Filmy od przyjaźni do miłości

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje od przyjaźni do miłości. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Od momentu zniknięcia Phu, Nan nawet na chwilę nie ustaje w poszukiwaniach przyjaciela. Kiedy po kilku latach rozłąki mężczyźni przypadkiem się spotykają, Nan stara się dowiedzieć, co doprowadziło do złamania przez przyjaciela obietnicy. Phu jednak milczy jak zaklęty na temat swoich uczuć, które przez cały ten czas tylko przybrały na sile. Wkrótce żaden z nich nie jest w stanie walczyć z przeznaczeniem.
Walcząc o względy jednej z dziewcząt Khao Nueng i Kung Ten ostatecznie przegrywają z motocyklistą, którego Im wybiera bez wahania. Wkrótce Khao Nueng pojawia się w restauracji prowadzonej przez matkę jego wroga. Mimo początkowej niechęci Kung Tena w obsługiwaniu chłopaka, po dużej ilości wypitego alkoholu pojawia się między nimi nić porozumienia. Doceniając uroki nowo narodzonej przyjaźni wkrótce między mężczyznami pojawiają się głębsze uczucia.
Talay wiedzie spokojne życie spełniając się w sferze prywatnej i zawodowej. Spędzając czas z przyjaciółmi na plaży postanawia popływać, co kończy się niespodziewanym skurczem i utratą przytomności po podtopieniu. Po przebudzeniu Talay orientuje się, iż jest w ciele niejakiego Tessa. Co więcej, znajduje się w innym, równoległym świecie, w którym panują zupełnie inne zasady i zwyczaje niż te, które dotąd były mu znane. Z pomocą innych osób przeniesionych między uniwersami chłopak stara się odnaleźć człowieka, który będzie jego portalem powrotnym. Okazuje się nim osoba tkwiąca w ciele młodego chłopaka, Tuna. Od tej chwili usilne pragnienie powrotu do swojego świata zbliży do siebie mężczyzn, ukazując im uczucia, których dotąd nie znali.


Lee Da Yeol to cichy licealista, uczęszczający do klubu łuczniczego i osiągający sukcesy w tej dziedzinie. Jo Tae Hyun jest szkolnym rozrabiaką, cieszącym się swoją wolnością i nie przejmujący się złymi opiniami na swój temat. Kiedy pewnego dnia Da Yeol zauważa Tae Hyuna w dwuznacznej sytuacji z jego kolegą, zaskoczony tą sytuacją chłopak przypadkiem gubi swój amulet. Odnajduje go właśnie Tae Hyun, który od tego momentu bierze Da Yeola na cel swoich złośliwości. Wkrótce chłopcy nieświadomie zaczynają obdarowywać się wsparciem, które pomoże im zasklepić rany z przeszłości.
Rozpoczynając studia na uniwersytecie w Bangkoku Mon, szukając mieszkania swojego przyjaciela, przypadkiem myli miejsca i spędza noc przy stole zupełnie obcego mu chłopaka, So. Po wytłumaczeniu nieporozumienia nieznajomy oprowadza go po mieście. Pewnego wieczoru, będąc kompletnie pijanym, So całuje Mona, przez co chłopak ucieka z jego mieszkania. Wkrótce jednak okazuje się, że obaj studiują na tym samym uniwersytecie, a także lądują w tym samym domu studenckim. Dodatkowo obaj dołączają do uniwersyteckiej drużyny koszykówki. Na domiar złego w życiu Mona pojawia się Saint - były przyjaciel z czasów szkoły średniej, z którym Mon nadal jest w konflikcie, a do którego nadal ma pewien sentyment...
Gap jest liderem mało znanego zespołu Evening Sunday. Namwah jest założycielką jednego z fandomów, który shipuje ze sobą dwóch popularnych celebrytów, Maipaia i Coptera. Po niezbyt przyjemnym pierwszym spotkaniu wkrótce Gap dowiaduje się, że Namwah jest siostrą Scorpiona X, światowej sławy producenta muzycznego. Pragnąc w końcu rozsławić Evening Sunday, chłopak decyduje się udawać fana pary CopterMaipai, by ściągnąć na siebie przychylność Namwah, która może poznać ich ze swoim bratem. Wkrótce Gap zakochuje się w dziewczynie.
Mork to kierowca motocyklowej taksówki. Skupiając się na pracy stara się zapomnieć o miłości do dziewczyny, która go zdradziła. Pewnego dnia jego klientem zostaje Tawan, młody lekarz o złotym sercu i łagodnym usposobieniu. Żaden z mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, że to przypadkowe spotkanie stanie się początkiem niezwykłej relacji.
Po śmierci ukochanej babci, mieszkający do tej pory we Francji Theo wraca do Tajlandii. Na miejscu czeka na niego przyjaciel z dzieciństwa, Akk, który z chęcią towarzyszy przyjacielowi w poznawaniu uniwersytetu. Czekając pewnego dnia na chłopaka, Theo przegląda książki w bibliotece. Zmęczony czekaniem notuje na końcu jednej z nich, że jest bardzo znudzony. Następnego dnia na kartce pojawia się odpowiedź osoby, która podpisuje się "Enchanté", co po francusku oznacza "miło cię poznać". Od tej chwili zaintrygowany Theo zamierza zrobić wszystko, żeby odnaleźć tajemniczego Enchanté...
W wyniku tajemniczej siły pluszowy miś, Tofu, staje się człowiekiem. Ponieważ po przemianie wypada z balkonu pokoju swojego właściciela, Nata, matka mężczyzny nazywa go swoim Małym Księciem i prosi syna, by nieznajomy chłopak został z nią i dotrzymywał jej towarzystwa. Próbując poradzić sobie z szokiem i fascynacją z powodu nowej sytuacji Tofu pragnie zrobić wszystko, by tylko móc wspierać Nata i jego rodzinę. Nie zdaje sobie jednak sprawy, jakie tajemnice wkrótce przyjdzie mu odkryć.
Siedem różnych par, każda z własną niepowtarzalną historią. Różnorodność związków i obrazu miłości pokazujący, że wszyscy ludzie przeżywają te same problemy miłosne - niezależnie od płci, niezależnie od orientacji seksualnej.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…