Filmy broń jądrowa, sonar

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje broń jądrowa, sonar. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

W Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One Ethan Hunt (Tom Cruise) i jego zespół IMF rozpoczynają swoją najniebezpieczniejszą misję. Są na tropie nowej, przerażającej broni, która zagraża ludzkości. Muszą zdążyć zanim broń wpadnie w niepowołane ręce. Stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. Kiedy mroczne siły z przeszłości Ethana zbliżają się, rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu. W obliczu tajemniczego, wszechpotężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja - nawet życie tych, na których mu najbardziej zależy.
Oparty na bestsellerowej powieści Toma Clancy'ego film opowiada historię kpt. Marko Ramiusa (Sean Connery), szypra na nowoczesnej sowieckiej atomowej łodzi podwodnej. Jack Ryan (Alec Baldwin) z CIA angażuje się w pościg za tym obiektem, gdy Ramius ucieka, zabierając "Czerwony Październik" ze sobą.
W Rosji dochodzi do przewrotu wojskowego. Światu grozi wybuch III wojny światowej. Amerykański podwodny okręt atomowy zostaje wysłany do patrolowania przybrzeżnych wód Rosji. Komandor Frank Ramsey (Gene Hackman) i jego pierwszy oficer znajdują się w samym centrum globalnego kryzysu. Odcięci od swego dowództwa, dwaj oficerowie muszą sami zdecydować czy przystąpić do ataku, który z pewnością byłby katastrofalny w skutkach dla całego świata, czy też pozwolić, by zrobiła to strona przeciwna.


Ziemi grozi zagłada. Gwałtowne wyładowania na powierzchni Słońca. uwalniają lecącą w stronę naszej planety zabójczą plazmę. Lucas Foster, genialny naukowiec jako jedyny ma plan ocalenia ludzkości. Jego realizacja jest jednak niemożliwa bez niekonwencjonalnego wykorzystania broni masowej zagłady. Gdy satelity spadają na ziemię, a niebo staje w płomieniach Foster podejmuje się trudnej misji.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…