Filmy przyszłość

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje przyszłość. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Akcja serialu toczy się w powstałej po katastrofie ekologicznej Republice Gileadzkiej, utworzonej na dawnych terytoriach Stanów Zjednoczonych, rządzonej przez ultraortodoksyjnych fundamentalistów głoszących powrót do tradycyjnych wartości. Offred jako jedna z niewielu pozostałych na świecie płodnych kobiet zostaje podręczną na dworze komandora, gdzie kobiety są zmuszone do świadczenia usług seksualnych będących ostatnią, desperacką próbą ponownego zaludnienia Ziemi.

Flash

6,4
6,7
Barry Allen zyskuje nadprzyrodzone moce i staje się superbohaterem zwanym jako Flash. Pewnego dnia, wskutek ratowania bliskich, zaburza czasoprzestrzeń.
Siedmiu ludzi, statek kosmiczny i czający się gdzieś w jego odmętach potwór rodem z najgorszych koszmarów.


Robot Chicken to komediowa animacja wykonana techniką poklatkową. Twórcy serialu bezustannie drwią z ikon popkultury – zabawek, filmów, programów telewizyjnych, a także z bardziej niszowych produkcji, pokazując własne wersje wydarzeń z udziałem popularnych bohaterów. Jednym z bardziej znanych motywów jest pokazanie postaci fantastycznych w zupełnie realistycznym otoczeniu.

Upload

6,9
6,7
Rok 2033. Umierających można „zuploadować” do wirtualnych hoteli prowadzonych przez 6 firm technologicznych. Nora mieszka w Brooklynie i pracuje w dziale obsługi klienta luksusowych cyfrowych zaświatów, „Lakeview”. Gdy imprezowicz i programista z LA, Nathan, ginie w wypadku autonomicznego samochodu, jego dziewczyna uploaduje go właśnie tam. Serial twórcy Biura, Grega Danielsa.
Tim Miller i David Fincher przedstawiają przeznaczoną dla dorosłych antologię filmów animowanych pełną przerażających istot, okrutnych niespodzianek i czarnego humoru.
Odległa przyszłość, rok 5012. Ziemia została celem inwazji obcej cywilizacji i w jej wyniku ludzkość została zdziesiątkowana. Tylko nieliczni ocaleni schronili się w bazach na Księżycu i toczą wojnę o odzyskanie swojej planety. W tym celu wysyłają na misję ratunkową nową jednostkę androidów jako broń ostateczną.
Żądny pieniędzy Joker,jedzie do Metropolis,gdzie proponuje multimilionerowi Lexowi Luthorowi, że zgładzi Supermana w zamian za nagrodę w wysokości miliarda dolarów. Lex, który chce mieć monopol na władzę i popularność w mieście, zgadza się. By pozbyć się superbohatera z planety Krypton, Joker wykrada ze sklepu figurkę smoka zrobioną z radioaktywnego kryptonitu, który może śmiertelnie osłabić Supermana. Jednak morderczy klown nie jest w stanie ukryć niczego przed Batmanem, który śledzi jego postępki i aby ostrzec Supermana, udaje się jego śladem do Metropolis. Tam,po początkowym braku zaufania i niekrytej wzajemnej niechęci, obaj bohaterowie współpracują pod osłoną nocy, aby pokrzyżować plany Jokera i Luthora. W ciągu dnia Bruce Wayne i Clark Kent również spotykają się, tym razem konkurując o względy pięknej reporterki Lois Lane.

Matrix

8,5
Haker odkrywa, że rzeczywistość, w której funkcjonuje, nie jest prawdziwa.
Jest rok 2031. Zmiana klimatu na Ziemi powoduje, iż trwa tu wieczna zima. Pasażerowie pociągu-miasta podróżują dookoła świata.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…