Filmy policja, autograf

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje policja, autograf. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Osiemnastoletni mieszkaniec Bombaju, Jamal, bierze udział w indyjskiej wersji "Milionerów". Nieśmiały, ale bardzo zdeterminowany chłopak odpowiada na kolejne, coraz trudniejsze, pytania, a z każdą poprawną odpowiedzią z ust prowadzącego teleturniej znika ironiczny uśmieszek. Nikt nie spodziewał się, że niewykształcony, pochodzący ze slumsów chłopak zajdzie tak daleko. Również policja nie chce w to uwierzyć – tuż przed ostatnią rundą Jamal zostaje aresztowany pod zarzutem oszustwa. Podczas przesłuchania chłopak opowiada niezwykłą historię swojego życia, w której chwile tragiczne przeplatają się ze szczęśliwymi, a najpotężniejszą siłą, która pozwoli przetrwać najgorsze chwile okaże się miłość.
Danny Ocean i jego wspólnicy chcą dokonać trzech dużych napadów na terenie Europy.

Fan

6,9
Trzykrotny zdobywca nagrody MVP ligi baseballowej, Bobby Rayburn, przenosi się do klubu San Francisco Giants, a najbardziej zadowolony z tego faktu jest jego zagorzały fan, Gil Renard. Profesja Gila jest intrygująca i dosyć nietypowa: zajmuje się sprzedażą noży myśliwskich. Na nieszczęście Rayburna, obecny sezon jest jego najgorszym z dotychczasowych i Renard czyni wszystko, aby mu pomóc. Ale posuwa się za daleko.


Życie Alvy Singera jednego z najbardziej błyskotliwych komików na Manhattanie, zmienia się, gdy jego najlepszy przyjaciel Rob przedstawia go uroczej piosenkarce z nocnego klubu, Annie Hall. Alvy nie zdaje sobie sprawy, że jest naprawdę zakochany, do czasu gdy Annie poszukując nowego życia i... kochanka porzuca go. Dopiero wtedy Alvy robi wszystko, aby odzyskać Annie - czyli to, co w życiu najważniejsze - prawdziwą miłość.
12-letnia Regan nagle zaczyna zachowywać się przerażająco. Bluźni i przeklina, w końcu atakuję matkę. Stan dziecka stale się pogarsza. Matka po zapewnieniach lekarzy, że Regan nic nie jest, sprowadza na pomoc młodego księdza Karrasa. Kapłan, przekonany, że w dziecko wstąpił demon, wzywa doświadczonego egzorcystę – ojca Merrina. Zaczyna się bezwzględna walka, w której przeżywający kryzys wiary Karras okazuje się najsłabszym ogniwem.
Tomek- bramkarz pierwszoligowego klubu zwolniony z powodu kontuzji - to wdowiec wychowujący trzynastoletnią córkę Martę. Mając na uwadze jej dobro postanawia wyprowadzić się z podrzędnej dzielnicy Warszawy, w której przez kilka ostatnich lat był zmuszony wynajmować mieszkanie. Jego wybór pada na Konstancin - ekskluzywną, podwarszawską miejscowość, gdzie Marta miałaby szansę na dobrą szkołę, lepsze sąsiedztwo i bardziej odpowiednie towarzystwo. Żeby jednak jego marzenie mogło się spełnić Tomek w nowym miejscu musi znaleźć zarówno mieszkanie, jak i pracę. Tomek w trakcie swoich poszukiwań przypadkowo spotyka Barbarę (Elżbieta Słoboda), która - nie zawracając sobie zupełnie głowy takim drobiazgiem, jak płeć - przystojnego czterdziestokilkulatka uważa za odpowiednią osobę na stanowisko prowadzącego dom jej córki, Agaty.
Film pokazuje jeden dzień z życia sklepu muzycznego "Empire Records". Pracuje tam siódemka bardzo ekscentrycznych, młodych ludzi. Każde z nich ma swoje problemy i dramaty, z którymi będą się musieli uporać, a na dodatek, do ich sklepu przyjeżdża gwiazdor muzyki pop, Rex Manning, który ma tam podpisywać swoją najnowszą płytę.
Dzień z życia legendarnej czwórki z Liverpoolu. John, Paul, George i Ringo jadą do Londynu aby wystąpić w telewizji. Niestety muszą wziąć ze sobą niesfornego dziadka Paula, który cały czas sieje zamęt.

Słowa kluczowe