Filmy pocałunek, droga

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje pocałunek, droga. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.
Ziemowit przyłącza się do grupy, która chce obalić rządy okrutnego Popiela.
Grupa przyjaciół postanawia ożywić codzienną rutynę i wybiera się w podróż na legendarnych Harley’ach. Pragną posmakować nieograniczonej wolności. Okazuje się jednak, że wyprawa staje się dużo bardziej skomplikowana, niż zakładali. Ich dobra passa zostaje wystawiona na próbę podczas spotkania z prawdziwym gangiem dzikich Harley’owców, a zwariowane wakacje zmieniają się w przygodę ich życia.


Dwoje zakochanych ludzi ucieka przed wynajętym płatnym zabójcą oraz policją.

Dzikie historie

7,4
8,0
Dzika komedia, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają. Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą „dość!” i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

Paul

6,4
Miłośnicy komiksów, Clive oraz Graeme, wybierają się na festiwal Comic-Con. Podczas podróży spotykają kosmitę Paula, któremu postanawiają pomóc dostać się na ojczystą planetę.
Akcja serialu rozpoczyna się w roku 1492. Po śmierci papieża Innocentego VIII w Watykanie, rozpoczyna się polityczna walka o papieską koronę. Dzięki przekupstwom, wymuszeniom, szantażom, torturom oraz morderstwom, nowym papieżem zostaje Rodrigo Borgia - głowa potężnego, hiszpańskiego rodu.
Historia budowy średniowiecznej katedry na tle wojen domowych, konfliktów religijnych i walki o władzę.

Carol

6,4
6,3
Dwie kobiety. Pierwsza to młoda, aspirująca fotografka, a druga jest dojrzałą zamężna kobietą, która coraz częściej myśli o rozwodzie. Poznają się przypadkowo, w ogarniętym szałem bożonarodzeniowych zakupów, Nowym Jorku. Od pierwszego spotkania rodzi się między nimi fascynacja, która szybko przeradza się w uczucie silniejsze niż nakazy obyczajowe epoki, w której żyją.
Trójka młodych ludzi dokonuje sporego rabunku. Wśród nich jest ciężarna Ruth Guthrie (Rooney Mara), która podczas strzelaniny z policją rani stróża prawa. Winę za to bierze na siebie jej partner, Bob Muldoon (Casey Affleck). Zostaje skazany długoletnim wyrokiem, ale po czterech latach udaje mu się uciec z więzienia. Chce wrócić do miłości swojego życia i poznać córkę. Przeszkodą na drodze do tego są nie tylko organy ścigania, ale również podejrzani łowcy głów.

Słowa kluczowe