Filmy udawany związek

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje udawany związek. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kim wraz z dwójką swoich przyjaciół od początku studiów stara się zwalczyć szkodliwy system SOTUS na wydziale inżynierii. Po drugiej stronie sporu staje Mek, który uważa system za słuszny i pomocny w rozwoju kanału na Youtube, który prowadzi ze swoimi przyjaciółmi. Chłopcy uwielbiają robić pranki innym studentom, a potem udostępniać to w sieci. Kiedy ich ofiarą pada Kim, dochodzi do ostrej szarpaniny na oczach całego uniwersytetu. W ramach kary od tej pory dwaj wrogowie muszą rozpocząć współpracę na rzecz reklamy uczelni. A ponieważ najbardziej chwytliwym tematem są ostatnio związki jednopłciowe, chłopcy zmuszeni są udawać parę. Wkrótce odgrywane role stają się rzeczywistością.
IG, młody licealista trenujący piłkę nożną, zostaje zdradzony przez swoją dziewczynę. Chcąc się na niej zemścić postanawia pocałować pierwszą dziewczynę, która mu się nawinie. Przypadek jednak sprawia, iż całuje Ruka - ucznia, z którym IG toczy otwartą wojnę. Nie chcąc jednak tracić twarzy przed byłą dziewczyną, IG błaga Ruka, by ten udawał jego chłopaka. Mimo początkowych trudności, z czasem między chłopcami zaczyna tworzyć się silna więź.
Historia pary znanej z serii 2gether, tym razem opowiedziana bardziej z perspektywy Sarawata. Wspominając chwile z początku znajomości mężczyzn, oboje przygotowują się do ceremonii zakończenia studiów. Tine, zadowolony z obecnej sytuacji ich związku, nie zdaje sobie sprawy, że Sarawat po raz kolejny planuje dla niego zaskakującą niespodziankę.


Tine jest bardzo przystojnym studentem i cheerleaderem na swoim uniwersytecie. Sarawat to jeden z najpopularniejszych chłopaków na kampusie, uczęszczający do klubu piłkarskiego i muzycznego. Kiedy Tine ma problem z zakochanym w nim Greenem, błaga Sarawata, by ten udawał jego chłopaka. Opierając się przez jakiś czas, Sarawat w końcu się zgadza. Jednak z czasem chłopcy zdają sobie sprawę, że już nie muszą udawać...
Toey przeprowadza się do Bangkoku, by rozpocząć nowe życie po odrzuceniu przez ukochaną dziewczynę. W nowej szkole poznaje Aeka, z którym szybko się zaprzyjaźnia. Aek każdego dnia prosi Toey'a, by mógł zostać u niego na noc, tłumacząc się kłótnią z rodzicami. Przez to wszyscy zaczynają myśleć, że Toey i Aek są parą. Widząc w tym sposób na zarobek, ich przyjaciel, Mike, sugeruje, by chłopcy udawali w internecie homoseksualną parę.
Wi Mae Ri jest wesołą, ale zdrowo myślącą córką upadłego biznesmena, który całe życie ucieka przed długami. Dziewczyna zaprzyjaźnia się z młodym piosenkarzem, Kang Moo Kyulem, którego poznaje, gdy przypadkiem prawie uderza go samochodem. W międzyczasie długi jej ojca zostają spłacone przez jego przyjaciela. Z jednym warunkiem – Mae Ri ma poślubić syna mężczyzny, Jung Ina. By uciec z tego niewygodnego układu, Mae Ri błaga Moo Kyula, by udawał jej męża. Sprawa komplikuje się, gdy ojciec proponuje 100-dniowy okres, w którym Mae Ri musi równo podzielić swój czas między Moo Kyula i Jung Ina, po czym zdecydować, którego z nich chce poślubić.
Pete, przystojny biznesmen, otrzymuje od swojej babci polecenie poszukiwania jej zaginionego drugiego wnuka. Ponieważ Pete nie jest w stanie go odnaleźć, zatrudnia nieznajomego chłopaka, Tony'ego, by udawał zaginionego wnuka babci. Pete jednak nie zdaje sobie sprawy, jaki chaos Tony wprowadzi w jego domu.
Kwanjit, śpiewająca w miejscowej restauracji, zakochuje się w amerykańskim lekarzu. Mężczyzna obiecuje jej małżeństwo po powrocie z odwiedzin u swojej rodziny, jednak nigdy nie wraca. Wyśmiewana przez wszystkich Kwanjit przenosi się do Bangkoku, gdzie rodzi córkę, Rainie. Mija 20 lat. Rainie wyróżnia się swoim wyglądem, przez co jest prześladowana i wyśmiewana. Traikhun jest spadkobiercą rodzinnej firmy reklamowej. Spotyka się ze słynną aktorką, May, której nie akceptuje jego dziadek. Staruszek żąda od wnuka, by poślubił dziewczynę, którą dla niego wybrał. Kiedy przypadkiem Rainie i Traikhun spotykają się, dochodzi do ogromnego nieporozumienia. Targana złością dziewczyna postanawia się zemścić, zjawiając się w firmie mężczyzny, gdzie ogłasza wszystkim, że jest jego nową dziewczyną.
Pewnej nocy, pracownik firmy kanalizacyjnej, ratuje młodą dziewczynę przez pobiciem przez jej siostrę.
Młoda urzędniczka, Gong Ah Jung, wplątuje się w sieć swoich kłamstw, gdy oznajmia, iż jest żoną Hyuk Gi Joona, dziedzica rodziny związanej z branżą hotelarską. Po wielu prośbach mężczyzna zgadza się na udawany związek, jednak wszystko komplikuje się, gdy pojawia się była narzeczona mężczyzny…
Słowa kluczowe

Proszę czekać…