Filmy kobieca nagość, przemoc

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kobieca nagość, przemoc. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Członkowie Burbank Karate Club wyruszają w rejs luksusowym statkiem, w trakcie którego zawijają do jednego z azjatyckich portów. Wdają się tam w awanturę z grupką bandytów zajmujących się porywaniem kobiet dla mnichów mieszkających na zakazanej wyspie. W całym zamieszaniu bandyci niszczą ich statek i karatecy trafiają na wyspę mnichów, pełną wskrzeszonych zombie karateków.
W Dublinie, w bagażniku samochodu ambasadora Szwajcarii znaleziono zwłoki. Kobieta została okrutnie oszpecona witriolem, a następnie zabita. Inspektor John Norton (Luigi Pistilli) zostaje wysłany na miejsce zdarzenia w celu zbadania sprawy. Ambasador korzysta z immunitetu dyplomatycznego. Detektyw Norton musi prowadzić śledztwo z najwyższą dyskrecją, podczas gdy ofiary zaczynają gromadzić się wokół znajomych i krewnych dyplomaty.


Młoda pisarka Jennifer (Sarah Butler) przyjeżdża do domku wypoczynkowego, który znajduje się w lesie z dala od cywilizacji, aby w ciszy mogła napisać swoją nową książkę. Jednak jej spokój zostaje zakłócony przez grupkę mężczyzn, którzy dopuszczają się na niej napaści seksualnej. Nie zdają oni sobie jednak sprawy z konsekwencji swoich czynów.
Akcja serialu toczy się w powstałej po katastrofie ekologicznej Republice Gileadzkiej, utworzonej na dawnych terytoriach Stanów Zjednoczonych, rządzonej przez ultraortodoksyjnych fundamentalistów głoszących powrót do tradycyjnych wartości. Offred jako jedna z niewielu pozostałych na świecie płodnych kobiet zostaje podręczną na dworze komandora, gdzie kobiety są zmuszone do świadczenia usług seksualnych będących ostatnią, desperacką próbą ponownego zaludnienia Ziemi.
Katie (Jemma Dallender) próbuje podbić świat modelingu. Kiedy przyjmuje propozycję zrobienia nowych zdjęć do swojego portfolio, sesja szybko zamienia się w niewyobrażalny koszmar pełen cierpienia, tortur i gwałtu. Dziewczynie cudem udaje się uciec. Posiniaczona i pobita, tak fizycznie jak i psychicznie, odnajduje w sobie ciemną stronę ludzkiej psychiki, by dokonać brutalnej zemsty.
Głównym bohaterem American Beauty i narratorem zarazem jest 42-letni Lester Burnham (Kevin Spacey). Oto facet, który po dwudziestu latach letargu budzi się do prawdziwego życia. Impulsem do zmian staje się koleżanka córki, w typie lolitki, rozbudzająca jego zmysły. Pod jej wpływem przewartościowuje swoje życie – ćwiczy i powraca do formy fizycznej, rzuca pracę, staje się szczery i bezkompromisowy. Powraca do marzeń z młodości, które okazują się złudzeniami, bo czy palenie trawki, jeżdżenie sportowym wozem, albo beztroska „Mc-praca” uczyni go wolnym i młodym?
Zabójstwo gwiazdy piłkarskiej popycha dwóch radykalnie różnych policjantów do walki z berlińskim półświatkiem i konfrontacji z własnymi grzechami.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…