Filmy suspens

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje suspens. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

W ostatnim rozdziale przerażającej sagi rodziny Lambertów Josh (Patrick Wilson) oraz Dalton (Ty Simpkins) chcą raz na zawsze pozbyć się demonów. Na ich drodze stoją jednak nowe, budzące grozę siły, które czyhają za czerwonymi drzwiami. I jakby tego było mało, mężczyźni muszą również zmierzyć się z mroczną przeszłością swoich bliskich.
Rawi zostaje odesłany do rezydencji przyjaciela jego dziadka, pod pretekstem kontynuowania nauki. Szybko jednak okazuje się, że na podstawie przepowiedni ma on stać się życiowym partnerem wnuka mężczyzny, Phloenga. Ma to uchronić młodzieńca przed okrutną klątwą rzuconą na jego ród. Rawi i Phloeng nie przypadają sobie do gustu, jednak postanawiają spełnić prośbę pana Sitthikornkana. Kolejne ataki tajemniczego ducha i wspólne wspomnienia wkrótce zbliżają do siebie mężczyzn.
Niesłusznie oskarżeni o morderstwo młodzi tancerze, Khem i Wan, otrzymują możliwość oczyszczenia się z zarzutów - muszą jednak wziąć udział w zleconym im śledztwie. Pod fałszywymi tożsamościami mężczyźni zostają wysłani do "ManSuang", który jest najbardziej luksusowym i tajemniczym miejscem w Siam. Mając za zadanie dowiedzieć się, kto działa przeciwko polityce króla Ramy III, artyści łączą siły z młodym bębniarzem, Chatrą, którego ojciec zginął przez mordercę, którego sami szukają. Biorąc udział w występach, mężczyźni starają się zdobyć niezbędne informacje, narażając nie tylko swoje zdrowie, ale i życie.


Po niespodziewanym ataku uczennicy na nauczycielkę w jednej z tajskich szkół, kuratorium przysyła na zastępstwo lekko nierozgarniętego Ajina. Mężczyzna od początku budzi podejrzenie w Fa - bardzo inteligentnej dziewczynie, która próbuje się dowiedzieć, co zmusiło jej koleżankę do tak brutalnego działania. Wkrótce odkrywa, że Ajin posiada niezwykłe umiejętności, a jego szkolny wizerunek jest wyłącznie maską...
Młody porucznik, Win, dołącza do wydziału kryminalnego, by dowieść niewinności swojego tragicznie zmarłego brata. Pewnego wieczora, dokładnie o godzinie 23:23, słyszy przez radionadajnik wezwanie od nieznanego sobie śledczego. Połączenie bardzo szybko się urywa, a Win stara się dowiedzieć kim był jego rozmówca. Wkrótce orientuje się, że codziennie o 23:23 jest w stanie porozmawiać z kapitanem Yodchaiem z roku 2001. Policjanci łączą siły, by zapobiec tragicznym wydarzeniom.
Historia rozgrywa się w połowie XX wieku w Karolinie Północnej. Opowiada o Kyi, która została porzucona przez rodzinę i samotnie dorasta na bagnach z dala od cywilizacji. Nie jest jednak taka, jak uważają mieszkańcy najbliższego miasteczka-Barkley Cove. Jest bardzo wrażliwą i inteligentną dziewczyną, której brakuje bliskości i dotyku drugiego człowieka. Sprawy się komplikują gdy jej były chłopak zostaje znaleziony martwy. Na Kyę pada podejrzenie o morderstwo.
Po tym, jak Tian Xiao Jun zostaje rzucona przez swojego narzeczonego, postanawia się upić. Wracając z baru, kupuje w sklepie spożywczym HE-CAN, myśląc, że to nowa marka piwa. Wpadając na łobuzów, puszka wypada jej z ręki, a ze środka wypada... mężczyzna!
Atrakcyjna fotograf z Rzymu jest świadkiem morderstwa do którego dochodzi za oknem pewnego mieszkania. Obserwuje, przez płatną lunetę umieszczoną w parku, jak tajemniczy morderca w czarnych rękawiczkach zabija brzytwą młodą kobietę.
Nie zawsze można uratować życie pacjenta... Tihn, młody rezydent na izbie przyjęć, zakochuje się z wzajemnością w młodym pacjencie, Tolu.
Niespodziewane zaproszenie zgromadziło ósemkę przyjaciół w górskiej kryjówce, by mogli wykopać kapsułę czasu z czasów liceum. Przypadkiem poznają najbardziej mroczne i niebezpieczne tajemnice, co wpływa negatywnie na ich psychikę. Sytuację pogarsza znalezienie martwego ciała jednego z przyjaciół, a nikt nie wie, kto będzie następny...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…