Filmy hip hop, pościg

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje hip hop, pościg. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Rybki z ferajny 6.6

Oskar, podrzędny skrobacz języków w myjni wielorybów nieoczekiwanie zmienia się w wielkiego bohatera rafy koralowej dzięki małemu, niewinnemu kłamstewku. Aby utrzymać je w tajemnicy Oscar musi zaprzyjaźnić się z rekinem wegetarianinem - Lennym. Kiedy kłamstwo mimo wszystko wychodzi na jaw, na pomoc Oscarowi w walce z najgroźniejszą rybą w mieście - Donem Lino spieszą Lenny oraz zawsze lojalna przyjaciółka Angie. Jak się później okazało, dzięki tej walce Oscar poznał prawdziwych przyjaciół i odnalazł swoje miejsce na rafie.

Od kołyski aż po grób 6.9

Z jednego z amerykańskich banków Tony Fait kradnie czarne diamenty. W tym samym czasie do miasta przybywa detektyw Tajwańskiej policji Su. Szybko ich drogi krzyżują się ze sobą. Są jednak i inni pragnący kamieni, które okazują się nowym rodzajem materiału wybuchowego. Dowiedziawszy się kto ma kamienie międzynarodowy handlarz broni Ling, porywa córkę Tonego. Problem w tym że ten już ich nie ma i teraz wspólnie z Su muszą je powstrzymać i złapać Linga.

Straight Outta Compton 6.9

Opowieść o życiu ludzi w "kapturach". Grupa N.W.A. powstała na ulicach Compton, w Los Angeles, w Kalifornii. W połowie lat 80-tych zrewolucjonizowała hip hop, wprowadziła buntowniczą kulturę poprzez swoją muzykę.


Dziwne dni 7.0

Los Angeles, dwa ostatnie dni 1999 r. Miasto pogrążone w chaosie i rozkładzie. Ulice są patrolowane przez zbuntowane oddziały policji, a bezpiecznie podróżować można jedynie w opancerzonych samochodach. Lenny Nero, były gliniarz, handluje teraz najbardziej chodliwym towarem w mieście: clipami z zapisem ludzkich myśli - wszystkim tym, co czuli i myśleli w ciągu 30 minut nagrania dokonywanego bezpośrednio z ich mózgów. Dawna przyjaciółka, Mace Mason, agentka ochrony i kierowca, zgadza się, choć nie bezinteresownie, pomóc Lenny′emu w poszukiwaniach ukochanej, którą ściga też dwóch niebezpiecznych gliniarzy: Steckler i Engelman. Wszystkie postacie spotykają się na gigantycznym przyjęciu sylwestrowym, choć żadna z nich nie przyszła tam dla zabawy.

Słowa kluczowe