Filmy muzyka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje muzyka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Perfect Days

0,0
8,3
Hirayama wydaje się całkowicie zadowolony ze swojego prostego życia jako sprzątacz toalet w Tokio. Poza bardzo ustrukturyzowaną codzienną rutyną cieszy się swoją pasją do muzyki i książek. Ponadto uwielbia też drzewa i robi im zdjęcia. Seria nieoczekiwanych spotkań stopniowo ujawnia więcej z jego przeszłości. Film ten jest poetycką i głęboko poruszającą refleksją na temat odnajdywania piękna w otaczającym nas codziennym świecie.

Ocean ognia

6,4
5,3
Kapitan okrętu podwodnego współpracuje z drużyną Navy Seals w celu uratowania prezydenta Rosji, który podczas zamachu wzięty został do niewoli.
Jest rok 2030, Ted sadza dwójkę swoich nastoletnich dzieci na kanapie i zaczyna opowiadać im tytułową historię. Opowieść rozpoczyna się gdy najlepszy przyjaciel Teda oświadcza się swojej dziewczynie, co wywołuje w Tedzie refleksję, że dla niego również nadszedł czas się ustatkować. Co zaskakujące - znajduje tę właściwą dziewczynę dość szybko. Jest nią dziennikarka Robin. Ted zaprasza ją na randkę, na której wszystko idzie dobrze aż do czasu, gdy Ted niechcący wyznaje dziewczynie miłość, wprawiając ją tym samym w zakłopotanie i przekreślając swoje szanse na usidlenie Robin.


Friends jest serialem komediowym o sześciorgu przyjaciołach Joey'u (Matt LeBlanc), Chandlerze (Matthew Perry), Rossie (David Schwimmer), Monice (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston) i Pheobe (Lisa Kudrow), którzy wspólnie spędzają z sobą czas, świetnie się razem bawiąc. Potrafią naśmiewać się z własnych słabości i wad oraz wspierać w trudnych chwilach. Akcja serialu toczy się w Nowym Jorku na Manhattanie, głównie w kawiarni zwanej Central Perk oraz w mieszkaniach Moniki i Rachel oraz Joey'a i Chandlera.
Program to amerykańskie show telewizyjne składające się z kilku skeczy w wykonaniu stale współpracującej grupy komików, jednego gościa - znanej osoby ze świata showbiznesu oraz zaproszona grupa muzyczna.
Yay! Właśnie to Gina powtarza, gdy sprawy idą po jej myśli albo gdy ma dobry nastrój. Dzięki swojemu lekkiemu pióru Gina zdobyła stypendium do prestiżowego Karaibskiego Instytutu Muzycznego (IMC) w Puerto Rico, który nie ma sobie równych w nauce latynoskich rytmów. To również kolebka odnoszącego sukcesy reggaetonu. Gina jest radosną, żywiołową i kreatywną dziewczyną, która uwielbia pisać. Jej marzeniem jest tworzyć piosenki dla najlepszych artystów i przekazywać swoje pomysły i uczucia słuchaczom. Dziewczyna marzy, by tworzyć utwory dla Jaydena, który jest młodzieżową sensacją ulicznych rytmów, a zarazem synem dyrektora i właściciela IMC. Gina nieustannie dzieli się w sieci swoimi tekstami piosenek, w tym również rapem, a setki dzieci i nastolatków obserwują jej konto @ginayei. Uczniowie IMC będą eksperymentowali z różnymi rytmami, takimi jak trap, latynoski pop, a nawet ballady, ale reggaeton zawsze będzie leżał u podstaw każdego utworu. Gina pozna Manu, miłego i czarującego chłopaka, który jest zdeterminowany, by osiągnąć sukces i zdobyć sławę. Razem stworzą miłosną piosenkę, której słowa i muzyka będą esencją karaibskiego brzmienia. W galerii sław już szykują miejsce dla tego duetu!
Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.
Futrzani przyjaciele znowu ruszają na spotkanie przygody. Chętnie pomagają zwierzakom i ludziom w potrzebie, a przy okazji świetnie się bawią i odrobinę psocą.
Ten nowatorski serial animowany łączy muzykę i wyobraźnię oraz pokazuje, że kreatywne myślenie i świetna zabawa często idą w parze.
Rozbrykany Alvin dorasta wraz z braćmi pod okiem pisarza piosenek, przy okazji przeżywając masę przygód i wiele dowiadując się o świecie.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…