Filmy kurort

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kurort. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Old

5,8
3,7
Kolejny obraz M. Nighta Shyamalana, to opowieść o grupie ludzi, którzy zostali uwięzieni na tajemniczej wyspie. Bohaterowie historii doświadczają anomalii związanych z upływem czasu.
Po trudnym rozstaniu Daonuea wyjeżdża na wakacje do resortu The Air Khao Yai. Na miejscu poznaje Nine'a, młodego fotografa, z którym nawiązuje romantyczną relację. Zmuszeni do powrotu do rzeczywistości, mężczyźni obiecują sobie utrzymać kontakt online. Niestety, Nine szybko znika z mediów społecznościowych, a Daonuea stara się zaleczyć złamane serce powrotem do byłego chłopaka, Tee. Wkrótce w firmie, w której mężczyzna pracuje, ma pojawić się nowy pracownik - przyjaciel Tee z czasów studenckich. Okazuje się, że jest nim Nine...
Akcja serialu osadzona jest w Atlantic City w czasach Prohibicji (lata 1920-1933), czyli okresie zakazu produkcji i handlu alkoholem w Stanach Zjednoczonych. Jest to czas przemian - skończyła się I wojna światowa, kobietom przyznaje się prawo głosu w wyborach, a radio zaczyna swoją karierę. Atlantic City staje się znane jako "Światowy Plac Zabaw". W jego hotelach i klubach (niekoniecznie legalnych) każdy mężczyzna może poczuć się jak król. Niekwestionowanym "władcą" miasta jest Enoch "Nucky" Thompson, który zajmuje się zarówno polityką, jak i gangsterką. Razem ze swoim bratem szeryfem trzymają rękę na nielegalnych dostawach alkoholu. Wszystko się komplikuje, gdy z wojny powraca były protegowany Nucky'ego - Jimmy Darmody, który chce odzyskać pozycję w organizacji. Gdy sprawy idą zbyt wolno, zaczyna on współpracować z władzami federalnymi.


Peter (Jason Segel) jest drugorzędnym kompozytorem muzyki filmowej, którego życie zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy jego dziewczyna – Sarah Marshall (Kristen Bell), popularna gwiazda filmowa – rzuca go dla przystojnego gwiazdora rocka. Zobacz do jakich poświęceń zdolny jest facet, aby zapomnieć o dziewczynie i dokąd go to zaprowadzi!
Podczas wakacji spędzanych wraz z rodziną w kurorcie Buzios położonym niedaleko Rio de Janerio, Filipa, czternastoletnia dziewczyna, przeżywa swą pierwszą miłość. Poznając sekrety uczucia dowiaduje się także o przykrych jego obliczach, poprzez odkrycie romansu ojca, sławnego pisarza, z młodą kobietą z nadmorskiej mieściny. Jednak ta tajemnica jest dopiero początkiem jej odkryć związanych z własną rodziną. Pozwolą one Filipie poznać lepiej najbliższych, a także siebie samą.
Grupa turystów przybywa na jedną z Kostarykańskich wysepek, gdzie dawna gwiazda muzyki Coconut Pete, urządził kurort bez ograniczeń. Wspaniałą zabawę przerywa pojawienie się zamaskowanego mordercy, który kolejno morduje członków personelu. Nie mogą uciec z wyspy pozostaje tylko odkryć kim jest szaleniec.
Robin Williams wcielił się w postać byłego strażaka, który przeprowadza się na niewielką karaibską wysepkę St. Nicholas. Tam zaprzyjaźnia się z muzykiem reggae i właścicielem podupadającego kurortu - Ernestem. Kiedy przyjaciele dowiadują się, że chciwy inwestor chce zabrać im ośrodek za rzekome zaległości w płaceniu podatków postanawiają z nim walczyć. Wspólnymi siłami remontują ośrodek czyniąc z niego największą atrakcję turystyczną wyspy.
Jenny jest największą fanką Jansona – rockmena. Właśnie skończyła liceum i wraz ze swoim przyjacielem Ryanem wyjeżdża na wakacje do pracy do kurortu na Karaibach. Wbrew jej oczekiwaniom zjawia się tam również Jenson. Jenny ma jedyną szansę by pokazać chłopakowi o swoim istnieniu. Udaje jej się wkręcić na jacht, którym Janson wraz z swoimi znajomymi wyrusza w rejs pełen zabawy. Kiedy Janson wypada za burtę Jenny skacze na pomoc chłopakowi. Udaje im się na tratwie ratunkowej dopłynąć do bezludnej wyspy… Jenny odkrywa jednak prawdę że po drugiej stronie wyspy znajduje się ich kurort. Jednak wizja bycia sam na sam z Jansonem sprawia że dziewczyna postanawia zataić ten fakt przed chłopakiem. Spokojne „wakacje” Jenny przerywa nieoczekiwane zjawienie się Alexis dziewczyna odkryła prawdę i podstępem zjawiła się tej samej stronie wyspy by powalczyć o uczucia Jansona.
Grupka kłusowników używając do połowów dynamitu, budzi uśpionego na dnie jaszczura. Rozzłoszczone monstrum szukając pożywienia zaczyna atakować turystów z pobliskiego kurortu. Powstrzymać je próbuje lokalny szeryf Keefer i kilku jego ludzi. Niestety bestia ma twardy pancerz, którego nie imają się noże i kule.
Odprowadzony przez swoją narzeczoną na lotnisko, Bruno (François-Xavier Demaison) odlatuje sam na tydzień do karaibskiego domu wypoczynkowego "All Inclusive". Złe wieści nigdy nie przychodzą same, będzie musiał dzielić pokój z Jean-Paulem Cisse (Franck Dubosc), rozochoconym wiecznym kawalerem. Tutaj też są: Lulu (Josiane Balasko), emerytowana i bardzo otwarta wdowa, Caroline (Caroline Anglade), Manon (Thaïs Alessandrin) i Sonia (Amelle Chahbi), trzy koleżanki, które przyjechały świętować rozwód jednej z nich i Edouard Laurent (Thierry Lhermitte), dyrektor Karaibskiego Klubu Księżniczek. Bruno gotowy jest zapomnieć o tych niedoskonałościach będąc w słońcu palm kokosowych.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…