Filmy nastolatek, nauczyciel

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nastolatek, nauczyciel. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Heartstopper

6,7
8,0
Charlie i Nick, nastoletni chłopcy, odkrywają, że ich przyjaźń może być czymś więcej.
Od samego początku ich znajomości Lloyd Christmas zrozumiał, że w osobie Harry'ego Dunne'a znalazł przyjaciela na całe życie. Harry, który po raz pierwszy zjawia się w liceum - wcześniej uczyła go matka w domu - potrzebuje kogoś, kto pokaże mu na czym to wszystko polega. Znakomicie nadaje się do tego Lloyd, który mieszka w piwnicy szkoły wraz ze swym przybranym ojcem Ray'em, pracującym jako szkolny woźny.

Kłamstwo

6,6
Owen trafia do nowej szkoły, tam poznaje Doger i jej przyjaciół którzy zapraszają go do gry w "Kłamstwa". Pewnego razu wpadają na pomysł, żeby stworzyc portret i plan działania zabójcy, który zabił wcześniej jedną z dziewczyn. Wkrótce do Owena przychodzą wiadomości od rzekomego mordercy.


Rzeźnia

5,6
Don Wallace rozpoczyna naukę w prywatnej szkole z internatem, w pobliżu której rozpoczęto niedawno odwierty gazu łupkowego. Gdy Don zaczyna zadomawiać się w placówce, zostaje ona zaatakowana przez krwiożercze potwory uwolnione podczas podziemnych prac.
Do szkoły średniej w Rzymie trafia na zastępstwo początkujący nauczyciel Giovanni Prezioso (Riccardo Scamarcio - pamiętany z głównej roli w komedii Mine Vaganti. O miłości i makaronach.). Pełen dobrych chęci i wiary w uczniów chciałby być dla swoich wychowanków niczym Robin Williams w Stowarzyszeniu Umarłych Poetów. Jednak zamiast zarażać ich miłością do kultury i sztuki musi zmierzyć się z obojętnością klasy- konglomeratu imigrantów, dzieciaków z problemami i dorastających dziewcząt. Jego przewodnikiem staje się profesor Fiorito (Roberto Herlitzka) stary nauczyciel historii sztuki, kiedyś wspaniały wykładowca, obecnie wypalony przez lata pracy cynik, marzący już tylko o zbliżającej się emeryturze, albo jeszcze bliższym samobójstwie. Szkołą stara się zarządzać trzecia główna bohaterka filmu - Giuliana (grana przez Margheritę Buy). Boryka się z obojętnością rodziców na los swoich dzieci, niechęcią władz do odpowiedniego dotowania szkoły i tysiącem spraw administracyjnych, które powoli czynią z niej wyzutą z emocji i niedostępną kobietę. Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia pod materacami na sali gimnastycznej znajduje Adama, jednego z najlepszych uczniów szkoły. Chłopiec porzucony przez matkę nie ma co z sobą począć, ani gdzie mieszkać.
Fernanda (Rooney Mara) przyjeżdża na swój ostatni rok do Tanner Hall - żeńskiej szkoły z internatem w Nowej Anglii. Musi się zmierzyć ze zmianami wśród grupie swojej przyjaciółek po tym, jak do szkoły trafia jej koleżanka z dzieciństwa, niezrównoważona emocjonalnie Victoria (Georgia King). Fernanda w otoczeniu swawolnej Kate (Brie Larson (I)) i chłopczycy Lucasty (Amy Ferguson) jest często jedynym głosem rozsądku. Jednak nawet ona nieoczekiwanie wchodzi w niebezpieczną relację z przyjacielem rodziny, kiedy Victoria, wykorzystując manipulacje i kłamstwa, stara się przypodobać nowym koleżankom.
Wiejska dziewczyna Tara Webster dostaje się do prestiżowej akademii tańca w Sydney. Tam stara się przetrwać i spełnić swoje marzenia.
Adaś Cisowski jest bardzo dociekliwym nastolatkiem. Zauważa to, co dla jego rówieśników niewidoczne, i umie wyciągnąć ze swojej wiedzy odpowiednie wnioski. Tylko on może pomóc w odnalezieniu skarbu ukrytego niedaleko starego zameczku jeszcze za czasów wojen napoleońskich.

Wagary

5,5
Brian Woods (Donovan Leitch Jr.) zostaje zwolniony ze szpitala psychiatrycznego i wraca do szkoły, by dokończyć naukę. Wkrótce w placówce dochodzi do serii morderstw, których ofiarami padają uczniowie i nauczyciele. Gdy odnalezione zostaje jedno z ciał podejrzenie od razu pada na Briana. Tylko, czy to naprawdę jest takie proste?
W wyniku różnego typu przewinień kilku uczniów zostaje wysłanych na zajęcia pozalekcyjne. Pomimo swych różnic chłopcy szybko się ze sobą dogadują i postanawiają zrobić psikusa nie tylko nauczycielom ale i innym uczniom.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…