Filmy broń jądrowa, strzelanina

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje broń jądrowa, strzelanina. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Harry Tasker prowadzi podwójne życie - oficjalnie pracuje w firmie komputerowej, a w rzeczywistości jest tajnym agentem. Któregoś dnia odkrywa, że jego żona może go zdradzać.
W 1928 roku w Egipcie archeolodzy znajdują tajemniczy obiekt. Dopiero po sześćdziesięciu latach młody naukowiec, Daniel Jackson, odkrywa jego przeznaczenie. Są to Gwiezdne wrota – maszyna skonstruowana przez istoty pozaziemskie i służąca do przenoszenia się między galaktykami. Daniel wraz z grupą żołnierzy wyrusza w podróż do niewiadomego, aby odkryć, dokąd prowadzą wrota i co czeka po ich drugiej stronie.
Miller przewodzi operacji terenowej w poszukiwaniu broni masowego rażenia w Iraku. Sprawdzając kolejne prawdopodobne lokalizacje materiałów atomowych, zaczyna tracić wiarę, że rząd Husajna testuje broń nuklearną. Jego dociekliwość uświadamia mu, że jego wrogiem nie są tylko Irakijczycy. Miller zaczyna prowadzić własne śledztwo, by poznać prawdę i ocalić Irak przed wojną domową.


Clay (Jeffrey Dean Morgan) dowodzi grupie komandosów, która właśnie wykonuje operację w Boliwii. Jednak ich zleceniodawca postanawia ich zabić. Uznani za zmarłych planują zemstę na tajemniczym człowieku z CIA. Swoją pomoc oferuje im piękna Aisha (Zoe Saldana), która uważa, że wszystko ma związek z powstaniem nowej broni masowego rażenia.

Next

7,3
Cris Johnson (Nicolas Cage) ma pewien dar: potrafi spoglądać w przyszłość i zmieniać bieg wydarzeń. Ostatecznie musi jednak wybierać między ocaleniem świata, a samego siebie.
13 Dzielnica to specjalna strefa Paryża roku 2010 otoczona murem. Gangi są tu jedyną władzą, żadnych praw, żadnych reguł, żadnych zasad… Damien (Cyril Raffaelli), znakomicie wyszkolony agent oddziału prewencji, w ciągu dwudziestu czterech godzin musi odzyskać bombę masowego rażenia, skradzioną przez gang Tahy (Bibi Naceri). Wraz z sojusznikiem Leito (David Belle) rozpoczynają śledztwo, by poznać prawdziwych sprawców i unieszkodliwić bombę.
W tajemniczych okolicznościach wychodzi na jaw, że były agent CIA Jonathan Cold (Steven Seagal) uwalnia z więzienia niebezpiecznego handlarza bronią i na domiar złego pomaga grupie terrorystów wejść w posiadanie broni nuklearnej, która ma być użyta do ataku na Stany Zjednoczone. Cold był uznany za zmarłego, czemu więc nagle okazuje się, że żyje i na dodatek wszystko wskazuje na to, że pomaga terrorystom? CIA stara się za wszelką cenę rozwikłać tę zagadkę, tymczasem kraj znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie.
Po śmierci ukochanej żony, Danny Parker pozwala, aby porwał go świat, w którym wszystko jest pozorne, a nic nie jest takie, na jakie wygląda. Zostaje wplątany w wir wydarzeń, nad którymi nie jest w stanie zapanować. Staje pomiędzy agentami z wydziału antynarkotykowego a sadystycznym dealerem.
Pełna wdzięku para super agentów z bestsellerowej powieści Alistera MacLean'a Mike i Sabrina otrzymuje kolejne zadanie specjalne o wysokim stopniu trudności. Niejaki doktor Leitzig na zlecenie rosyjskiego generała konstruuje bombę, wykorzystując pluton skradziony z elektrowni atomowej. Śmiercionośny ładunek wybuchowy zostaje umieszczony w pociągu. Terroryści przemierzają nim Europę, stawiając na równe nogi wszystkie służby bezpieczeństwa.
Sierżant Johnny Gallagher (Gene Hackman) ma eskortować z Europy do Stanów Zjednoczonych zbuntowanego amerykańskiego żołnierza, by postawić go przed sądem wojskowym. Zadanie wygląda na rutynowe. Nic bardziej mylącego. Gallagher wkrótce odkrywa, że znalazł się w samym środku spisku wojskowego. Czas płynie szybko. Zbliża się szczyt mocarstw i Gallagher musi się bardzo spieszyć, by rozwikłać zagadkę zanim będzie za późno.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…