Filmy lgbt

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje lgbt. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

The Boys

7,8
7,9
W bardziej emocjonującym 2. sezonie „The Boys", Rzeźnik, Hughie i reszta grupy dochodzą do siebie po stratach poniesionych w sezonie 1. Kryjąc się przed wymiarem sprawiedliwości, kontynuują zmagania z superbohaterami. Vought zarabia na panice wywołanej przez superzłoczyńców, a nowa superbohaterka, Stormfront, zmienia układ sił, rzucając wyzwanie niestabilnemu psychicznie Homelanderowi.
Charlie i Nick, nastoletni chłopcy, odkrywają, że ich przyjaźń może być czymś więcej.
Remiza 126 zostaje zamknięta, a członkowie załogi trafiają na inne posterunki w całym mieście. Potężny i niespodziewany front arktyczny uderza w Austin, wywołując śnieżycę i powszechny chaos. Czy Owen i Tommy nie tylko pomogą miastu, ale zdołają też odtworzyć rozwiązaną jednostkę?


Serial opowiada historię kanadyjskich wczasów nad jeziorem. Główny bohater, Justin (35 l.), niedawno rozwiedziony gej, chce odnowić kontakt z Billie (16 l.), córką, którą oddał do adopcji. Jednocześnie walczy z przyrodnią siostrą, Maisy-May o prawa do rodzinnej chatki.

Big Mouth

8,1
6,8
Blaski i koszmary dojrzewania wywracają życie nastoletnich przyjaciół do góry nogami. Kontrowersyjny serial komediowy dwóch kumpli — Nicka Krolla i Andrew Goldberga.
Nastoletni Jake wypatruje lalkę na wyprzedaży garażowej i kupuje ją z zamiarem wykorzystania w projekcie plastycznym. Chłopak nie podejrzewa, w jaką kabałę się wpakował i do czego zdolny jest jego nowy nabytek. Niebawem małym amerykańskim miasteczkiem wstrząsa seria przerażających morderstw.
Historia Michaela - geja po czterdziestce, którego związek rozpadł się po 17 latach.
W serialu „Smiley” poznajemy załamanego Álexa. W wyobraźni tworzył fantazje z chłopakiem, który po paru tygodniach nagle go porzucił. A jemu wcale się to nie podoba. Chwyta więc za telefon i nagrywa wiadomość, żądając wyjaśnień. To nagranie będzie miało zaskakujące konsekwencje… bo przez pomyłkę zostawia wiadomość na poczcie głosowej Bruna, którego w ogóle nie zna. Ta pierwsza pomyłka jest pierwszą z serii zdarzeń, które na zawsze zmienią życie Alexa i Bruna.
Witamy w EWS, prestiżowej szkole z internatem. Tu wyboista droga ku sławie stoi otworem przed każdym, kto nie jest mięczakiem. Zbuntowani to reboot popularnej opery mydlanej, na podstawie której nakręcono oddzielne telenowele w Argentynie i Meksyku na początku lat 2000. W Zbuntowanych w reżyserii Santiago Limóna i Yibrana Asauda przemierzamy korytarze Elite Way School, poznając nowe pokolenie uczniów, nowe historie i nowych bohaterów (oraz kilkoro dobrze znanych, których wieloletni fani bez trudu rozpoznają). W ośmiu odcinkach śledzimy losy grupy uczniów starających się wygrać Bitwę zespołów — konkurs muzyczny, który może zaważyć na ich przyszłej karierze muzycznej. Jesteśmy też świadkami ich pierwszych miłości i przyjaźni oraz działań pewnego tajemniczego stowarzyszenia, które może pokrzyżować muzyczne plany pierwszoroczniaków.
Berlin, rok 1943. Pracownicy szpitala Charité zmagają się z krwawymi skutkami II wojny światowej i nazistowskimi praktykami medycznymi, w tym programem eugenicznym.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…