Filmy film lalkowy

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje film lalkowy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Cyrk 7.0

W cyrku trwa przedstawienie. Artyści cyrkowi skaczą na trampolinie tak wysoko i niefortunnie, że przebijają kopułę cyrkową i wylatują w kosmos. Widzowie i obsługa patrzą z przerażeniem w niebo. Tymczasem nasi artyści przeżywają w przestworzach nadzwyczajne przygody.


Katarynka

Pan Tomasz - emerytowany adwokat, kawaler - mieszka w warszawskiej kamienicy. Jest koneserem sztuki i miłośnikiem muzyki klasycznej. W swym mieszkaniu zgromadził pokaźną kolekcję obrazów. Do irytacji doprowadza go dźwięk katarynki dochodzący z podwórza…. Do mieszkania naprzeciwko wprowadza się kobieta z kilkuletnią dziewczynką. Mecenas jest zdziwiony i zaskoczony, kiedy widzi w oknie naprzeciwko, jak dziecko patrzy prosto w słońce, a potem tańczy, klaszcze i cieszy się słysząc melodię płynącą z katarynki… Czy będzie cierpliwie znosił znienawidzone dźwięki, aby uszczęśliwić ociemniałą dziewczynkę?

Słowa kluczowe