Filmy eksplozja, bar, pilot

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje eksplozja, bar, pilot. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Po pojawieniu się nowego Terminatora Rev-9 życie młodej Dani jest zagrożone. Sarah Connor powraca, aby ją chronić.
Nauczyciel nauk ścisłych dostaje misję uratowania Ziemi, samotnie przemierzając przestrzeń kosmiczną.

X-Men 2

7,4
Wydarzenia przedstawione w filmie mają miejsce niedługo po części pierwszej. Tym razem dochodzi do znacznego pogorszenia stosunków między ludźmi i mutantami. Pewna organizacja rządowa dokonuje ataku na szkołę Xaviera. Porywają oni większości uczniów z zamiarem uczynienia z nich broni przeciwko mutantom. Z ataku udaje się jednak uciec kilku członkom X-MEN, którzy łączą swoje siły z „Magneto” i atakują siedzibę organizacji.


W ostatnich dniach planety Krypton, naukowiec Jor-El wysyła swego syna na Ziemię, aby uratować go przed zagładą. Przygarnięty przez małżeństwo Kentów, Kal-El próbuje dostosować się do ludzi, co jest niezwykle trudne, gdy dysponuje się nadludzkimi mocami. W końcu udaje mu się dowiedzieć kim jest, ale sprowadza to na Ziemię kryptońskich przestępców dowodzonych przez generała Zoda.

Spectre

6,3
Sekretna wiadomość sprawia, że brytyjski agent James Bond dowiaduje się o istnieniu złowrogiej organizacji. Ponieważ M zmuszony jest toczyć polityczną bitwę, w której stawką jest przyszłość tajnych służb, Bond w walce z potężną organizacją może liczyć głównie tylko na siebie.

Sully

6,8
6,0
Pilot samolotu pasażerskiego po jego uszkodzeniu podejmuje decyzję o lądowaniu na rzece Hudson.

Red Eye

6,5
Główną bohaterką filmu jest kobieta, która w czasie powietrznego rejsu dowiaduje się, że pewien przestępca zabije jej ojca, jeśli ona nie pomoże mu w zabójstwie wpływowego biznesmena.
Po śmierci ukochanej żony, Danny Parker pozwala, aby porwał go świat, w którym wszystko jest pozorne, a nic nie jest takie, na jakie wygląda. Zostaje wplątany w wir wydarzeń, nad którymi nie jest w stanie zapanować. Staje pomiędzy agentami z wydziału antynarkotykowego a sadystycznym dealerem.

Słowa kluczowe