Filmy zazdrość, ciąża

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje zazdrość, ciąża. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dawni przyjaciele z czasów szkolnych spotykają się ponownie na pogrzebie swojego trenera koszykówki, z którym w dzieciństwie zdobyli puchar. Teraz, po 30 latach, Lenny (Adam Sandler), Eric (Kevin James), Kurt (Chris Rock), Rob (Rob Schneider) i Marcus (David Spade) jadą po uroczystościach pogrzebowych do domku letniskowego nad jeziorem, by powspominać dawne czasy.
Ralf Milan (Lino Ventura) to zabójca kontraktowy, który musi wykonać swój „kontrakt” ze swojego pokoju hotelowego z widokiem na gmach sądu w Montpellier: w tym przypadku musi zabić niejakiego Louisa Randoniego (Xavier Depraz), zanim ten nie dokona kompromitujących rewelacji podczas procesu. Jego sąsiad François Pignon (Jacques Brel), porzucony przez żonę Louise (Caroline Cellier), która zostawiła go dla znanego psychiatry, doktora Fuchsa (Jean-Pierre Darras), próbuje popełnić samobójstwo, wieszając się w łazience i powoduje zalanie. Milan przekonuje chłopaka z sali, by nie dzwonił na policję, obiecując, że sam będzie czuwał nad nim, aby uniknąć nawrotu. Następnie zostaje nieodwracalnie pogrążony w problemach Pignona ze szkodą dla jego misji. Po tysiącu przygód, w których Milanowi nie udaje się pozbyć Pignona, dwójka bohaterów trafia do więzienia, gdzie drugi nadal wkurza pierwszego.
Georgina Scott, samotna seksowna 33 latka, wpada w rozpacz, gdy odkrywa, że dopadła ją wcześniejsza menopauza. Na zajście w ciążę zostało jej raptem kilka dni. Aby wykorzystać ostatni cykl prosi swoich przyjaciół, by pomogli jej w znalezieniu odpowiedniego kandydata na ojca. Im bardziej zdesperowana jest Georgina, tym bardziej rozpaczliwe i nieprawdopodobne stają się poszukiwania Pana Chętnego i Mogącego. Georgina sprowadza spermę z Internetu, próbuje uwieść robotnika budowlanego, striptizera z nocnego klubu, a nawet kilku uczestników osobliwego pogrzebu... Wszystko w imię upragnionego macierzyństwa.


Niemiecka psychoterapeutka Doris, wychowująca samotnie dwójkę dzieci, zakochuje się w tureckim policjancie Metinie, który również wychowuje dwójkę nastolatków. Kiedy ta niemiecko-turecka rodzina zamieszkuje pod jednym dachem, każdy z jej członków musi odnaleźć swoje miejsce w nowej, niecodziennej sytuacji. Czy pomimo odmienności kulturowej i światopoglądowej uda im się stworzyć prawdziwy dom?
Miasto Delft, Holandia, rok 1665. 17-letnia Griet musi podjąć pracę, by pomóc swojej rodzinie. Jej ojciec stracił w wypadku wzrok. Griet zostaje służącą w domu malarza Johannesa Vermeera i stopniowo zwraca na siebie uwagę swojego pana. Choć dzieli ich wszystko – pochodzenie, wychowanie i wykształcenie – Vermeer odnajduje w Griet pokrewną duszę, która tak jak on ma intuicyjne wyczucie barwy i światła. Odkrywa więc przed nią tajemniczy świat swoich obrazów. Vermeer jest perfekcjonistą. Swoje obrazy maluje miesiącami. Jego przebiegła teściowa, Maria Thins, stara się zachować dotychczasowy rozrzutny styl życia całej rodziny z pieniędzy zarabianych na sprzedaży obrazów Vermeera. Widząc, że Griet jest dla Vermeera prawdziwą muzą, sprzyja ich tajemnemu związkowi. Dla Griet rosnąca zażyłość z jej panem to ogromne niebezpieczeństwo. Tym bardziej, że 12-letnia córka Vermeera, złośliwa Cornelia, widzi więcej niż powinna. Zazdrosna o służącą, jest zdecydowana narobić jej kłopotów. Osamotniona i przez nikogo nie broniona Griet walczy także z uczuciem, jakie okazują jej Pieter, miejscowy pomocnik rzeźnika oraz bogaty pan van Ruijven, protektor Vermeera. Van Ruijvena frustruje świadomość, że pieniądze nie zapewniają mu pełnej kontroli nad artystą. Griet coraz bardziej poddaje się urokowi Vermeera. Przebiegły van Ruijven domyślając się, co łączy pana i służącą, szuka sposobu, by Vermeer namalował Griet. Efektem jego intrygi będzie jeden z najwspanialszych obrazów, jakie kiedykolwiek powstały.
Paryż. W zacisznym hoteliku Casanova, położonym przy uliczce o tej samej nazwie, świadczą swoje usługi panienki do towarzystwa. Wśród nich prym wiedzie Słodka Irma. Nestor, naiwny policjant, postanawia zaprowadzić tu porządek. Licząc na pochwałę przełożonych, aresztuje trudniące się nierządem kobiety.
Kate jest dziennikarką w poczytnym magazynie. Gdy jej ostatni artykuł zostaje odrzucony, jej nowym tematem ma być historia o miłości. Aby utrzymać pracę, Kate ma na to tylko jeden dzień, więc zaczyna myśleć o przeszłości i swoich historiach miłosnych które mogłaby opisać, lecz zaczyna się zastanawiać czy jest odpowiednią osobą o której może być ten artykuł.
W czasach, w których pochodzenie i majątek stanowiły o pozycji społecznej, ambitna Becky Sharp postanowiła udowodnić, że choć nie posiada ani jednego, ani drugiego, potrafi wejść do sfery spoza jej zasięgu. Z uporem i konsekwencją opracowuje ona plan polepszenia swojego statusu społecznego i majątkowego. Przy pomocy przyjaciółki, naiwnej i nieświadomej niczego, Maelii Sedley, rozpoczyna realizację swojego celu i zaczyna poszukiwania odpowiadającego jej kryteriom kandydata na męża...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…