Filmy historia koreii

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje historia koreii. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Energiczna królowa usiłuje okiełznać swoich niesfornych synów i osadzić jednego z nich na tronie Joseonu, na który czyha konkurencja.

Kingdom

7,4
Następca tronu wyrusza na misję, która może być jedynym ratunkiem dla pustoszonego przez tajemniczą plagę i pogrążonego w zamęcie królestwa.
Kiedy następca tronu zostaje zamordowany, jego siostra-bliźniaczka zasiada na tronie i usiłuje utrzymać w tajemnicy swoją tożsamość i pierwszą miłość.


U kresu królestwa Goryeo po jednej stronie stali liderzy dążący do wejścia w nową erę, a po drugiej zwyczajni ludzie, którzy ryzykowali wszystko.
W czasach dynastii Joseon młody książę zawiązuje nietypowy sojusz, by zdobyć tron i przeprowadzić nowatorskie reformy.
Młody chłopak, który trafił do USA po ekspedycji na wyspę Ganghwa w 1871 roku, wraca do Korei w przełomowym punkcie historii i zakochuje się w arystokratce.
Dwóch klaunów w czasach dynastii Chosun zostaje aresztowanych za naśmiewanie się z króla. Zostają wrzuceni do więzienia i wkrótce mają zostać straceni. Dostają jednak szansę - jeśli rozśmieszą króla ich życie zostanie ocalone.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…