Filmy kosmos, inna planeta, laser

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kosmos, inna planeta, laser. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi 6.1

Rebelia ostatkiem sił broni się przed atakami Najwyższego Porządku. W międzyczasie Rey odnajduje Luke'a Skywalkera, którego prosi o to, aby został jej nauczycielem i pokazał czym tak naprawdę jest Moc.

Człowiek ze stali 6.6

W ostatnich dniach planety Krypton, naukowiec Jor-El wysyła swego syna na Ziemię, aby uratować go przed zagładą. Przygarnięty przez małżeństwo Kentów, Kal-El próbuje dostosować się do ludzi, co jest niezwykle trudne, gdy dysponuje się nadludzkimi mocami. W końcu udaje mu się dowiedzieć kim jest, ale sprowadza to na Ziemię kryptońskich przestępców dowodzonych przez generała Zoda.

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy 7.1

Ponad 30 lat po zniszczeniu Imperium walka pomiędzy ciemną a jasną strona mocy nadal trawa, a rebelianci potrzebują nowych bohaterów.


Strażnicy Galaktyki 7.4

Piątka awanturników musi stawić czoła międzygwiezdnemu tyranowi, hordom jego żołnierzy i kosmicznym piratom, a wszystko to przez niewielki artefakt, mogący niszczyć światy.

Mój własny wróg 7.2

W odległej przyszłości rasa ludzka podbiła kosmos. Na naszej drodze stanęli jednak jaszczuropodobni obcy, z którymi rozpoczęliśmy wojnę. Podczas jednej z bitew statek Willisa Davidgea (Dennis Quaid) zostaje uszkodzony i jest on zmuszony wylądować na nieznanej planecie. Nieopodal miejsca katastrofy rozbija się Jeriba (Louis Gossett Jr.), podobny Willysowi żołnierz obcych. Początkowo obaj próbują się zabić, ale szybko okazuje się, że tylko wspólnymi siłami uda im się przeżyć na dzikiej planecie bez szans na pomoc z zewnątrz.

Alien Attack 6.0

Film jest połączeniem dwóch odcinków serialu "Space: 1999". W pierwszym z nich na księżycu dochodzi do potężnej eksplozji, która wyrzuca satelitę z jego orbity i rozpoczyna kosmiczną wędrówkę pracowników położonej na nim stacji. W drugim stacja księżycowa zostaje zaatakowana przez nieznaną rasę obcych.

Tajemnica Andromedy 7.2

W niedalekim sąsiedztwie miasteczka w Nowym Meksyku rozbija się wojskowy satelita, który zbierał próbki z atmosfery. W niedługim czasie wszyscy z miasteczka umierają za wyjątkiem jednego niemowlęcia i starego alkoholika. Tajemniczy wirus zaczyna rozprzestrzeniać się w zastraszającym tempie. Naukowcy walczą z czasem aby go unieszkodliwić.

Uchu kara no messeji 3.0

Planeta Jillucia zostaje zaatakowana przez kosmicznych najeźdźców Gavanas. Nie mając innego wyjścia król Kaiba wysyła jeden z ocalałych statków by znaleźć sprzymierzeńców, dzięki którym uda im się pokonać wroga.

Mission Galactica: The Cylon Attack 7.0

Połączenie trzech odcinków serialu "Battlestar Galactica". Przemierzający otchłań kosmosu w poszukiwaniu Ziemi Galactica napotyka na swej drodze uważany za zaginiony statek Pegasus. Okręty próbując zdobyć kończące się paliwo decydują się na atak jednego z Cylońskich transportów. Gdy nie udaje im się w ten sposób uzupełnić paliwa, dowodzący Pegasusem komandor Cain postanawia uderzyć na silnie bronioną bazę obcych.

Humanoid 5.0

Lord Graal, Lady Agatha i doktor Kraspin pragną zawładnąć wszechświatem. By tego dokonać, ich żołnierze wykradają z placówki badawczej na planecie Metropolis substancję zwaną kavitron. Dzięki niej, Kraspin przemienia pilota statku kosmicznego w niezniszczalnego humanoida, posłusznego jego rozkazom. Pragnąc sprawdzić możliwości nowego żołnierza, Graal wysyła go na Metropolis.

Słowa kluczowe