Filmy klub szkolny

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje klub szkolny. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dziennik cwaniaczka 5.8

Greg zaczyna naukę w gimnazjum. Razem ze swoim kumplem Rodrickiem chcą stać się sławni i zapisać się w szkolnych księgach. Gregowi wydaje się, że przyczyną ich ciągłych porażek jest Rodrick, lecz to on zaczyna być szkolną gwiazdą, a Greg staje się nielubiany.

Cross Game 8.5

Głównym bohaterem jest Kitamura Ko, który mieszka obok swojej dziewczyny Wakaby Tsukishimy. Rodzina Tsukishimy prowadzi centrum bejsbolowe wraz z kawiarnią, dla odwiedzających centrum. Wakaba jest drugą z czterech córek Seiji Tsukishimy. Najstarszą córką jest Ichiyou, która zarządza kawiarnią, zaś trzecia z córek to Aoba. Wakaba wyobraża sobie Ko na legendarnym stadionie Koshien, na którym rozgrywane są finały mistrzostw w bejsbolu szkół średnich. Po tragicznym wypadku Wakaby, Ko zamierza spełnić ostatnie marzenie Wakaby i spróbować z pomocą Aoby, kolegi z drużyny, dostać się na legendarny stadion.


Słowa kluczowe