Filmy uwięzienie, obcy

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje uwięzienie, obcy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

The Mildew from Planet Xonader

W roku 1984 naukowcy z tajnego laboratorium Bentan Labs kończą projekt nieznanego rodzaju pleśni, zdolnej do rozprzestrzeniania się i konsumowania wszelkiego rodzaju roślinności. Podczas prezentacji jeden z uczestników zostaje zainfekowany a zarodniki pleśni zostają uwolnione w całym obiekcie.

Człowiek ze stali 6.6

W ostatnich dniach planety Krypton, naukowiec Jor-El wysyła swego syna na Ziemię, aby uratować go przed zagładą. Przygarnięty przez małżeństwo Kentów, Kal-El próbuje dostosować się do ludzi, co jest niezwykle trudne, gdy dysponuje się nadludzkimi mocami. W końcu udaje mu się dowiedzieć kim jest, ale sprowadza to na Ziemię kryptońskich przestępców dowodzonych przez generała Zoda.

Z archiwum X 8.2

Para detektywów zostaje przydzielona do wyjaśnienia szeregu spraw paranormalnych.


Buffy: Postrach wampirów 7.0

Młoda dziewczyna z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.

Obcy - Decydujące starcie 8.2

Cameron kontynuuje rozpoczęty wątek w 57 lat po finale pierwszej części, kiedy Ripley i jej kot, wybudzeni ze stanu hibernacji, zostają uratowani w kosmosie przez ekipę ratowników. Władze proponują bohaterce powrót na planetę w towarzystwie oddziału marines i zbadanie przyczyny zerwania kontaktu z istniejącą tam kolonią. Jednak wysłannicy to zespół zuchwałych twardzieli, którym nie uśmiecha się udział w tak szaleńczej misji. Na miejscu odnajdują jednego ocalałego człowieka - słodką, przerażoną, ale jednocześnie bardzo twardą dziewczynkę. Od początku wiadomo, że przewaga wroga jest zastraszająca. Członkowie załogi potykają się z Obcym, w końcu dojdzie do konfrontacji samej Ripley z ostatnim żyjącym potworem.

Obcy - 8 pasażer Nostromo 8.3

Siedmiu ludzi, statek kosmiczny i czający się gdzieś w jego odmętach potwór rodem z najgorszych koszmarów.

Obcy 3 7.4

Po raz trzeci Ripley musi powstrzymać kosmiczne monstrum, ale tym razem może liczyć tylko na uwięzionych wraz z nią skazańców.

Sygnał 5.9

Nic i Jonah namierzają nieuchwytnego dotąd hakera o pseudonimie Nomad. Przyjaciele wraz z dziewczyną Nica postanawiają go odwiedzić co wywraca ich życie do góry nogami. Trafiwszy do tajnego laboratorium staja się królikami doświadczalnymi w samym środku niesławnej Strefy 51.

Dzieci przeklętych

Naukowcy odkrywają piątkę dzieci, które obdarzone zostały tajemniczymi zdolnościami. Przewiezione do londyńskiego laboratorium, uciekają i instynktowanie gromadzą się w kościele. Jakie zagadki kryją w sobie ich moce? [opis dystrybutora]

XTRO II: Kolejny pojedynek

W podziemnym wojskowym laboratorium naukowcy konstruują urządzenie do przemieszczania się miedzy wymiarami. Jednak pierwsza wysłana ekspedycja kończy się katastrofą. Z całej ekipy wraca tylko jeden członek. Jak się okazuje nie wrócił sam. Całe laboratorium zostaje odcięte a żeby wyjść uwiezieni ludzie muszą się zmierzyć z nieznanym monstrum przybyłym z naukowcem.

Słowa kluczowe