Filmy bogaty mężczyzna

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje bogaty mężczyzna. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie "Ciemniejsza strona Greya", drugiej części ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Film pokaże nam nieco ciemniejsze oblicze, zarówno Christiana, jak i Anastasii. Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.
Cha Ki Young jest odnoszącą sukcesy dziennikarką programu informacyjnego. Od wielu lat ma feministyczne podejście i nie chce w życiu żadnych zobowiązań. Pewnego dnia podejmuje współpracę w pisaniu książki z Park Tae Yeonem, mężczyzną zafascynowanym kuchniami świata, który również nie jest zainteresowany ślubem czy posiadaniem dzieci. Parę bardzo szybko zaczyna łączyć płomienny romans. Wkrótce okazuje się, że Ki Young jest w ciąży.

Goong

7,1
Goong jest opowieścią o młodzieńczej miłości w obliczu tradycji, polityki i intryg. W wymyślonym świecie współczesnej Korei monarchia konstytucyjna i rodzina królewska mieszczą się w wielkim pałacu Goong. Historia rozpoczyna się nagłą śmiercią panującego króla. W obliczu spadającej popularności wśród ludności dla monarchii, wielki ślub pomiędzy koronowanym księciem Lee Shin (Joo Ji Hoon) ma być najlepszym wyjściem na poprawienie opinii o Monarchii i tym samym przygotowanie Shina na zbliżającą się koronację.


Risa Shiragi przyjeżdża do Tokio, by rozpocząć studia. Śliczna i popularna wśród chłopców dwudziestolatka, nigdy nie miała chłopaka, ale marzy o delikatnym i romantycznym związku. Pewnego dnia poznaje trzydziestoletniego Hiroto Fukami - eleganckiego i schludnego biznesmena. Kiedy między tą dwójką wybucha romans, Risa odkrywa, że Hiroto skrywa dość mroczną przeszłość.
Joo Joong Won to skąpy i chciwy dyrektor generalny Kingdom - konglomeratu obejmującego ogromny dom towarowy i hotel. Mężczyzna przypadkiem spotyka Tae Gong Shil, która po wypadku zaczęła widzieć duchy. Ich życie przybiera nowy obrót, gdy zaczynają razem pracować nad swoimi lękami i smutkami wywoływanymi przez duchy, przy okazji zagłębiając się w incydent porwania Joong Wona z przeszłości. Nieświadomie ta dwójka zakochuje się w sobie...
Kang Hye Soo jest wdową i samotną matką 7-letniej córki. Niedawno zdiagnozowano u niej guza mózgu. Jednak przypadkiem Hye Soo otrzymuje ofertę od swojego szefa, Han Ji Hoona, by została jego żoną na trzy miesiące. Mając nadzieję, że po śmierci jej córką będzie miał się kto zająć, kobieta zgadza się na kontrakt małżeński. Jednak to, co najpierw było zwykłą umową, z czasem przekształca się w prawdziwe uczucia.
Gdy starsza siostra Hany Nonomury odmawia pójścia na zaaranżowane spotkanie małżeńskie z Takane Saibarą, Hana zgadza się ją zastąpić, by jej rodzina nie musiała się wstydzić. Jednak spotkanie Hany i Takane to zderzenie dwóch przeciwieństw, które przyciągają się wzajemnie jak magnes...
Kwanjit, śpiewająca w miejscowej restauracji, zakochuje się w amerykańskim lekarzu. Mężczyzna obiecuje jej małżeństwo po powrocie z odwiedzin u swojej rodziny, jednak nigdy nie wraca. Wyśmiewana przez wszystkich Kwanjit przenosi się do Bangkoku, gdzie rodzi córkę, Rainie. Mija 20 lat. Rainie wyróżnia się swoim wyglądem, przez co jest prześladowana i wyśmiewana. Traikhun jest spadkobiercą rodzinnej firmy reklamowej. Spotyka się ze słynną aktorką, May, której nie akceptuje jego dziadek. Staruszek żąda od wnuka, by poślubił dziewczynę, którą dla niego wybrał. Kiedy przypadkiem Rainie i Traikhun spotykają się, dochodzi do ogromnego nieporozumienia. Targana złością dziewczyna postanawia się zemścić, zjawiając się w firmie mężczyzny, gdzie ogłasza wszystkim, że jest jego nową dziewczyną.
Hong Seol to młoda studentka, która pochodzi z bardzo ubogiej rodziny. Yoo Jung to jej senior - wysportowany, przystojny i z bardzo dobrymi ocenami, jednak posiadający swoją mroczną stronę. Od momentu ich spotkania życie Hong Seol znacznie się pogorszyło i dziewczyna widzi w tym winę Yoo Junga. Gdy dziewczyna wraca na uczelnię po rocznej przerwie, niespodziewanie Yoo Jung jest dla niej niezwykle przyjazny. Od teraz Hong Seol musi zdecydować, czy chłopakowi można zaufać.
Hong Seol, zwykła studentka, pracuje w niepełnym wymiarze godzin, aby opłacić swoje czesne. Pewnego dnia Yoo Jung, zamożny student, uczący się na tym samym uniwersytecie co Hong Seol, niespodziewanie zaprasza dziewczynę na randkę.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…