Filmy walka, trener

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje walka, trener. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wojownik

7,6
Tom Conlon (Tom Hardy) to najmłodszy syn Paddy'ego Conlona (Nick Nolte), byłego boksera, który nie ma zbyt dobrych stosunków ze swoją rodziną poprzez nałóg alkoholowy. Teraz, chcąc nawiązać bliższe relacje, zaczyna trenować Toma w mieszanych sztukach walki. Niespodziewanie w turnieju chłopak staje na ringu w walce przeciw swemu starszemu bratu.
Eric Sloane jest mistrzem świata w kickboxingu, przybywa do Tajlandii, aby stoczyć pojedynek z najlepszym zawodnikiem w kraju. Podczas walki jego przeciwnik stosuje niedozwolone chwyty i prawie zabija Erica. Wszystko obserwuje Kurt, młodszy brat ofiary, który poprzysięga zemstę na Tong Po.

Rocky 5

6,3
Kiedy Rocky (Stallone) wraca po swym ostatnim zwycięstwie do domu, dowiaduje się, że przez swego niesumiennego doradcę finansowego stracił wszystkie pieniądze. Co gorsza, kontuzje odniesione w walkach bokserskich zmuszają go do wycofania się z ringu. Dlatego też, Rocky, jego żona Adrian (Talia Shire) i syn Rocky Junior (Sage Stallone) przenoszą się do skromnego mieszkanka w południowej Filadelfii. Tam, Rocky musi pokonywać głęboko zakorzenione urazy pokutujące w jego synu, gorycz przepełniającą jego serce, kiedy ojciec trenuje Tommiego Gunna (Tommy Morrison), młodego boksera, który wkrótce zyska światową sławę. Kiedy Tommy zwraca się przeciwko swemu mistrzowi i publicznie z niego szydzi, Rocky wie, że musi stoczyć jeszcze jedną walkę.


Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
Autentyczna historia konia wyścigowego, który mimo fatalnych początków na torze stał się największym championem w czasie Wielkiego Kryzysu.
Opowieść o mężczyźnie, którego życie, nie potoczyło się tak, jakby sobie tego życzył. Bardzo chciałby cofnąć czas do okresu liceum i wszystko zmienić. Pewnego dnia, budzi się mając znów siedemnaście lat i ma szansę naprawić popełnione błędy.

Ona to on

6,8
Komedia romantyczna o nastolatce (Amanda Bynes), która chcąc zrealizować swoje marzenie, decyduje się udawać swojego brata. A ciężkie jest życie uznawanego za frajera nowego ucznia i mieszkańca szkolnego kampusu, jeśli jest dziewczyną, która zakochała się w najurodziwszym chłopaku, który z kolei szaleje na punkcie najładniejszej dziewczyny w szkole, która dla odmiany jest pod wielkim urokiem nowego ucznia… Viola Johnson (Amanda Bynes) miała ważne powody, by podać się za swojego brata bliźniaka, Sebastiana (James Kirk), i zapisać się do szkoły Illyria Prep. Skorzystała z tego, że Sebastian postanowił zdezerterować z zamiarem podbicia muzycznych scen Londynu. Przebrana za brata może grać w piłkę i dokopać drużynie chłopaków ze swojej starej szkoły. Cała sytuacja komplikuje się, kiedy prawdziwy Sebastian wraca z Londynu o dwa dni za wcześnie…
Zakończenie roku szkolnego w jednej z amerykańskich szkół średnich. Młodzież z tej okazji planuje ogromną imprezę z dużą ilością alkoholu i marihuany w mieszkaniu jednego z uczniów. Niestety dostawca piwa przyjeżdża za wcześnie, przez co rodzice chłopaka orientują się w sytuacji. Trzeba zatem znaleźć inną miejscówkę. W tle przepiękne lata 70'.
Po przeprowadzce z Iowa na Florydę Jake przeciera oczy na widok posiadłości wartych dziesiątki milionów dolarów i najdroższych samochodów, jakimi rozbijają się jego szkolni koledzy. Dla nich życie jest nieprzerwaną imprezą. W tym środowisku Jack jest outsiderem. Z towarzyskiego niebytu wyrywa go piękna koleżanka z klasy – Amber. Za jej sprawą chłopak trafi na imprezę, na której zostaje wmanewrowany w walkę z miejscowym zabijaką Ryanem. Po sromotnej porażce, Jake postanawia szkolić się w sztuce walki znanej jako MMA (Mixed Martial Arts). Chłopak będzie potrzebował wiele cierpliwości i samodyscypliny, aby w kolejnej walce udowodnić światu ile jest wart.
Film jest oparty na historii życia słynnego boksera. Ukazuje czasy jego triumfów i porażek aż po dni gorzkiej starości. Nieokiełznana natura, siła i agresja na ringu czyniły z La Motty prawdziwą, niepokonaną bestię, w życiu prywatnym natomiast wpędziły go w błędne koło szaleństwa i furii.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…