Filmy piosenkarz, piosenka

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje piosenkarz, piosenka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dotknij nieba 7.0

Bart Millard wychowuje się bez matki. Skonfliktowany z despotycznym ojcem, szuka pocieszenia w modlitwie, muzyce i świecie wyobraźni. Lata później, jako nastolatek, Bart postanawia zająć się sportem, wierząc, że w ten sposób odbuduje swoje relacje z rodzicem. Niestety, ciężka kontuzja przekreśla marzenia o futbolowej karierze i chłopak zostaje zmuszony do zmiany planów. Z pomocą przychodzi mu jedna z nauczycielek, która dostrzega w Millardzie nieodkryty talent muzyczny. Zachęcany przez swoją dziewczynę – Shannon, Bart postanawia dołączyć do lokalnego zespołu, zostając ich wokalistą. Grupa przyjmuje nazwę MercyMe i wyrusza w trasę po Ameryce. Niestety, pierwsze koncerty nie zwiastują niczego wielkiego. Sceptyczni wobec zespołu są zarówno widzowie, jak i krytycy. Wszystko zmienia się po jednym z występów... Bart, który właśnie dowiedział się o chorobie ojca i poważnie rozważa odejście z zespołu, siada samotnie z gitarą i zaczyna komponować. Wspominając wszystko, co przydarzyło mu się w życiu, przelewa uczucia i słowa na papier. Z dawnych emocji i niespełnionych nadziei wyłania się legenda „I Can Only Imagine”.

Wolne bity 7.0

Muzyk i ochroniarz chcą podbić scenę muzyczną hip-hopu.

Oklahoma Kid 5.9

Whip McCord (Humphrey Bogart) chce zemścić się na Jimim Kincaidie (James Cagney) za kradzież jego łupu.


Easy to Wed

Aby zapobiec wniesienie pozwu o zniesławienie przeciwko gazecie, reporter próbuje udowodnić, że treść artykułu którą napisał jest prawdą.

The Lady's from Kentucky

Dobroduszny hazardzista Marty Black staje się właścicielem firmy bookingowej, ale wkrótce wpada w ciężkie czasy.

Narodziny gwiazdy 7.4

Jack, upadająca gwiazda country, poznaje w barze uroczą i utalentowaną Ally, którą namawia do wspólnego koncertowania. Podczas gdy kariera kobiety nabiera tempa, mężczyzna coraz bardziej się stacza.

Bohemian Rhapsody 7.6

Opowieść o niezwykłym losie grupy Queen i ich kultowym piosenkarzu Freddiem Mercurym, który rzucił wyzwanie stereotypom, złamał konwencje i zrewolucjonizował muzykę.

Słowa kluczowe