Filmy antologia

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje antologia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Czarne lustro

8,0
7,3
Nagrodzony statuetką Emmy serial Czarne Lustro jest oparty na scenariuszu Charliego Brookera. W kolejnej odsłonie serii zobaczymy trzy filmowe historie. Wszystkie z nich są okraszone satyrycznymi obserwacjami i czarnym humorem, a trzymające w napięciu wątki opisują skomplikowaną współczesną rzeczywistość.
Tim Miller i David Fincher przedstawiają przeznaczoną dla dorosłych antologię filmów animowanych pełną przerażających istot, okrutnych niespodzianek i czarnego humoru.
Zanurz się po łokcie w nieznane zakamarki uniwersum CHŁOPAKÓW dzięki CZYSTEMU ZŁU - ośmioodcinkowej animowanej antologii, której każdy odcinek jest dziełem najbardziej nieprzewidywalnych, pokręconych i chorych umysłów branży rozrywkowej.


Cotygodniowy serial antologiczny, w którym każdy odcinek opowiada inną historię grozy.
Film składa się z trzech przeplatających się ze sobą historii. Dwóch mężczyzn zabija bibliotekarza i udaje się do małego miasteczka w poszukiwaniu tytułowej „Księgi krwi”. W tym samym czasie dręczona wyrzutami sumienia Jenna ucieka od rodziców i ukrywa w domu staruszków skrywających mroczny sekret. Trzecia historia przedstawia losy Mary i medium Simona.
Opowieści z dreszczykiem, zrealizowane na podstawie makabrycznych komiksów z lat 50-tych. Narratorem wszystkich jest tajemniczy dozorca krypty.
Sześć krótkich historii o przyjaźni, miłości i zrozumieniu, a każda z nich ma szansę na rozwój w malowniczych sceneriach tajskich miast i miasteczek, przy akompaniamencie wyjątkowych lokalnych potraw.
Twórcy antologii próbowali przedstawić przebieg prawdziwych zbrodni na Tajwanie. Po wykolejeniu pociągu mąż inspektorki z firmy ubezpieczeniowej Wen-Qing wpada w śpiączkę. Gdy na jaw wychodzą oszustwo i romans mężczyzny, jego żona podejrzewa przekręt. Doświadczony policjant Wang ma wytropić zabójcę swojej córki Xuan, nauczycielki zamordowanej na szkolnym parkingu. Jedynym świadkiem zabójstwa jest uczeń z zaburzeniami. Dziennikarz Lee ukrywa prawdziwe intencje wywiadu ze skazanym na śmierć Shenem, bezlitosnym cynglem na usługach gangu, który mimo licznych ofiar nie chce przyznać się do udziału w masakrze rodziny Yeh. Poszukiwany Jie szuka pomocy u swojego służącego w wojsku brata Chenga. Ukrywając się, Jie znajduje na terenie jednostki zwłoki chłopca, a podejrzenia spadają na Chenga. Jie musi ścigać się z czasem, by dowieść niewinności brata.
"Mistrzowie horroru" to serial na który składają się godzinne opowieści nie połączone ze sobą linią fabularną, każda z nich stworzona została przez najsłynniejszych scenarzystów i reżyserów filmów grozy.
Dwight umawia zamożnych biznesmenów z prostytutkami, robi im zdjęcia i sprzedaje ich żonom. Kiedy pojawia się pewna femme fatale z jego przeszłości błagając o pomoc, nie potrafi się jej oprzeć.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…