Filmy od przyjaźni do miłości

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje od przyjaźni do miłości. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Po bolesnym rozstaniu z Acem Sky znajduje idealną ofertę pracy w Tajlandii. Chcąc zdobyć nowe umiejętności kulinarne i próbując zapomnieć o byłym chłopaku, młody Filipińczyk trafia do renomowanej restauracji, gdzie poznaje Wina, drugiego szefa kuchni, z którym szybko się zaprzyjaźnia. Tymczasem w jego rodzinnym domu zamieszkuje grupa studentów. Wśród nich są Fifth i Zeke, którzy odkrywają, iż z każdym dniem stają się dla siebie kimś więcej niż tylko przyjaciółmi...
Lee Da Yeol to cichy licealista, uczęszczający do klubu łuczniczego i osiągający sukcesy w tej dziedzinie. Jo Tae Hyun jest szkolnym rozrabiaką, cieszącym się swoją wolnością i nie przejmujący się złymi opiniami na swój temat. Kiedy pewnego dnia Da Yeol zauważa Tae Hyuna w dwuznacznej sytuacji z jego kolegą, zaskoczony tą sytuacją chłopak przypadkiem gubi swój amulet. Odnajduje go właśnie Tae Hyun, który od tego momentu bierze Da Yeola na cel swoich złośliwości. Wkrótce chłopcy nieświadomie zaczynają obdarowywać się wsparciem, które pomoże im zasklepić rany z przeszłości.
Od momentu zniknięcia Phu, Nan nawet na chwilę nie ustaje w poszukiwaniach przyjaciela. Kiedy po kilku latach rozłąki mężczyźni przypadkiem się spotykają, Nan stara się dowiedzieć, co doprowadziło do złamania przez przyjaciela obietnicy. Phu jednak milczy jak zaklęty na temat swoich uczuć, które przez cały ten czas tylko przybrały na sile. Wkrótce żaden z nich nie jest w stanie walczyć z przeznaczeniem.


Fiat i Léo już od dawna czuli do siebie coś wyjątkowego, jednak strach przed utratą i ewentualnym rozpadem relacji sprawiały, że żaden z nich nigdy nie miał wystarczającej odwagi, aby wyznać swoje uczucia. Lecz kiedy na horyzoncie pojawia się trzecia osoba, zazdrość zmusza ich do przełamania swoich barier.
Phob i Nut są najlepszymi przyjaciółmi od wielu lat. Pewnego dnia Phob postanawia nauczyć się grać na gitarze i śpiewu, by zaimponować jednej z dziewcząt ze szkolnych korytarzy. Zakochany w nim Nut, mimo ogromnego cierpienia, postanawia mu pomóc i wspierać go w osiągnięciu szczęścia. Gdy pewnego dnia Phob oznajmia, że rzuca szkołę i wyjeżdża, przyjaźń chłopców zostaje zerwana. Gdy nieoczekiwanie spotykają się ponownie po czterech latach, Nut poznaje sekret, który już na zawsze odmieni życie tej dwójki.
Mork to kierowca motocyklowej taksówki. Skupiając się na pracy stara się zapomnieć o miłości do dziewczyny, która go zdradziła. Pewnego dnia jego klientem zostaje Tawan, młody lekarz o złotym sercu i łagodnym usposobieniu. Żaden z mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, że to przypadkowe spotkanie stanie się początkiem niezwykłej relacji.
Po śmierci ukochanej babci, mieszkający do tej pory we Francji Theo wraca do Tajlandii. Na miejscu czeka na niego przyjaciel z dzieciństwa, Akk, który z chęcią towarzyszy przyjacielowi w poznawaniu uniwersytetu. Czekając pewnego dnia na chłopaka, Theo przegląda książki w bibliotece. Zmęczony czekaniem notuje na końcu jednej z nich, że jest bardzo znudzony. Następnego dnia na kartce pojawia się odpowiedź osoby, która podpisuje się "Enchanté", co po francusku oznacza "miło cię poznać". Od tej chwili zaintrygowany Theo zamierza zrobić wszystko, żeby odnaleźć tajemniczego Enchanté...
Tops to młody chłopak, którego pasją od zawsze jest gotowanie. Z wielką starannością przygotowuje pyszne potrawy. Marvin to młody, romantyczny, zabawny i czarujący przyjaciel Topsa. Kocha muzykę i pragnie w przyszłości zostać światowej sławy idolem. Kierując się kombinacją swoich zainteresowań, chłopcy postanawiają zamieszkać razem.
Walcząc o względy jednej z dziewcząt Khao Nueng i Kung Ten ostatecznie przegrywają z motocyklistą, którego Im wybiera bez wahania. Wkrótce Khao Nueng pojawia się w restauracji prowadzonej przez matkę jego wroga. Mimo początkowej niechęci Kung Tena w obsługiwaniu chłopaka, po dużej ilości wypitego alkoholu pojawia się między nimi nić porozumienia. Doceniając uroki nowo narodzonej przyjaźni wkrótce między mężczyznami pojawiają się głębsze uczucia.
Po ukończeniu studiów filmowych Third i Kai dbają o to, by ich związek był nadal tak silny i pełen emocji jak w dniu, gdy postanowili zacząć się spotykać. Jednak zła karma z przeszłości Kaia ciągle daje o sobie znać.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…