Filmy aktor, satyra

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje aktor, satyra. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Młoda dama z Georgii jedzie do Hollywood w nadziei, że zostanie aktorką.
Saturday Night Live to komediowy program telewizyjny, który od 43 lat pojawia się na antenie amerykańskiej stacji NBC. SNL był wielokrotnie nominowany do nagród Emmy, a w poprzednim sezonie był nominowany w aż 22 kategoriach. Nagrodę otrzymał między innymi Alec Baldwin za wykreowanie postaci Donalda Trumpa. O pojawienie się w SNL zabiegają najsłynniejsze osobowości świata kultury. Wśród gości prowadzących tylko w ostatnim roku znaleźli się Scarlett Johansson, Ryan Gosling, Tom Hanks, Drake, Emma Stone, Kristen Stewart czy Jimmy Fallon. Na program składają się skecze grane na żywo oraz krótkometrażowe formy wideo. Do stałej ekipy aktorów co tydzień dołącza inna gwiazda, która pełni rolę gospodarza odcinka. Wiele skeczy i teledysków staje się internetowymi viralami, które latami żyją w przestrzeni wirtualnej. Tematycznie program odnosi się do tego co aktualne i bliskie ludziom – od spraw społecznych przez polityczne po popkulturę. Ambicją SNL Polska jest zrewolucjonizowanie nasze j rodzimej sceny komediowej, do niedawna zdominowanej przez kabarety. Zależy nam na dowcipie inteligentnym i bezkompromisowym.
Prestiżowa paryska agencja aktorska wpada w nieoczekiwane kłopoty, ale robi wszystko, by zadowolić swoich słynnych klientów.


Miliarder Jean-Marc Clement dowiaduje się, że ma być parodiowany w off-broadwayowskiej rewii. Zatrudnia się tam jako biedny aktor i poznaje artystkę, Amandę Dell.
Serial, ukazujący losy rodziny Simpsonów. Na jej czele stoi Homer - niezbyt inteligentny mężczyzna, który po przepracowanym dniu w elektrowni jądrowej większość czasu spędza przed telewizorem lub opijając się w Tawernie u Moe. Jego żona Marge jest idealnym przykładem gospodyni domowej, żony i matki; całymi dniami opiekuje się małą córką Maggie oraz - po szkole - 10-letnim łobuziakiem Bartem i 7-letnią miłośniczką nauki i gry na saksofonie Lisą.
Komedia ukazująca losy grupy przyjaciół. Łączy ich wiele – mają po dwadzieścia kilka lat, mieszkają sami w wielkim mieście i szukają swego miejsca w życiu. Każde z nich marzy o wielkiej miłości, pragnie zrobić karierę i poznać smak szczęścia. Monica (Courteney Cox) na wszystko, co posiada, musiała ciężko zapracować. Z pozoru cyniczna, tak naprawdę szalenie wrażliwa i uczuciowa, dzięki wsparciu przyjaciół nie ustaje w poszukiwaniach miłości swego życia. Rachel (Jennifer Aniston) to rozpieszczona jedynaczka z portfelem pełnym kart kredytowych ojca. Zostawiła narzeczonego przed ołtarzem po tym, jak zdała sobie sprawę, że bardziej zależy jej na prezentach ślubnych niż na panu młodym. Ross (David Schwimmer) niedawno dowiedział się, iż jego ukochana żona jest lesbijką. Romantyczny i bardzo inteligentny ze strachem myśli o konieczności układana sobie życia na nowo. Chandler (Matthew Perry) utrzymuje się na powierzchni tylko dzięki swemu poczuciu humoru, Joey (Matt LeBlanc) natomiast kocha kobiety, sport i przede wszystkim… siebie. Trochę postrzelona Phoebe (Lisa Kudrow) utrzymuje się ze sprzedaży spinek na ulicach i gry na gitarze. W każdym potrafi znaleźć okruch dobra, dlatego zakochuje się w różnych, często bardzo dziwnych osobach. Cała szóstka przyjaciół jest zaś dla siebie podporą i wsparciem zarówno w złych, jak i w dobrych chwilach.
Japonia, Tokio, młoda kobieta, starszy mężczyzna… Bob przyjeżdża do Japonii, by wystąpić w reklamie, Charlotte jest tam ze względu na męża. Spotykają się w hotelowej kawiarni. Powoli rodzi się między nimi specyficzna więź…
Program to amerykańskie show telewizyjne składające się z kilku skeczy w wykonaniu stale współpracującej grupy komików, jednego gościa – znanej osoby ze świata show-biznesu – oraz zaproszona grupa muzyczna.
Jep Gamberdella – przystojny, czarujący mężczyzna – pomimo pierwszych oznak starzenia się w pełni korzysta z miejskiego życia. Chodzi na szykowne kolacje i przyjęcia, gdzie jego bystry dowcip i przyjemne towarzystwo są zawsze mile widziane. Na tarasie jego rzymskiego apartamentu z widokiem na Koloseum, wydaje przyjęcia, na których "ludzka aparatura" rozbierana jest do naga i gdzie rozgrywana jest komedia nicości.

Bezdroża

6,8
Niespełniony pisarz i jego przyjaciel, były aktor, wyruszają w podróż po kalifornijskich winnicach, by uczcić ostatnie dni wolności przed ślubem jednego z nich.

Słowa kluczowe