Filmy miłość, czechy

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje miłość, czechy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Krew jak czekolada 5.8

Historia młodej kobiety-wilkołaka, która zakochuje się w człowieku. Na przeszkodzie miłości staje odwieczna tajemnica jej rodziny, którą musi bezwzględnie ukryć...

Yuvvraaj

Yogendra Yuvvraaj Singh żyje w luksusie ze swoimi trzema synami, Gyaneshem - który jest psychicznie rozchwiany; Devenem - twardzielem i pieniaczem oraz Dannym - podrywaczem. Toleruje on Dannego, natomiast Devenowi rozkazuje opuścić dom po tym, jak obraża Gyanesha. Deven wyjeżdża do Austrii. Tam poznaje Anushkę Banton, oboje zakochują się w sobie. Kiedy jego ojciec nagle umiera, Deven wraca do Indii i dowiaduje się, że dom jest prowadzony przez wujka, Oma Prakasha. Wkrótce okazuje się, że większość majątku przejdzie w ręce Gyanesha, co prowadzi do zmowy między Devenem i Dannym. Planują oni "zaprzyjaźnić się" z Gyaneshem, a potem przekonać go do równego podziału majątku pomiędzy nimi trzema.

Słowa kluczowe