Filmy dowód zbrodni

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje dowód zbrodni. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Ślad 6.8

Na miejscu przestępstwa pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych i nawet najmniejszy ślad nie umknie ich uwadze. Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ dowodzi Renata Różańska (Anita Jancia - „Dzień kobiet”, „Wataha”) podinspektor policji, profesor nauk medycznych - biochemik. Ona współtworzy wydział od samego początku. „Żelazna dama” jest trudnym, ale sprawiedliwym liderem zespołu. Zawsze może liczyć na swojego zastępcę - nadkomisarza Rafała Walczaka (Mariusz Jakus - „Symetria”, „Fala zbrodni”), chociaż jest jedynym pracownikiem wydziału narzuconym jej przez przełożonych. Mężczyzna działa na granicy prawa i w związku z tym często wchodzi w konflikty ze swoją szefową. Do zespołu Renaty należy jej przyjaciółka - lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało - „Big Love”, „Ziarno prawdy”), dla której widok krwi i zwłok jest rzeczą normalną jak poranna kawa. W CWŚ bardzo przydaje się nieustępliwy, ale pełen uroku osobistego technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki - „Kamienie na szaniec”). Został zaproszony do wydziału przez Renatę, chociaż ma za sobą kryminalną przeszłość. Ten komputerowy geniusz i haker nie ma sobie równych w cyberświecie, we włamywaniu do komputerów i baz danych.

Tierra de Lobos 8.0

Hiszpania XIX wiek. Dwaj bracia César i Román Bravo po nieudanym napadzie na bank muszą uciekać przed wymiarem sprawiedliwości. W końcu postanawiają wrócić do swojego rodzinnego miasteczka El Lobo, gdzie będą musieli stawić czoła miejscowemu właścicielowi ziemskiemu.

Rodzina Borgiów 7.3

Wywodzący się z Hiszpanii kardynał Rodrigo Borgia był znakomitym politykiem i jednocześnie namiętnym mężczyzną oraz troskliwym ojcem. Gdy w 1492 roku został wybrany papieżem i przyjął imię Aleksandra VI postanowił uczynić swoje dzieci najpotężniejszymi ludźmi na Półwyspie Apenińskim. Serial koncentruje się na postaciach Cesarego, zdolnego polityka, pierwowzoru Księcia ze znanej rozprawy Macciavellego oraz pięknej córki Aleksandra, Lukrecji, która stała się narzędziem powiększania wpływów rodziny.


Piekło pocztowe 7.4

Po aresztowaniu utalentowany oszust Moist von Lipwig, chcąc odzyskać wolność zgadza się na przyjęcie zaoferowanego mu przez patrycjusza Ankh-Morpork stanowiska poczmistrza.

L'internat 5.5

Akcja serialu toczy się w odizolowanej, położonej w samym sercu gęstego lasu prestiżowej szkole. Wkrótce po rozpoczęciu nowego roku szkolnego na światło dzienne zaczynają wychodzić tajemnice sięgające jeszcze czasów kiedy w miejscu obecnej szkoły znajdował się sierociniec.

Zakrytaya shkola 5.0

W lesie, z dala od zgiełku miasta, stoi stary dwór, w którym mieści się elitarna szkoła z internatem. Mieszkają i uczą się w niej dzieci bogatych rodziców oraz utalentowane dzieci z biednych rodzin. Po szkole krążą opowieści według których w lesie kryje się straszliwe zło. Nikt nie zdaje sobie sprawy, że większość tych opowieści to prawda. Dopiero kiedy jeden z nauczycieli znika w niewyjaśnionych okolicznościach kilkoro z jego uczniów rozpoczyna śledztwo...

Oddział do zadań specjalnych 4.0

Agent Jason Handler odkrywa, że ktoś zabija seryjnych morderców. Zebrawszy dowody udaje się z nimi do Williama Haywooda, dowodzącego specjalną komórką zajmującą się łapaniem seryjnych morderców. Dzięki temu udaje mu się dołączyć do zespołu, ale wtedy okazuje się, że to właśnie jego nowi koledzy są mordercami.

Internat 7.8

„Internat" to opowieść o związkach między ludźmi, ambicji, władzy, walce z przeciwnościami życia i trudnych relacjach w grupie. Nastolatki zmuszone są dojrzeć i przejąć rolę rodziców. W serialu poznamy historie dzieci, które nie otrzymują wsparcia od rodziców, jak również zmagania matek, które poszukują zaginionych dzieci. Dodatkowo naszą uwagę przykują wplecione w trudy życia historie miłosne.

Lot 192 2.5

Słowa kluczowe