Filmy ecchi

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje ecchi. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.Gigi

7,7
Gigi nie grzeszy dużym, a nawet średnim wzrostem. Mówiąc wprost, jest malutki, ale ma wielkie serce do walki oraz w miłości. Jego pierwszą miłością jest dziewczyna Anna, a drugą - sport. Gigi próbuje swych sił w koszykówce i - o dziwo - szybko staje się jej gwiazdą. Potem zostaje takze hokeistą i graczem w ping-ponga. Dalsze sukcesy sprawiają, że ma coraz więcej wielbicieli.
Księżniczka Kahm przybywa na Ziemię, gdzie poznaje japońskiego fotografa Tetsuyi Wakatsuki, którego wybiera na swojego męża. Wraz z nim i dwójką przyjaciół próbują powstrzymać siły inwazyjne, międzygwiezdnego imperium Santovasku, na tronie którego zasiada ojciec Kahm.
Młoda wojowniczka Lemnear, dzierżąca tytuł srebrnego championa, przemierza świat w poszukiwaniu czarnoksiężnika Gardeina, który zniszczył jej wioskę i zabił rodziców. W końcu udaje jej się trafić na trop maga i jego popleczników, ale to nie on będzie jej największym wrogiem.
Nowy uczeń z ciekawości zagląda do sali klubu iluzji. Spotyka tam starszą uczennicę zafascynowaną magicznymi sztuczkami, która okazuje się być jedyną jego członkinią. Postanawia ona uczynić go swoim asystentem.
Piątka uczniów zostaje skazana za podglądanie dziewczyn na miesiąc pobytu w szkolnym więzieniu.

Sankarea

6,9
Historia Chihiro Furuyi, który ma obsesję na punkcie zombie. Gromadzi wszelkiego rodzaju figurki, filmy, gry związane z tą tematyką. Pewnego razu przez przypadek spotyka Rea Sanka, w pobliżu miejsca gdzie próbuje wskrzesić swojego zdechłego kota. Dziewczyna stwierdza, że nie ma nic przeciwko temu żeby zostać zombie, i pyta się Furuy czy weźmie za nią odpowiedzialność.
Seria opowiada o szalonej, szesnastoletniej dziewczynie o imieniu Youko Mano, która wypędza zagrażające światu demony.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…