Filmy od nienawiści do miłości

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje od nienawiści do miłości. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Type to przystojny student pierwszego roku. Chociaż jest sympatycznym chłopakiem, jest bardzo homofobiczny, ponieważ w dzieciństwie był molestowany przez obcego mężczyznę. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy pojawia się jego współlokator, Tharn. To bardzo przystojny student i członek zespołu muzycznego. Otwarcie też przyznaje się do bycia gejem. Kiedy w jednym pokoju wyląduje gej i homofob, wszystko wskazuje na to, że dojdzie do tragedii... A może jednak nie?
Przez swoje kapryśne zachowanie Ji Ho Joon zostaje zmuszony do życia bez wygód i pracy na jednym z niższych stanowisk w firmie swojego ojca. Szukając mieszkania na wynajem, na które byłoby go stać, trafia do willi Poongduck 304, którego właścicielem i mieszkańcem jest Seo Jae Yoon. Kiedy mężczyźni orientują się, że będą ze sobą również pracować, zaczynają rywalizować o swoje prawa w obu miejscach. Wkrótce to, co wywoływało między nimi nieporozumienia, przeradza się w nieoczekiwane uczucia.
Yai i Mangkorn rywalizują ze sobą w wyścigu o serce pięknej Ajo. Starając się pozbyć i upokorzyć przeciwnika, Yai prosi swoich ochroniarzy o dodanie środka nasennego do napoju Mangkorna. W wyniku przypadku mężczyźni mylą ampułki, dolewając do alkoholu narkotyk pobudzający libido, skutkiem czego Yai i Mangkorn spędzają ze sobą namiętną noc uwiecznioną na podstawionej kamerze. Kiedy odkrywają do czego między nimi doszło, nienawiść rozpala się w nich jeszcze bardziej. Jednak skutki ostatniej nocy już na zawsze wyryją się w ich sercach.


Rain i Sky to dwójka przyjaciół, która wspiera się w chwilach dobrych i złych. Rain, przekonany o swoim życiowym pechu, poznaje przypadkiem Payu - niezwykle przystojnego i uzdolnionego chłopaka, który z pasją angażuje się w uliczne wyścigi motocykli. Mimo iż na początku pomiędzy mężczyznami pojawia się mnóstwo zgrzytów, z czasem zdają sobie sprawę, jak bardzo pociąga ich w sobie wzajemny upór. Sky zmaga się z demonami z przeszłości. Po tym jak boleśnie złamano mu serce, nie angażuje się w nic więcej niż jednonocne przygody bojąc się, że ponownie się zakocha i zostanie porzucony. W taki też sposób poznaje Prapaia. Po wspólnie spędzonej nocy mężczyzna nie jest w stanie o nim zapomnieć i zrobi wszystko, by zwrócić na siebie jego uwagę. I choć bolesne wspomnienia ciągle dają o sobie znać, skorupka, w której ukrył się Sky, powoli zaczyna pękać.
Od czasu śmierci rodziców Poon bardzo ciężko pracuje, prowadząc kramik z tajskim jedzeniem, by utrzymać siebie i swojego młodszego brata, Kao. Jego specjalnością jest sałatka z papai, która zachwyca nawet największych smakoszy. Athip to kierownik jednego z najlepszych hoteli. Zwykle robi złe pierwsze wrażenie z powodu swojego wybuchowego temperamentu. Gdy pewnego dnia prawie potrąca Kao, pomiędzy nim a Poonem dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań. Kilka dni później młody kucharz, przerażony wizją narastających długów, szykuje się do rozmowy kwalifikacyjnej w miejscu pracy swojego dobrego przyjaciela, Mayoma. Jednak na miejscu okazuje się, że osobą zatrudniającą jest... Athip!
Nawee jest snobistycznym synem jednej z najbogatszych rodzin w Tajlandii. Nikt nie wie jednak, że zachowanie mężczyzny ma związek z jego traumą z przeszłości. Gdy zatrudnia na swojego asystenta Sichola, jest zachwycony jego idealnie skrojonym garniturem. Naciskając na spotkanie z Aiaoonem, krawcem, który go wykonał, szybko wychodzi na jaw, że ojciec Nawee zniszczył przed laty reputację jego rodzinnego zakładu krawieckiego. Mimo początkowej niechęci, wkrótce mężczyźni znajdują wspólny język, pomagając sobie w pozbyciu się swoich lęków.
W czasie studiów Nishina Masumi zakochał się bez pamięci w Kusakabe Ritsu. Chłopcy nawiązali gorący romans, zakończony gwałtownie przez niewierność Ritsu. Mimo iż od tego czasu minęło wiele lat, Masumi nadal ma złamane serce i nie potrafi otworzyć się na nowy związek. Kiedy świat pogrąża się w chaosie z powodu zbliżającego się do Ziemi meteorytu, los ponownie łączy ze sobą mężczyzn. Czy dadzą sobie drugą szansę wiedząc, że świat skończy się za dziesięć dni?
Chu Sang Woo jest studentem o silnym poczuciu odpowiedzialności. Zawsze skrupulatnie podejmuje się powierzonych mu zadań, co postanawia wykorzystać grupa, w której ląduje, zostawiając projekt zaliczeniowy na jego głowie. Zdenerwowany chłopak postanawia usunąć nazwiska uczniów ze swojego projektu. Gdy przez to działanie Jang Jae Young‬, lekkoduch i dusza towarzystwa, zostaje pozbawiony możliwości studiowania za granicą, postanawia zemścić się na Sang Woo. Wkrótce jednak mężczyźni zmuszeni są do współpracy, a powoli tworząca się między nimi nić porozumienia sprawia, że są sobą coraz bardziej zainteresowani.
Rozpaczając po odrzuceniu młody student inżynierii, Mark, upija się w barze i spędza noc z jednym ze swoich seniorów, Vee. Mimo iż na co dzień studenci nie pałają do siebie sympatią, po tym wydarzeniu trudno im przestać myśleć o sobie nawzajem. Poza tym muszą poradzić sobie z faktami, które po feralnej nocy stały się problemami - Mark ze swoimi zranionymi uczuciami do Bara, a Vee z nowo odkrytą miłością do Marka, będąc jednocześnie w związku ze swoją dziewczyną...
Ai i Songkhram są przewodniczącym dwóch różnych dormitoriów, które nie darzą się zbytnią sympatią. Studenci z grupy Aia to osoby z pięknym wyglądem, natomiast ci z obozu Songkhrama reprezentują siłę i atletyczność. Mimo iż według tradycji oba dormitoria mają rywalizować ze sobą na każdej płaszczyźnie, to pewnego dnia Ai zdaje sobie sprawę, że zaczyna się zakochiwać w charyzmatycznym Songkhramie. Jednak na podstawie swoich obserwacji zauważa, że chłopak może być zainteresowany kimś innym.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…