Filmy kaskader

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kaskader. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Podstarzały aktor telewizyjny Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego kaskader dubler Cliff Booth (Brad Pitt) chcą osiągnąć sukces w branży filmowej podczas lata morderstw dokonanych przez bandę Charlesa Mansona w 1969 roku w Los Angeles.
Dla najpopularniejszej didżejki w Austin, Jungle Julii oraz jej dwóch przyjaciółek Shanny i Arlene noc jest najlepszą okazją, by porządnie się zabawić. Cała trójka wyrusza więc z Guero do teksaskiego Chili Parlor. Ich wyprawa nie pozostaje niezauważona... W ślad za dziewczynami potajemnie udaje się Stuntman Mike, facet, który lubi seks, alkohol i ostrą jazdę, ale przede wszystkim kocha zabijać... Zwłaszcza młode, seksowne dziewczyny, na które działa jak magnez. On i jego diaboliczny samochód są postrachem każdego miasta, w którym się pojawiają.

Toy Story 4

6,8
8,6
Do ekipy Chudego i Buzza dołącza Sztuciek – zabawka zrobiona własnoręcznie przez Bonnie. Wkrótce ekipa rusza na jego poszukiwania.


Drive

7,2
8,3
Bezimienny kierowca oferuje swoją pomoc kobiecie, której mąż zadarł z mafią. Wkrótce mężczyzna wpada w sam środek intrygi przygotowanej przez dwóch gangsterów.
Życie Scotta Pilgrima (Michael Cera) jest cudowne. Ma 23 lata, zespół rockowy, w którym jest basistą i w którym grywa "pomiędzy pracami" oraz słodką dziewczynę. Wszystko układa się fantastycznie dopóki do jego myśli, dniami i nocami, nie wkrada się piękna i uwodzicielska Ramona V. Flowers (Mary Elizabeth Winstead). Jednak droga do serca idealnej dziewczyny nie jest łatwa - aby ją zdobyć musi najpierw pokonać siedem złych duchów jej byłych chłopaków.
Szukając dla siebie samochodu Maggie Peyton (Lohan) natrafia na złomowisku na VW Garbusa'63. Wkrótce okazuje się, że jej nowy samochód ma własny rozum i osobowość, a przede wszystkim - własny pomysł na jej życie.

Ave, Cezar!

5,9
6,3
Producent filmowy Eddie Mannix (Josh Brolin) desperacko stara się ukryć przed opinią publiczną skandale swoich aktorów. Kiedy najsłynniejsza gwiazda kina, Baird Whitlock (George Clooney), znika, a jego porywacze żądają ogromnego okupu, Mannix prosi o pomoc w rozwiązaniu zagadki niektóre z największych nazwisk Hollywood.Osadzona w latach pięćdziesiątych XX wieku satyra na Hollywood w reżyserii niezrównanych braci Coen (To nie jest kraj dla starych ludzi). W główne role wcielają się największe nazwiska fabryki marzeń – w tym Josh Brolin, George Clooney Ralph Fiennes oraz Scarlett Johansson. Produkcja zdobyła nominację do Oscara w kategorii “najlepsza scenografia”.
Hot Shots! matka wszystkich filmów! Zwariowana komedia o pilotach. Totalna parodia wielu słynnych scen filmowych (z Top Gun, Naked Gun, Czy leci z nami pilot? etc. etc.). Widzu — zapnij pasy i zapraszamy na pokład. Gwarantujemy 81 minut pysznej zabawy.
Mężczyzna (Jack Black), którego mózg został namagnetyzowany, niszczy wszystkie taśmy w wypożyczalni filmów wideo swojego przyjaciela. Przyjaciele postanawiają nakręcić remake kilku zniszczonych filmów: Powrót do przyszlości, Król Lew i Robocop.
Jest rok 1927, para filmowych kochanków Don Lockwood i Lina Lamont jest u szczytu sławy. Jednak nad ich idealne życie zmienia się, gdy producenci podejmują decyzję o stworzeniu musicalu z ich udziałem. Lina, której warunki głosowe nie pozwalają na role musicalową, decyduje się na pomoc dublerki, która staje się jej rywalką w walce o uczucia Dona.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…