Filmy shounen

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje shounen. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Gigi

7,7
Gigi nie grzeszy dużym, a nawet średnim wzrostem. Mówiąc wprost, jest malutki, ale ma wielkie serce do walki oraz w miłości. Jego pierwszą miłością jest dziewczyna Anna, a drugą - sport. Gigi próbuje swych sił w koszykówce i - o dziwo - szybko staje się jej gwiazdą. Potem zostaje takze hokeistą i graczem w ping-ponga. Dalsze sukcesy sprawiają, że ma coraz więcej wielbicieli.
Serial animowany oparty na powieści Alexandra Dumasa, przeznaczony przede wszystkim dla młodego widza. Młode pieski szkolą się, aby w przyszłości zostać muszkieterami, służyć władcy i przeciwdziałać złu.


Japoński serial anime powstały na bazie mangi autorstwa Yoshio Sawai. Głównym bohaterem jest tytułowy Bobobo-bo Bo-bobo. Jest to mężczyzna, który ma zdolność porozumiewania się z włosami. Jest on także jedynym człowiekiem, który może powstrzymać złe Cesarstwo Margarita, które planuje ukraść włosy wszystkim ludziom.
Księżniczka Kahm przybywa na Ziemię, gdzie poznaje japońskiego fotografa Tetsuyi Wakatsuki, którego wybiera na swojego męża. Wraz z nim i dwójką przyjaciół próbują powstrzymać siły inwazyjne, międzygwiezdnego imperium Santovasku, na tronie którego zasiada ojciec Kahm.
Jak co roku wojowniczka Ella Lagu wyrusza ze swoim przybranym bratem Gau Banem do miejsca pochówku jego rodziców. Rodzeństwo wykorzystuje podróż, do morderczych treningów, mających uczynić z Gau mistrza techniki zwanej „Shadow Skill”. Tymczasem ich tropem podąża grupa zmiennokształtnych wilkołaków, co zwiastuje porządną bijatykę.
Tytułowe Dirty Pair to para seksowych agentek, międzygalaktycznej policji zwanej WWWA. Swoim wdziękiem, sprytem i siłą ognia Yuri i Kei pokonują kolejnych przeciwników, wypełniając powierzone im zadania.

Sankarea

6,9
Historia Chihiro Furuyi, który ma obsesję na punkcie zombie. Gromadzi wszelkiego rodzaju figurki, filmy, gry związane z tą tematyką. Pewnego razu przez przypadek spotyka Rea Sanka, w pobliżu miejsca gdzie próbuje wskrzesić swojego zdechłego kota. Dziewczyna stwierdza, że nie ma nic przeciwko temu żeby zostać zombie, i pyta się Furuy czy weźmie za nią odpowiedzialność.
Eva pragnąc odnaleźć dawno nie widzianego ojca ucieka z internatu. Don Wei, szef drużyny Wei Racing po latach rozłąki nie rozpoznaje córki. Ta, ukrywając się pod pseudonimem Molly najpierw dostaje w zespole pracę mechanika, a później zostaje pierwszym pilotem. Dla niej najwyższą stawką, o którą walczy jest wskrzeszenie matki, która przed laty zginęła jako pilot. Teraz pragnie by znów być z rodzicami.
Młodociany przestępca, Yusuke Urameshi, umiera, ratując innego chłopca, i otrzymuje szansę na odkupienie swoich win po śmierci jako „detektyw-duch”.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…