Filmy ofiara

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje ofiara. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Detektyw

8,2
Detektywi Rust Cohle (Matthew McConaughey) i Martin Hart (Woody Harrelson) od siedemnastu lat tropią seryjnego zabójcę, sprawcę makabrycznych, rytualnych morderstw. W tym czasie ich wzajemne relacje przeszły ewolucję, zarówno na poziomie zawodowym, jak i prywatnym. Losy detektywów są nierozerwalnie związane, a kolejna odsłona najtrudniejszej w ich karierze sprawy ujawni wiele mrocznych tajemnic.

Predator: Prey

6,2
6,2
Predator: Prey to najnowszy thriller akcji i najnowsza część serii "Predator", której akcja rozgrywa się w realiach ludu Komanczów na początku XVIII wieku. Jest to nieopowiedziana historia młodej kobiety, Naru, zaciekłej i wysoce wykwalifikowanej wojowniczki, wychowanej wśród największych łowców, którzy przemierzali Wielkie Równiny. Bohaterka, pewna, że jest tak samo zdolna jak inni młodzi myśliwi, wyrusza, by chronić swój lud, gdy niebezpieczeństwo zagraża jej obozowi. Uzbrojona w najbardziej prymitywną broń Naru podąża tropem swojej ofiary, która okazuje się wysoko rozwiniętym obcym drapieżnikiem wyposażonym w zaawansowany technicznie arsenał, co prowadzi do bezwzględnej i przerażającej konfrontacji pomiędzy dwoma przeciwnikami.
Specjalna jednostka FBI pracuje nad sprawami seryjnych morderców.


Rodzina Cameronów mieszka w dużym, eleganckim domu na przedmieściach. Will (Clive Owen) i Lynn (Catherne Keener) wychowują trójkę udanych dzieci w miłości i wzajemnym zrozumieniu. Są przekonani, że zapewniają im całkowite bezpieczeństwo i że ich szczęśliwej rodzinie nie może stać się żadna krzywda. 14-letnia Annie (Liana Liberato) poznaje w Internecie 16-letniego Charliego. Chłopak jest miły, bystry, przystojny, zabawny - i w ogóle słodki. Ziszczenie marzeń nastolatki o idealnym partnerze. Annie coraz bardziej angażuje się w wirtualną znajomość. Rodzice nie maja nic przeciwko, w końcu takie zauroczenie jest typowe dla dziewcząt w tym wieku. A potem Annie spotyka się z Charliem - i okazuje się, że rzeczywistość jest szokująco inna od wyobrażanej. To spotkanie pociąga za sobą dramatyczne wydarzenia i zmienia życie całej rodziny na zawsze...

Piła X

6,2
6,4
John Kramer i jego wspólniczka Amanda mszczą się na ludziach, którzy - udając lekarzy - obiecywali nowe życie.

Matrix

8,5
Haker odkrywa, że rzeczywistość, w której funkcjonuje, nie jest prawdziwa.
Młoda kadetka FBI zostaje przydzielona do przesłuchania zamkniętego w ośrodku dla psychopatów kanibala, aby zdobyć od niego informacje na temat innego mordującego szaleńca.
Amerykański tata to przewrotny serial animowany śledzący losy Stana Smitha (Seth MacFarlane) z Langley Falls w stanie Wirginia, agenta CIA, niekwestionowanego eksperta od broni oraz dumną głowę rodziny. Stan wciąż monitoruje działalność terrorystyczną i zrobi absolutnie wszystko, by chronić swoją ojczyznę – ukochaną Amerykę. Sprawdźcie jego lodówkę wysyłającą powiadomienia o atakach terrorystycznych oraz natychmiastową reakcję Stana posyłającego kule prosto w działający toster.
Wujek jest jedynym opiekunem Jian. Po jego nagłej śmierci odkrywa ona podejrzany sklep, który po sobie zostawił. Kim był jej wujek i jaki sklep prowadził? Zanim Jian jest w stanie pojąć, co się dzieje, zostaje zaatakowana przez nieznanych ludzi, którzy chcą przejąć zaopatrzenie wujka. Teraz kiedy jest sama, czy Jian uda się przetrwać?
Siedmiu ludzi, statek kosmiczny i czający się gdzieś w jego odmętach potwór rodem z najgorszych koszmarów.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…