Filmy seinen

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje seinen. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Michiko to Hatchin 5.5

Mała Hana ma ciężkie życie. Musi gotować i sprzątać dla swych oziębłych, przybranych rodziców, a rodzeństwo dokucza jej na każdym kroku. Marzenie o uwolnieniu się spod jarzma rodziny spełnia się, gdy dosłownie spada jej z nieba - przez okno w kuchni - niebywale atrakcyjna i rezolutna Michiko. Od tej pory obie uciekają razem. Hana przed rodziną, a Michiko przed policją i przed strażnikami więzienia, z którego właśnie uciekła...

Krew trójcy 7.5

Jest rok 3060. Minęło prawie 900 lat od wybuchu ogólnoświatowego konfliktu zbrojnego zwanego Armagedonem, który praktycznie doszczętnie zniszczył naszą cywilizację. Wszystko co zostało, to opustoszałe metropolie i resztki bezcennej, starożytnej technologii - majestatyczne statki powietrzne, broń i komputery, które potrafią obsługiwać tylko nieliczni wybrańcy. Ostoją ludzkiej cywilizacji - Terran, stała się podzielona na księstwa Europa północno-zachodnia z dominującym politycznie i militarnie Watykanem oraz niezależną potęgą technologiczną - królestwem Albionu. Na południowo-wschodniej części Europy i Bliskim Wschodzie, rozciąga się natomiast, owiane mrokiem tajemnicy - Imperium, zamieszkałe przez rasę zwaną Metuzalem, a ze względu na swą krwiożerczą naturę, nazwaną przez ludzi - wampirami. W tym owianym tajemnicami świecie, istnieje zagadkowa istota zwana - Crusnik, której potęga budzi strach nawet wśród wampirów. Skąd się wzięły te wszystkie tajemnicze stworzenia i co naprawdę wydarzyło się w czasie Armagedonu? Czy świat jest gotowy, by poznać prawdę?


Master Keaton

Taichi Keaton podejmuje się tajemniczej misji, która wymaga jego zaangażowania niemal w każdym zakątku kuli ziemskiej. Musi przy tym wykorzystać swoje doświadczenie i osiągnięcia na polu wielu dyscyplin naukowych. Jako detektyw, archeolog, instruktor szkoły przetrwania i weteran wojenny próbuje przyczynić się do rozwikłania wielu tajemniczych, a dotąd niewyjaśnionych zagadek.

Słowa kluczowe