Filmy ecchi

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje ecchi. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Gigi 7.8

Gigi nie grzeszy dużym, a nawet średnim wzrostem. Mówiąc wprost, jest malutki, ale ma wielkie serce do walki oraz w miłości. Jego pierwszą miłością jest dziewczyna Anna, a drugą - sport. Gigi próbuje swych sił w koszykówce i - o dziwo - szybko staje się jej gwiazdą. Potem zostaje takze hokeistą i graczem w ping-ponga. Dalsze sukcesy sprawiają, że ma coraz więcej wielbicieli.


Mamono Hunter Youko 7.0

Seria opowiada o szalonej, szesnastoletniej dziewczynie o imieniu Youko Mano, która wypędza zagrażające światu demony.

Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru! 3.0

Gdy umiera Kumagorou Mikadono, jego syn, Shougo, staje przed perspektywą odziedziczenia korporacji założonej przez swojego ojca. Wcześniej musi jednak spełnić jeden warunek – znaleźć wybrankę na resztę swojego życia. Zadanie ma mu ułatwić przeniesienie do nowej szkoły. Wszystko wskazuje jednak na to, że wśród nowo poznanych koleżanek znajduje się nieślubna córka Kumagorou, której istnienie zostało zatajone. Shougo postanawia odkryć, która z dziewczyn jest jego siostrą.

Sankarea 7.3

Historia Chihiro Furuyi, który ma obsesję na punkcie zombie. Gromadzi wszelkiego rodzaju figurki, filmy, gry związane z tą tematyką. Pewnego razu przez przypadek spotyka Rea Sanka, w pobliżu miejsca gdzie próbuje wskrzesić swojego zdechłego kota. Dziewczyna stwierdza, że nie ma nic przeciwko temu żeby zostać zombie, i pyta się Furuy czy weźmie za nią odpowiedzialność.

Prison School 7.0

Piątka uczniów zostaje skazana za podglądanie dziewczyn na miesiąc pobytu w szkolnym więzieniu.

Słowa kluczowe