Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje pistolet, rekin.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Pi, syn właściciela zoo w Indiach, od najmłodszych lat poszukuje własnej duchowej drogi. Na kluczowe pytania szuka odpowiedzi zarówno w hinduizmie, w którego duchu został wychowany przez matkę, jak i chrześcijaństwie czy islamie. W każdej z tych religii odnajduje prawdę o Bogu. Kiedy Pi ma 17 lat, ojciec z przyczyn finansowych podejmuje decyzję o przeprowadzce rodziny do Kanady. Podczas morskiej przeprawy rozpętuje się burza i statek tonie. Przeżywa tylko Pi i kilkoro dzikich zwierząt, w tym tygrys bengalski o imieniu Richard Parker. Przez ponad siedem miesięcy dryfują na otwartym ocenie na małej szalupie ratunkowej. Żeby przetrwać, Pi próbuje oswoić drapieżnika.
To ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.
Młody Amerykanin imieniem Richard (Leonardo DiCaprio) zostawia za sobą cywilizację komputerów, telefonów komórkowych i gier video i wyrusza do Tajlandii, by poznać smak prawdziwej przygody. W obskurnym hoteliku w Bangkoku poznaje parę rówieśników z Francji, Etienne'a (Guillaume Canet) i Francoise (Virginie Ledoyen) oraz na wpół obłąkanego Anglika, Daffy'ego (Robert Carlyle), który opowiada mu o raju na Ziemi, "niebiańskiej plaży" na tajemniczej wyspie u wybrzeży Tajlandii. Richard zdaje sobie sprawę, że opowieść brzmi jak niedorzeczne bredzenie szaleńca i nikt przy zdrowych zmysłach nie dałby jej wiary. Richard namawia Francoise i Etienne'a, by towarzyszyli mu w wyprawie na "niebiańską plażę".
Śmiały zespół badawczy wyrusza na głębinową eksplorację czeluści oceanu. Na miejscu spotykają prehistoryczną i nieprzyjazną faunę, co zmusza załogę do walki o przetrwanie. Dodatkowo trzy potężne megalodony wypływają ku powierzchni, wywołując zamęt i wszechobecny chaos. Są głodne i niebezpieczne.
Prezydent USA zleca Snake'owi Plisskenowi odnalezienie w Los Angeles - obecnie autonomicznej wyspie-więzieniu - urządzenia, które zostało skradzione przez jego zbuntowaną córkę.
W małej zatoce spotykają się wydobywający ropę pracownicy firmy naftowej, ekolodzy i wynajęci przez nich rybacy oraz szukający zatopionego łupu bandyci. Jak by tego było mało w okolicy pojawia się rekin ludojad.
Przez przypadek Chester zostaje wzięty za kogoś innego i wchodzi w posiadanie tajnych materiałów. Jedyna kopia tych dokumentów obecnie jest tylko w głowie naszego bohatera. Jednak Chester traci pamięć. Zostaje wysłany do klasztoru, gdzie jest zioło, które ma przywrócić i polepszyć mu pamięć...