Filmy od nienawiści do miłości

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje od nienawiści do miłości. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Serial ukazujący różne oblicza miłości męsko-męskiej. Każdy sezon podzielony jest na kilka historii, opowiadających rozwijającą się relację miłosną między głównymi bohaterami, dostarczając widzowi zarówno śmiech, jak i łzy.


Zhou Shu Yi od dzieciństwa walczy o pierwsze miejsce w rankingu szkoły z Gao Shi De. Niestety, od zawsze ląduje na miejscu drugim. W chwili, gdy dostaje się na uniwersytet, odżywają znów jego nadzieje, że Shi De już nigdy nie stanie na jego drodze do sukcesu. Wszystko zmienia się, gdy Shu Yi dowiaduje się o przeniesieniu się odwiecznego wroga na jego uniwersytet. Przypadkowe, jak wydaje się Shu Yi, spotkania z Shi De oraz mały emocjonalny szantaż sprawiają, że chłopcy zbliżają się do siebie, odkrywając nieznane im dotąd tajemnice i uczucia.
Beauty i Teenoi to mieszkające wspólnie rodzeństwo. Dziewczyna jest fanką czekoladowego brownie, sprzedawanego przez Wina. Win jest współlokatorem młodego, przystojnego dermatologa, Jamesa, do którego przypadkiem trafia Teenoi. Wkrótce między Beauty i Winem oraz Jamesem i Teenoiem rodzą się uczucia.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…