Filmy tragiczna historia

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje tragiczna historia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Ojciec Oh Yeon Joo znika w tajemniczych okolicznościach podczas pisania ostatniego rozdziału swojego internetowego komiksu "W". Szukając ojca, Oh Yeon Joo przypadkiem zauważa scenę, w której główny bohater, Kang Chul, leży zakrwawiony. Przypadkiem okazuje się, że Yeon Joo jest w stanie wejść do komiksu i go uratować! Od tego momentu dziewczyna jest w stanie podróżować między światem fikcji a realnością, a warunkiem wędrówki są uczucia Kang Chula.
Zwyczajny nastolatek Su Ho i obiekt westchnień szkolnych chłopców Su Eun zaczynają się spotykać. Ich uczucie jest owiane zazdrością wszystkich innych uczniów, ale młoda para zakochanych nie przejmuje się tym, ciesząc się każdą wspólną chwilą. Do czasu, gdy Su Ho poznaje tragiczną tajemnicę Su Eun.
Przed idealistyczną Choi In-Ha stoi trudne zadanie w momencie, gdy ma szansę zostać telewizyjną dziennikarką. Zwłaszcza że dziewczyna cierpi na „syndrom Pinokia”, który powoduje, że za każdym razem, gdy In-Ha kłamie, dopada ją czkawka. Jej rywalami na ścieżce kariery stają się Choi Dal-Po – chłopak charakteryzujący się niezwykle szczegółową pamięcią, Seo Beom-Jo – spadkobierca ogromnego majątku, a także Yoon Yoo-Rae, której szaleńcza miłość za idolami pomaga w zdobywaniu najświeższych informacji na ich temat. Młodzi reporterzy podążają ścieżką szukania sprawiedliwości, przy okazji poznając dokładniej samych siebie.


Woo Seo Ri, utalentowana skrzypaczka, jako siedemnastolatka dostaje szansę studiowania w Niemczech. Niestety, dziewczyna ulega wypadkowi autobusowemu i zapada w śpiączkę. Budząc się po trzynastu latach, mentalnie Seo Ri ma siedemnaście lat, jednak fizycznie jest trzydziestoletnią kobietą. Trzynaście lat wcześniej także Gong Woo Jin przeżył swoją prywatną traumę, przez co nadal z nikim się nie związał. Okazuje się, że oba zdarzenia są ze sobą powiązane, a pomóc tej dwójce może tylko szczere otwarcie się na szczęście, co nie jest wcale takie proste.
Han Ji Yeong jest zamożną wdową. W ośrodku narciarskim spotyka Ryu Sang Woo, podającego się za dyrektora generalnego galerii sztuki. W rzeczywistości mężczyzna jest oszustem, mającym jedynie 4 dolary w kieszeni, którego głównym celem jest zdobyć cenne rzeźby i obrazy.
Seo Yi Do to czołowy projektant. Chociaż wydaje się ideałem, jego osobowość zdecydowanie od tego odbiega. Min Jae Hee jest gospodynią domową, która poświęciła swoje życie rodzinie tylko po to, by patrzeć, jak rozpada się ona na jej oczach. Przez przypadek kobieta otrzymuje perfumy, które przywracają jej młodość. Nie wahając się ani przez chwilę, decyduje się spróbować swoich sił w modelingu, co pozwala jej wystąpić w czasie pokazu mody Seo Yi Do. Z czasem okazuje się, że tych dwoje połączy nie tylko praca...
Co, jeśli reinkarnacja istnieje, a my za każdym razem spotykamy te same osoby? Han Se Joo w poprzednim życiu był pisarzem. Obecnie jest autorem bestsellerów walczącym z blokadą pisarską. Yu Jin Oh był właścicielem baru. W 2017 roku jest utalentowanym ghostwriterem, mogącym uratować Se Joo przed kłopotami. Jeon Seol była znakomitą snajperką. Obecnie ma umiejętności w wielu dziedzinach: jest byłą olimpijką, weterynarzem i miłośniczką książek, prowadzącą firmę kurierską. Losy tej trójki splotły się w przeszłości. Teraz także teraźniejszość upomina się o ich wspólną historię.
Joo Joong Won to skąpy i chciwy dyrektor generalny Kingdom - konglomeratu obejmującego ogromny dom towarowy i hotel. Mężczyzna przypadkiem spotyka Tae Gong Shil, która po wypadku zaczęła widzieć duchy. Ich życie przybiera nowy obrót, gdy zaczynają razem pracować nad swoimi lękami i smutkami wywoływanymi przez duchy, przy okazji zagłębiając się w incydent porwania Joong Wona z przeszłości. Nieświadomie ta dwójka zakochuje się w sobie...
Eun Dae Gu, Uh Soo Sun, Park Tae Il i Ji Gook - znani jako P4 - to nowi rekruci w jednostce policji Gangnam, zajmującej się brutalnymi przestępstwami. P4 nie są entuzjastycznie nastawieni do nowej pracy, a do zespołu dołączyli z powodu różnych, prywatnych powodów. Grupę prowadzi porywczy Seo Pan Seok, który pragnie za wszelką cenę dać rekrutom porządną lekcję dyscypliny.
Co, jeśli w naszym świecie żyją stworzenia, których istnienia nie może wyjaśnić nauka? A jeśli istnieje specjalna grupa dbająca o harmonię między ludźmi a nieznanymi nam istotami? Zhao Yun Lan i Shen Wei mają za zadanie utrzymywać pokój między bóstwami, demonami i ludźmi. Ich współpraca nie jest przypadkowa, przyjaźń mężczyzn przekracza granice czasu, dotykając zarówno ich przeszłe, jak i obecne wcielenia.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…