Filmy film lalkowy

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje film lalkowy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

W 2016 roku ta para dziwaków obchodziła czterdzieste urodziny. Chociaż nigdy wcześniej nie gościli na srebrnym ekranie, dla dwóch majsterkowiczów takiego kalibru nie stanowiło to żadnego problemu. Pat i Mat mają pod schodami projektor filmowy, a strychu pudło pełne filmów, które chętnie odtwarzają swoim fanom... Ale nie byliby jednak sobą, gdyby nie napotykali na szereg problemów i pułapek. Tym razem powodują je złośliwy kaktus, suche drzewo, czy pomysł „ulepszenia” domu kilkoma unikalnymi modyfikacjami. Pokolenia widzów kochają Pata i Mata nie tylko za zabawną niezdarność, ale także za niesłabnący optymistyczny stosunek do życia. Nawet jeśli wszystko wydaje się stracone…

Córka

7,0
W zaciemnionej sali szpitalnej starzec leży na łóżku, jego córka stoi nad nim. Ta intymna chwila zostaje zakłócona przez dźwięk potłuczonego szkła – to mały ptak. Córka ma nieprzyjemne wspomnienia z dzieciństwa związane z ojcem, od którego przez całe życie nie otrzymywała zrozumienia ani miłości. Teraz nie jest już w stanie otworzyć się na niego i podzielić się z nim swoimi uczuciami, chociaż wie, że mogą to być ich ostatnie chwile spędzone razem.


Słowa kluczowe

Proszę czekać…