna". Próbując do niej dotrzeć i poznać całą jej historię, He Dun będzie musiała zmierzyć się z traumą z dzieciństwa i tajemnicą rodzinną, o której nie miała pojęcia.
Tajemnicza sprytna dziewczyna o imieniu Nanno przenosi się ze szkoły do szkoły, by ujawniać kłamstwa i oszustwa uczniów oraz pracowników.
Podróżujący z dziewczyną z Londynu do Paryża oficer sił specjalnych wkracza do akcji, kiedy kontrolę nad pociągiem przejmują uzbrojeni i bezwzględni najemnicy.
Nie zawsze można uratować życie pacjenta... Tihn, młody rezydent na izbie przyjęć, zakochuje się z wzajemnością w młodym pacjencie, Tolu.
Po tym, jak Tian Xiao Jun zostaje rzucona przez swojego narzeczonego, postanawia się upić. Wracając z baru, kupuje w sklepie spożywczym HE-CAN, myśląc, że to nowa marka piwa. Wpadając na łobuzów, puszka wypada jej z ręki, a ze środka wypada... mężczyzna!
Atrakcyjna fotograf z Rzymu jest świadkiem morderstwa do którego dochodzi za oknem pewnego mieszkania. Obserwuje, przez płatną lunetę umieszczoną w parku, jak tajemniczy morderca w czarnych rękawiczkach zabija brzytwą młodą kobietę.
Niespodziewane zaproszenie zgromadziło ósemkę przyjaciół w górskiej kryjówce, by mogli wykopać kapsułę czasu z czasów liceum. Przypadkiem poznają najbardziej mroczne i niebezpieczne tajemnice, co wpływa negatywnie na ich psychikę. Sytuację pogarsza znalezienie martwego ciała jednego z przyjaciół, a nikt nie wie, kto będzie następny...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…