Filmy lekarz, pielęgniarka

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje lekarz, pielęgniarka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Red Band Society 6.7

Na oddziale pediatrycznym personel szpitalny musi opiekować się ciężko chorymi dzieciakami, które mimo że są nad wiek dojrzałe, ciągle chcą korzystać z życia. Perypetie młodych pacjentów są opowiadane z perspektywy chłopca będącego w śpiączce.

Sylwester w Nowym Jorku 6.2

Ostatni dzień 2011 roku w Nowym Jorku - sylwester. Wielowątkowa opowieść o kilku parach, kilku osobach samotnych, o starszych i młodszych, którzy ten dzień przeżywają z radością, smutkiem, nadzieją i miłością.

Rzeźnia nr 5 6.3

Billy Pilgrim, jak twierdzi ma dar dzięki któremu może przenosić się w czasie do różnych momentów ze swego życia. Niestety mężczyzna nie potrafi kontrolować swoich podróży i przenosi się zarówno w dobre czasy spędzone w rodzinnym Iliom, jak i okrutne dni podczas wojny, albo całkiem fantastyczne chwile w miejscu zwanym Tralfamadoria.


Cicha noc, śmierci noc 3: Przygotuj się na najgorsze 3.5

Ciężko ranny Ricky Caldwell zostaje przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie doktor Newbury poddaje go różnego typu eksperymentom. Sześć lat później Ricky budzi się ze śpiączki i zaczyna ścigać niewidomą Laurę, znacząc swój szlak ciałami kolejnych ofiar.

Patrick 4.5

Po rozstaniu z mężem, Kathy Jacquard podejmuje pracę pielęgniarki w prywatnej klinice. Jednym z jej pacjentów jest pogrążony w śpiączce Patrick, który jak się wkrótce okazuje posiada niezwykłe telekinetyczne zdolności.

Ostateczny wybór 2.0

Nieznany sprawca wykorzystując system komputerowy szpitala zabija pacjentów. Na trop szaleńca wpada dwójka lekarzy, z których jeden oskarżony jest o nieumyślne spowodowanie śmierci pacjenta. Gdy podejrzenie pada na niego, nie pozostaje mu nic innego, jak znaleźć właściwego sprawcę na własną rękę.

33 zgłoś się 8.0

Karetka pogotowia mknie po nocnej Moskwie. Załoga z lekarzem kardiologiem Jewgienijem Pawłowiczem, dwoma pielęgniarkami: Lidą i Nataszą oraz kierowcą Borysem Iwanowiczem spieszą do chorego. Na każdej zmianie razem zmagają się z chorobami, próbują przeciwstawiać się nieszczęściu. Film opowiada o niełatwych powszednich dniach pracy a także o wzajemnych stosunkach wewnątrz ich kolektywu...

Graveyard Alive 2.0

Pewnego dnia w szpitalu pojawia się drwal, w którego głowie utknęła siekiera. Przemieniony w zombie mężczyzna, gryzie jedną z pielęgniarek i zostaje zabity przez woźnego. Od tej chwili nieśmiała siostra przemienia się w seksowną uwodzicielkę, której nie może się oprzeć żaden mężczyzna. Problem w tym, że by zachować swój wygląd Patsy musi jeść ludzkie mięso.

Sok pomarańczowy 9.7

W podmoskiewskiej daczy mieszka troje ludzi: Stiwen - gospodarz domu, amerykański milioner rosyjskiego pochodzenia, który wyjechał do Ameryki w latach 90-tych, Jegor - młody lekarz oraz Dasza - aktualna pielęgniarka. Rozgoryczony, śmiertelnie chory Stiwen ma swoje dziwactwa i kaprysy, które musi znosić dziewczyna. Lecz z czasem zaczyna coś między nimi iskrzyć...

Lekarz domowy

Simon Sparrow to nowo przybyły student medycyny w szpitalu St. Swithin w Londynie. Wraz z trójką kolegów, zamiast skupić się na pomocy pacjentom, angażują się w przelotne związki z kobietami i szybko jeżdżą sportowymi samochodami. Rozrywki te stanowią część stażu medycznego każdego początkującego pracownika w latach 50. Istnieje jednak zawsze osoba głównego lekarza, Sir Lancelot Spratt, który przypomina im o ich prawdziwym celu...

Słowa kluczowe