Filmy bromance

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje bromance. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Zhou Zi Shu, po tragicznej śmierci swojego mistrza, postanawia porzucić dotychczasowe życie i przyjąć ścieżkę wędrowca. Wszystko zmienia się w chwili, gdy poznaje tajemniczego Wen Ke Xinga i jego rezolutną towarzyszkę, Gu Xiang. Kiedy cała trójka, chroniąc młodego chłopca, Cheng Linga, przypadkowo wplątuje się w konflikt między sektami, głęboko skrywane tajemnice zaczynają wychodzić na jaw.
Sześć różnych historii, sześć różnych par bohaterów. Obraz niezwykłej siły męskiej przyjaźni, której zdarza się mierzyć z nieporozumieniami. Męskiej przyjaźni, która z czasem może rozwinąć się w coś więcej.
Punn ma wszystko – idealny wygląd, mnóstwo pieniędzy i popularność. Niestety, skrywa również traumę z czasów dzieciństwa. Pewnego dnia kupuje małą kawiarnię. Zatrudnia w niej Weira, wszechstronnie uzdolnionego cukiernika, Krathinga, byłego boksera, który zmuszony został zmienić swoją życiową drogę oraz Pooha, swojego ochroniarza o naiwnym, ale bardzo dobrym sercu. Gdy w kawiarni pojawia się Monet, młoda dziennikarka, która próbuje rozwikłać zagadkę zaginionych w pobliżu dzieci, mężczyźni bez wahania włączają się w śledztwo dziewczyny.


Singto i Krist to dwójka najlepszych detektywów w Tajlandii. Gdy pewnego dnia zostaje zaatakowany znany naukowiec, a jego sekretna receptura kosmetyków zostaje skradziona, mężczyźni muszą jak najszybciej dowiedzieć się kim jest sprawca.
Makoto Masaki i Haruko Kogetsu mają po 29 lat i są singlami. Mimo że od dzieciństwa mijali się w różnych miejscach, nie są świadomi swojego istnienia. Pewnego dnia u Makoto zjawia się mężczyzna podający się za Boga. Nieznajomy informuje go, że musi jak najszybciej spotkać się z kobietą mu przeznaczoną, gdyż, jeśli nie dojdzie do ich spotkania w odpowiednim momencie, może dojść do tragedii.
Idealny student, Yun Yi Ze, oraz kapryśny i ze słabymi ocenami Ding Chen nie lubią się z wzajemnością. Wszystko zmienia się, gdy Yi Ze przez przypadek dowiaduje się, że Ding Chen jest twórcą zabawnych ilustracji-anegdot o życiu na kampusie.
Pai to inteligentny student medycyny i lider klubu rozwijającego logikę. Nie czuje się przystojny i nie wierzy w miłość. Itt jest studentem inżynierii i liderem klubu sportowego. Przypadek sprawia, że oba kluby muszą dzielić ten sam pokój, co prowadzi do wielu sporów między ich członkami. Czy pomiędzy tak różnymi ludźmi możliwe jest uczucie?
Dwoje przyjaciół, Fanta i RC, postanawiają założyć swój własny sklep z odzieżą. Pomimo trudności, z którymi muszą się zmierzyć, chłopcy wierzą, że ich biznes odniesie światowy sukces, a ich ubrania będą reklamowane przez największe gwiazdy.
Toey przeprowadza się do Bangkoku, by rozpocząć nowe życie po odrzuceniu przez ukochaną dziewczynę. W nowej szkole poznaje Aeka, z którym szybko się zaprzyjaźnia. Aek każdego dnia prosi Toey'a, by mógł zostać u niego na noc, tłumacząc się kłótnią z rodzicami. Przez to wszyscy zaczynają myśleć, że Toey i Aek są parą. Widząc w tym sposób na zarobek, ich przyjaciel, Mike, sugeruje, by chłopcy udawali w internecie homoseksualną parę.
Kim Sung Ryong jest wykwalifikowanym księgowym, pracującym dla gangsterów. Chcąc nielegalnie zdobyć dużą sumę pieniędzy, dostaje się do działu księgowości firmy TQ Group. Poznając swoją szczerą i ciężko pracującą grupę współpracowników, Sung Ryong powoli zdaje sobie sprawę, że woli sprzeciwiać się korupcji i walczyć o prawa pracowników niż wypełniać misję, dla której zjawił się w firmie. Nie jest to jednak takie proste.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…