Filmy homoseksualizm

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje homoseksualizm. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Lato, polskie morze. Dziewiętnastoletnia Lena i jej najlepszy przyjaciel Niko kręcą odważny film o miłości, by dostać się do szkoły filmowej. Gdy na horyzoncie pojawi się nieznajomy z obozu sportowego, bohaterowie przeżyją zachwyt, pożądanie i całkowitą wolność. To ostatnie takie wakacje.
Zachwycająca, na nowo odrestaurowana wersja klasycznego thrillera erotycznego Paula Verhoevena z 1992 roku NAGI INSTYNKT. W rolach głównych Michael Douglas jako Nick Curran, niestrudzony detektyw ze słabością do pięknych kobiet i niebezpiecznych związków, oraz Sharon Stone jako Catherine Tramell, zachwycająca, tajemnicza powieściopisarka z talentem do uwodzenia i związkami zakończonymi śmiercią.
Charlie i Nick, nastoletni chłopcy, odkrywają, że ich przyjaźń może być czymś więcej.


Uwielbiany przez widzów, przebojowy serial TVP. Nadawany jest nieprzerwanie w TVP2 od września 2007 r. Serial Barwy szczęścia jest drugim – po M jak miłość – najbardziej lubianym serialem telewizyjnym, co pokazuje liczba widzów zasiadających przed telewizorami, by śledzić bohaterów. Bohaterami są mieszkańcy warszawskiej ulicy Zacisznej. Niektórzy z nich znają się od lat, inni dopiero sprowadzili się na osiedle „Pod Sosnami”. Młodsi szukają swojej drogi, starsi próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Widzowie od wielu lat śledzą losy rodzin Marczaków, Zwoleńskich, Cieślaków, Grzelaków, Pyrków i Walawskich. Codzienne obowiązki i troski, rodzinne konflikty i dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile wielkiej radości związane z pomyślnymi wydarzeniami w życiu rodzinnym i zawodowym składają się na rzeczywistość mieszkańców osiedla „Pod Sosnami”. Nie brak tematów trudnych, takich jak problem tolerancji obyczajowej i rasowej czy przemocy w rodzinie.
Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.
Śledzimy życie i burzliwy romans dwóch mężczyzn, którzy muszą stawić czoła wojnie, protestom i zarazom.
Troje uczniów z biednej dzielnicy dołącza do ekskluzywnej szkoły średniej dla elity w Delhi, gdzie mroczne sekrety i plotki doprowadzają do morderstwa.
Główny bohater, tak jak pozostali pracownicy oddziału, mierzy się z problemami brytyjskiej (choć śmiało powiedzieć można, że każdej) służby zdrowia. Niekończące się nadgodziny z destrukcyjnym wpływem na prywatne życie, niedofinansowanie, przeciążony personel, który stara się walczyć o zdrowie pacjentów z należnym profesjonalizmem i empatią, mimo pogłębiającej się frustracji. Ten boleśnie szczery obraz przedstawiony został w bardzo wyważony i jednocześnie zabawny sposób, zachowując idealny balans między komedią a dramatem.

Za mgłą

0,0
Gdy pan młody zostaje znaleziony martwy na kilka dni przed ślubem, dwóch policjantów musi rozwiązać sprawę tej zbrodni, a przy okazji stawić czoła własnym problemom.
Remiza 126 zostaje zamknięta, a członkowie załogi trafiają na inne posterunki w całym mieście. Potężny i niespodziewany front arktyczny uderza w Austin, wywołując śnieżycę i powszechny chaos. Czy Owen i Tommy nie tylko pomogą miastu, ale zdołają też odtworzyć rozwiązaną jednostkę?
Słowa kluczowe

Proszę czekać…