Filmy biżuteria

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje biżuteria. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wrota do piekieł 6.2

Atrakcyjna i seksowna Christine (Alison Lohman) ma dobra pracę, fajnego chłopaka i świetlaną przyszłość, gdyby nie fakt, że w ciągu trzech dni trafi… do piekła. Zło zostanie wskrzeszone. Raimi, podobnie jak w swych najlepszych filmach, przeraża i bawi jednocześnie, gwarantując prawdziwą rozrywkę.

Anioł 6.8

Wibrujące rock-n-rollem Buenos Aires, lata 70. 17-letni Carlito o twarzy anioła przemierza ulice, jakby należały do niego. Od najmłodszych lat wykorzystuje wszelkie okazje by kraść. To fascynacja, której nie chce się oprzeć. Kiedy spotyka charyzmatycznego przestępcę Ramona, do głosu dochodzi ciemna strona jego natury. Za niewinnym wyglądem Carlita kryje się brutalna dusza. Film luźno oparty na życiu seryjnego mordercy Carlosa Robledo Pucha zwanego „Aniołem śmierci”.

Cziłała z Beverly Hills 5.4

Psy rasy chihuahua są ulubieńcami zamożnych mieszkańców Los Angeles. Chociaż są małe i często bardzo rozpieszczane, to posiadają także silny charakter i są niezwykle wojownicze. Chloe należy do pieskiej elity Beverly Hills. Żyje w luksusie, otoczona ubraniami, biżuterią i perfumami. Niestety podczas niespodziewanych wakacji w Meksyku zostaje porwana. Desperacko potrzebującemu pomocy pieskowi przybywają na odsiecz nowi, poznani na ulicach miasta przyjaciele. Razem stawiają czoło przeciwnościom, a ich doświadczenie bezdomnych zwierząt przydaje się tym bardziej, że na diamentową obrożę Chloe dybie pewien groźny doberman.


Wujek Boonmee, który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia 6.4

Cierpiący na ostrą niewydolność nerek wujek Boonmee postanawia spędzić swe ostatnie dni w otoczeniu swoich bliskich na wsi. Dziwi go, że duch jego zmarłej żony opiekuje się nim, a jego zaginiony syn wraca do domu pod postacią zgoła inną niż powierzchowność człowieka. Rozważając przyczyny choroby Boonmee wędruje przez dżunglę z rodziną do tajemniczej jaskini na wzgórzu - tam urodził się po raz pierwszy...

Przeminęło z wiatrem 8.8

Scarlett O'Hara jest kapryśną córką właściciela posiadłości w Georgii i zakochuje się w Ashleyu Wilkes. On jednak zaręcza się z inną kobietą.

Diamentowa afera 7.0

Włamywacz Miles Logan (Martin Lawrence) kradnie diament o wartości 20 milionów dolarów. Osaczony przez policję ukrywa go na pobliskiej budowie w znanym tylko przez siebie miejscu. Po trzech latach wychodzi na wolność i postanawia odzyskać łup. Jedynym problemem jest to, iż na miejscu budowy znajduje się obecnie... komisariat policji. Niezrażony Miles postanawia w przebraniu stróża prawa odzyskać diament.

Kruk 7.6

Brutalnie zamordowana gwiazda rocka, Eric Draven, po roku powraca do życia, by pod okiem tajemniczego kruka dokonać zemsty na swoich prześladowcach. Obdarzony umiejętnościami paranormalnymi i nadludzką siłą, Eric kolejno likwiduje członków gangu, nieświadomych czekającego ich losu.

Ziemia obiecana 7.9

Historia trzech przyjaciół, którzy decydują się na założenie fabryki włókienniczej.

Volver 7.4

Film opowiada historię trzech pokoleń kobiet -babci, dwóch córek i wnuczki. Są silnymi kobietami i dzięki temu z godnością przyjmują to, co im los przyniósł. Każda z nich ma jakiś sekret, co do którego wolałaby aby nie ujrzał światła dziennego...

Galerianki 6.2

Ala (Anna Karczmarczyk) po przeprowadzce do Warszawy poznaje nowych kolegów i nowe koleżanki. W klasie zawiera znajomość z Mileną, Kają i Julią które czas spędzają w galeriach na szukaniu "sponsorów" W zamian za seks otrzymują ubrania, biżuterię lub telefony komórkowe. Koleżanki chcą nauczyć Alę jak życ "na poziomie". Powoli zaczyna zarabiać pieniądze za uprawianie seksu ze starszymi mężczyznami. W Ali zakochuje się Michał który nie wie o tym że ona spędza tak swój czas...

Słowa kluczowe