Filmy bromance

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje bromance. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Sześć różnych historii, sześć różnych par bohaterów. Obraz niezwykłej siły męskiej przyjaźni, której zdarza się mierzyć z nieporozumieniami. Męskiej przyjaźni, która z czasem może rozwinąć się w coś więcej.
Ashiya Mizuki właśnie wróciła do Japonii z Kalifornii, gdzie się wychowała. Dziewczyna jest zakochana w Sano Izumim, bohaterze skoku wzwyż, który zrezygnował z dalszych treningów po wypadku. Ponieważ Ashiya chce, żeby Sano znów wrócił do sportu, planuje iść do tej samej szkoły co chłopak. Problem polega jednak na tym, że Sano chodzi do męskiej szkoły. Z krótkimi włosami, obwiniętą klatką piersiową i obniżonym głosem Ashiya bez problemu zapisuje się do szkoły, gdzie udaje jej się trafić do tego samego pokoju co Sano.
Idealny student, Yun Yi Ze, oraz kapryśny i ze słabymi ocenami Ding Chen nie lubią się z wzajemnością. Wszystko zmienia się, gdy Yi Ze przez przypadek dowiaduje się, że Ding Chen jest twórcą zabawnych ilustracji-anegdot o życiu na kampusie.


Eun Dae Gu, Uh Soo Sun, Park Tae Il i Ji Gook - znani jako P4 - to nowi rekruci w jednostce policji Gangnam, zajmującej się brutalnymi przestępstwami. P4 nie są entuzjastycznie nastawieni do nowej pracy, a do zespołu dołączyli z powodu różnych, prywatnych powodów. Grupę prowadzi porywczy Seo Pan Seok, który pragnie za wszelką cenę dać rekrutom porządną lekcję dyscypliny.
Tum zamierza studiować na uniwersytecie w Bangkoku. Przypadkiem, uciekając przed kontrolą ojca, chłopak poznaje Kim Huna. Z początku chłopcy nie darzą się sympatią, jednak z upływem czasu stopniowo otwierają się na przyjaźń. Kim Hun odczuwa coś więcej, jednak nie ma odwagi się do tego przyznać. Pewne zdarzenie powoduje, że chłopcy muszą się rozstać, jednak obiecują sobie, że spotkają się na wyspie ponownie.
Toey przeprowadza się do Bangkoku, by rozpocząć nowe życie po odrzuceniu przez ukochaną dziewczynę. W nowej szkole poznaje Aeka, z którym szybko się zaprzyjaźnia. Aek każdego dnia prosi Toey'a, by mógł zostać u niego na noc, tłumacząc się kłótnią z rodzicami. Przez to wszyscy zaczynają myśleć, że Toey i Aek są parą. Widząc w tym sposób na zarobek, ich przyjaciel, Mike, sugeruje, by chłopcy udawali w internecie homoseksualną parę.
Kim Sung Ryong jest wykwalifikowanym księgowym, pracującym dla gangsterów. Chcąc nielegalnie zdobyć dużą sumę pieniędzy, dostaje się do działu księgowości firmy TQ Group. Poznając swoją szczerą i ciężko pracującą grupę współpracowników, Sung Ryong powoli zdaje sobie sprawę, że woli sprzeciwiać się korupcji i walczyć o prawa pracowników niż wypełniać misję, dla której zjawił się w firmie. Nie jest to jednak takie proste.
Ding Jun Jie jest zastępcą dyrektora generalnego w firmie kosmetycznej. Ying Jia Ming natomiast jest leniwym i niesfornym synem głównego dyrektora. Mimo że na początku relacje tej dwójki są bardzo trudne, z czasem mężczyźni zakochują się w sobie.
Park Kyu Tae i Sung Ji Jae są sąsiadami, którzy niespecjalnie za sobą przepadają. W wyniku wypadku zmuszeni są zamieszkać razem. Przypadkiem okazuje się, że oboje przyjaźnią się z Kim Min Ah. Pech chce, że dziewczyna często przyłapuje ich w dwuznacznych sytuacjach, przez co Min Ah i jej chłopak są wręcz przekonani, że Kyu Tae i Gi Jae spotykają się ze sobą.
Co, jeśli w naszym świecie żyją stworzenia, których istnienia nie może wyjaśnić nauka? A jeśli istnieje specjalna grupa dbająca o harmonię między ludźmi a nieznanymi nam istotami? Zhao Yun Lan i Shen Wei mają za zadanie utrzymywać pokój między bóstwami, demonami i ludźmi. Ich współpraca nie jest przypadkowa, przyjaźń mężczyzn przekracza granice czasu, dotykając zarówno ich przeszłe, jak i obecne wcielenia.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…