Filmy serial internetowy

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje serial internetowy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Peach, dwudziestodwulatek z Tajlandii, przyjeżdża do Korei Południowej, by spotkać się ze swoim przyjacielem, Yoon Oh. Mężczyźni z radością spędzają ze sobą czas, wspominając swoje pierwsze spotkanie w Phuket. Peach zauważa, że matka Yoon Oh jest niezwykle zimna i nieczuła w stosunku do syna, nie okazuje mu też szczególnego zainteresowania. Jednak prawda kryjąca się za zachowaniem kobiety wkrótce zszokuje zdezorientowanego mężczyznę.
Ling Zi Ming i Cheng Yi przyjaźnią się od czasów dzieciństwa. Oboje pochodzą z rozbitych rodzin, co tylko sprawiło, że chłopcy czuli się jeszcze bardziej ze sobą związani. Gdy w szkole średniej Cheng Yi okazuje swoje zainteresowanie uroczej Lu Xiang Xin, Ling Zi Ming, próbując pozbyć się romantycznych uczuć do swojego przyjaciela, zaczyna rozluźniać ich więzi. Cheng Yi nie zamierza jednak dać mu odejść.
Po nagłym wyjeździe matki na wakacje Seol Won musi przejąć jej obowiązki i zarządzać jej pensjonatem, by móc utrzymać płynność finansową. Dom zamieszkują Nam Jae Woo, uczeń liceum, a także Wang Ye Min, młody pisarz kierujący się dziennymi rytuałami. Wkrótce dołącza do nich Kim Cheol Soo, nauczyciel wychowania fizycznego ze szkoły Jae Woo. Kiedy wuefista zaczyna zbliżać się do gospodarza okazuje się, że mężczyzną jest zainteresowany także jego przyjaciel ze studiów, Cha Bong Deok, a siostra Cheol Soo, Kim Hee Soo, uparcie próbuje przebić się przez skorupę cichego Ye Mina.


Cha Si Won jest młodym studentem wydziału filmowego. Z powodu kompleksów z dzieciństwa teraz nadmiernie dba o swój wygląd, żyjąc z przekonaniem, że tylko piękni ludzie mogą coś osiągnąć w życiu. Wkrótce poznaje Hyeong Da Una, mężczyznę o perfekcyjnym wyglądzie, miłym usposobieniu, pochodzącego z bogatej rodziny. Jednak ten idealny wizerunek okazuje się być pozorny.
Walcząc o względy jednej z dziewcząt Khao Nueng i Kung Ten ostatecznie przegrywają z motocyklistą, którego Im wybiera bez wahania. Wkrótce Khao Nueng pojawia się w restauracji prowadzonej przez matkę jego wroga. Mimo początkowej niechęci Kung Tena w obsługiwaniu chłopaka, po dużej ilości wypitego alkoholu pojawia się między nimi nić porozumienia. Doceniając uroki nowo narodzonej przyjaźni wkrótce między mężczyznami pojawiają się głębsze uczucia.
Życie Kary składa się z samych kłopotów: zostaje zwolniona z pracy, jej współlokatorka staje się popularna w internecie, jej brat wprowadza się do niej po tym, jak został porzucony przez swojego chłopaka, a na dodatek matka bierze rozwód i zamierza z nią mieszkać. Okazuje się, że może być jeszcze gorzej, gdy przyjaciel jej współlokatorki przyznaje się, iż jest beznadziejnie zakochany w jej bracie...
Dwoje przyjaciół, Fanta i RC, postanawiają założyć swój własny sklep z odzieżą. Pomimo trudności, z którymi muszą się zmierzyć, chłopcy wierzą, że ich biznes odniesie światowy sukces, a ich ubrania będą reklamowane przez największe gwiazdy.
Chen to ciężko pracujący student, którego przeszłość miała burzliwy przebieg - matka przedwcześnie zmarła, a ojciec był liderem gangu. Pewnego dnia student z wymiany, Wan, zostaje współlokatorem Chena. Chłopak ukrywa przed wszystkimi, że jest gejem. Początkowo nawiązana przyjaźń z czasem przeradza się w miłość, a związek chłopców zmuszony jest stykać się z wciąż nowymi przeszkodami
Historia Wu Suo Wei, mężczyzny, z którym zrywa dziewczyna, by umawiać się z bogatym Chi Chengiem. Kiedy Wu Suo Wei i Chi Cheng przypadkiem się spotykają, Suo Wei postanawia rozkochać w sobie Chi Chenga, aby zemścić się na swojej byłej dziewczynie. Jednak to, co zaczęło się jako próba zemsty, szybko się zmienia, gdy ta dwójka zaczyna się w sobie zakochiwać...
Historia G, młodego chłopaka, który przyjeżdża z prowincji do stolicy Tajlandii, Bangkoku. Zaskoczony swobodą seksualną swoich przyjaciół powoli uczy się niezwykłej otwartości miasta na osoby homoseksualne i ich związki.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…