Filmy lgbt

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje lgbt. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

The Boys

7,7
8,1
W bardziej emocjonującym 2. sezonie „The Boys", Rzeźnik, Hughie i reszta grupy dochodzą do siebie po stratach poniesionych w sezonie 1. Kryjąc się przed wymiarem sprawiedliwości, kontynuują zmagania z superbohaterami. Vought zarabia na panice wywołanej przez superzłoczyńców, a nowa superbohaterka, Stormfront, zmienia układ sił, rzucając wyzwanie niestabilnemu psychicznie Homelanderowi.

Batwoman

5,0
Przyjaciele i rodzina Kate trzymają się nadziei, że Kate nadal może zostać odnaleziona, a bezdomna 25-lateka imieniem Ryan Wilder (Javicia Leslie) natrafia na kostium Kate. Koncentrując się na tym, że nie jest już ofiarą, Ryan bierze skafander, by użyć go jako zbroi i wkracza na ulice Gotham, eliminując różnych członków nowego gangu zwanego False Face Society. W międzyczasie zarówno Jacob Kane (Dougray Scott), jak i Luke Fox (Camrus Johnson) rozpoczynają poszukiwania Kate, Mary Hamilton (Nicole Kang) boryka się z utratą kolejnego członka rodziny, Sophie Moore (Meagan Tandy) zmaga się z rzeczami, które nie zostały wypowiedziane jej pierwszej miłości , a Alice (Rachel Skarsten) jest wściekła, że ​​ktoś dotarł do Kate, zanim zdążyła się zemścić. W tym samym czasie „Bruce Wayne” (gościnnie Warren Christie) powraca pod pretekstem poszukiwania Kate, ale prawda jest taka, że ​​chce odzyskać swój garnitur i staje się to starciem oszustów, gdy „Batwoman” i „Bruce” zmierzą się ze sobą w pełnej akcji premierze sezonu drugiego.
Po usłyszeniu plotki, że najtrudniejszą osobą do poderwania jest Kit, młody student medycyny, Mark postanawia podjąć wyzwanie i uwieść chłopaka. Jednak w momencie ich pierwszego spotkania przyszły inżynier poznaje złą stronę Kita. Nie zamierzając tak łatwo się poddać, Mark próbuje zwrócić na siebie jego uwagę, z czasem orientując się, że Kit nie jest mu obojętny.


Lucyfer

7,3
Uroczy, charyzmatyczny i diabelsko przystojny, Lucyfer (Tom Ellis) powraca. Nowy sezon, nowe wydarzenia, w których bierze udział znudzony piekłem upadły anioł. Ponownie jest w swoim żywiole, zniewala kobiety, imprezuje i nie odstępuje na krok uroczej pani detektyw, której pomaga rozwiązywać zagadki, wykorzystując swoje zdolności do manipulowania ludźmi i skłaniania ich do najskrytszych wyznań.
Rip Hunter przenosi się w czasie, aby zebrać drużynę superbohaterów, którzy spróbują przeciwstawić się nieśmiertelnemu despocie zwanym Vandal Savag.
Podążaj za grupą przyjaciół, z których większość to lesbijki, które doświadczają miłości, złamanego serca, seksu, niepowodzeń i sukcesów.

Big Mouth

8,2
6,5
Blaski i koszmary dojrzewania wywracają życie nastoletnich przyjaciół do góry nogami. Kontrowersyjny serial komediowy dwóch kumpli — Nicka Krolla i Andrew Goldberga.
Nubsib i Gene spotykają się już od dwóch lat. Pomimo iż na stopie zawodowej rozwijają się bardzo dobrze, to prywatnie ich związek stanął w miejscu, a czas na wspólne chwile znacznie się skurczył z powodu zobowiązań wobec fanów. Nubsib postanawia więc przygotować romantyczną niespodziankę dla ukochanego. Niestety, Gene źle rozumie całą sytuację, odsuwając się jeszcze bardziej od swojego chłopaka. Czy związek, o który musieli walczyć, zostanie od tak zniszczony?
Zhou Shu Yi od dzieciństwa walczy o pierwsze miejsce w rankingu szkoły z Gao Shi De. Niestety, od zawsze ląduje na miejscu drugim. W chwili, gdy dostaje się na uniwersytet, odżywają znów jego nadzieje, że Shi De już nigdy nie stanie na jego drodze do sukcesu. Wszystko zmienia się, gdy Shu Yi dowiaduje się o przeniesieniu się odwiecznego wroga na jego uniwersytet. Przypadkowe, jak wydaje się Shu Yi, spotkania z Shi De oraz mały emocjonalny szantaż sprawiają, że chłopcy zbliżają się do siebie, odkrywając nieznane im dotąd tajemnice i uczucia.
Serial ukazujący różne oblicza miłości męsko-męskiej. Każdy sezon podzielony jest na kilka historii, opowiadających rozwijającą się relację miłosną między głównymi bohaterami, dostarczając widzowi zarówno śmiech, jak i łzy.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…