Filmy od nienawiści do miłości

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje od nienawiści do miłości. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Ai i Songkhram są przewodniczącym dwóch różnych dormitoriów, które nie darzą się zbytnią sympatią. Studenci z grupy Aia to osoby z pięknym wyglądem, natomiast ci z obozu Songkhrama reprezentują siłę i atletyczność. Mimo iż według tradycji oba dormitoria mają rywalizować ze sobą na każdej płaszczyźnie, to pewnego dnia Ai zdaje sobie sprawę, że zaczyna się zakochiwać w charyzmatycznym Songkhramie. Jednak na podstawie swoich obserwacji zauważa, że chłopak może być zainteresowany kimś innym.
W czasie studiów Nishina Masumi zakochał się bez pamięci w Kusakabe Ritsu. Chłopcy nawiązali gorący romans, zakończony gwałtownie przez niewierność Ritsu. Mimo iż od tego czasu minęło wiele lat, Masumi nadal ma złamane serce i nie potrafi otworzyć się na nowy związek. Kiedy świat pogrąża się w chaosie z powodu zbliżającego się do Ziemi meteorytu, los ponownie łączy ze sobą mężczyzn. Czy dadzą sobie drugą szansę wiedząc, że świat skończy się za dziesięć dni?
Prawniczka, która nienawidzi przegrywać z mężczyznami, i gwiazdor, który nie ufa kobietom — oboje za nic mają miłość, ale sytuacja zmusza ich do umawiania się ze sobą.


Sailom, młody ubogi licealista, zatrudnia się w każdym miejscu, w którym tylko może, by pomóc ukochanemu bratu w spłacie jego długów. Pewnego dnia, chroniąc swojego przyjaciela przed szkolnymi oprawcami, staje się głównym celem lidera bandy, Kanghana. Przypadek sprawia, iż Sailom zostaje korepetytorem niesfornego bogacza. Wkrótce każdy z chłopców odczuwa na własnej skórze, iż od nienawiści do miłości jest tylko jeden krok...
Kyu-Sik zapowiada się na bardzo dobrego księdza. Pewnego dnia wraz z swoim towarzyszem Seon-Dal wpada w kłopoty i zostaje zesłany do małego kościółka na prowincji. Na domiar złego do wioski trafia Bong-Hee, młoda i piękna, żywiołowa dziewczyna, dla której biblia jest tylko zwykłą księgą. Kyu-Sik postanawia nawrócić "zagubioną owieczkę" i tak życie przyszłego duchownego obraca się o 180 stopni.
Type to przystojny student pierwszego roku. Chociaż jest sympatycznym chłopakiem, jest bardzo homofobiczny, ponieważ w dzieciństwie był molestowany przez obcego mężczyznę. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy pojawia się jego współlokator, Tharn. To bardzo przystojny student i członek zespołu muzycznego. Otwarcie też przyznaje się do bycia gejem. Kiedy w jednym pokoju wyląduje gej i homofob, wszystko wskazuje na to, że dojdzie do tragedii... A może jednak nie?
Rain i Sky to dwójka przyjaciół, która wspiera się w chwilach dobrych i złych. Rain, przekonany o swoim życiowym pechu, poznaje przypadkiem Payu - niezwykle przystojnego i uzdolnionego chłopaka, który z pasją angażuje się w uliczne wyścigi motocykli. Mimo iż na początku pomiędzy mężczyznami pojawia się mnóstwo zgrzytów, z czasem zdają sobie sprawę, jak bardzo pociąga ich w sobie wzajemny upór. Sky zmaga się z demonami z przeszłości. Po tym jak boleśnie złamano mu serce, nie angażuje się w nic więcej niż jednonocne przygody bojąc się, że ponownie się zakocha i zostanie porzucony. W taki też sposób poznaje Prapaia. Po wspólnie spędzonej nocy mężczyzna nie jest w stanie o nim zapomnieć i zrobi wszystko, by zwrócić na siebie jego uwagę. I choć bolesne wspomnienia ciągle dają o sobie znać, skorupka, w której ukrył się Sky, powoli zaczyna pękać.
Uciekając przed wrogami młody syn szefa mafii, Kinn, wpada na wyćwiczonego w sztukach walki Porsche'a. Gdy mężczyzna broni go przed napastnikami, Kinn proponuje mu pracę jako jego osobisty ochroniarz. Ponieważ Porsche ma ogromne problemy finansowe i musi zadbać o edukację młodszego brata, przyjmuje ofertę. Wkrótce między mężczyznami pojawiają się nieoczekiwane uczucia, a Porsche zdaje sobie sprawę, że jest w stanie oddać życie za Kinna.
Qi Yi to szef z piekła rodem, gorszy od dyktatora. Jest zdecydowanym przeciwnikiem romansów między pracownikami. Cheng Liang Liang otrzymuje od swoich współpracowników zadanie rozbicia twardej skorupy Qi Yi i przekonania go, że biurowe romanse nie są niczym złym. Kiedy przypadkiem oboje lądują pod jednym dachem, nieuniknione uczucie dopada ich oboje.
Cztery pary u progu małżeństwa lub rozwodu rozmyślają nad istotą miłości i wspólnego życia w kontekście kłopotliwych członków rodziny i różnic w zaangażowaniu.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…