Filmy zdrada, artystka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje zdrada, artystka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Opowieść zaczyna się, kiedy tytułowa bohaterka ma 15 lat i jest w liceum. Przeżywa pierwsze zauroczenie, pierwszy seks, miłosne rozczarowanie. Jedna rzecz nie ulega dla niej wątpliwości: dziewczyny chodzą z chłopakami. Jej życie zmienia się jednak na zawsze, gdy pewnego razu spotyka Emmę, młodą kobietę o niebieskich włosach. To właśnie dzięki niej Adela odkryje swoje pragnienia i kobietę w sobie.
Julia jest odnoszącą sukcesy artystką, ma kochających rodziców i męża, który jest sławnym kompozytorem. Nagle wszystko się rozpada. Choroba i śmierć, widziane z bliskiej perspektywy, wyglądają inaczej, niż Julia sobie wyobrażała – są bardziej absurdalne, nonsensowne i śmieszne. Wszystko zaczyna się od śmierci psa. Potem matka Julii zapada na raka. Mąż Julii nie potrafi jej pomóc, bo większość czasu spędza za granicą, a ojciec zdaje się bardziej potrzebować pomocy niż ona. „33 sceny z życia” to film o takim momencie w życiu, w którym stajemy się dorośli. To historia o wejściu w prawdziwe życie, gdzie ból, cierpienie i wątpliwości są nie do uniknięcia.
Ro (Halle Berry), jest dziennikarką, która z pasją tropi afery w świecie polityki i biznesu. Kiedy dawna przyjaciółka opowiada jej o romansie, jaki ją łączył z szefem jednej z największych agencji reklamowych (Bruce Willis) a później ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, Ro postanawia wyjaśnić sprawę jej śmierci.


Isabelle (Juliette Binoche) mieszka w Paryżu. Jest rozwiedzioną, samotną matką. Jako kobieta dojrzała wie, czego chce i wie, co może sama dać. Po latach rozczarowujących relacji, po raz kolejny próbuje znaleźć miłość. Chce odszukać tę jedyną, prawdziwą i do końca życia, chociaż chyba już przestała w nią wierzyć. Spotyka na swej drodze nowego mężczyznę, przy którym przeżywa skrajne emocje: od radości i nadziei po zagubienie i smutek.
Malarka Laura Reynolds (Elizabeth Taylor) ma nowoczesne poglądy, prowadzi ekstrawagancki, luźny tryb życia i na własną rękę wychowuje syna Danny`ego (Morgan Mason). Ale Urząd Ochrony Dzieci nalega, by Laura zaprzestała swoich pedagogicznych eksperymentów i oddała syna pod opiekę państwa. Młoda matka postępuje po swojemu. Zamiast oddać Danny`ego do szkoły społecznej, umieszcza syna w prywatnej akademii, którą kieruje doktor Edward Hewitt (Richard Burton). Z początku doktor jest wstrząśnięty przekonaniami Laury na życie, wolną miłość i kodeks moralny, lecz mija czas i im więcej się o niej dowiaduje, tym bardziej rozpala się w nim uczucie miłości do tej nadzwyczajnej kobiety. Pożerająca namiętność do Laury zmienia przyzwoitego męża i ojca dwu dzieci w szalonego kochanka...
Podczas samotnych wakacji na Costa Brava żona Line (Lynn Endersson) ważnego paryskiego przemysłowca spotyka młodego studenta Andrésa (Ramón Pons), jej pierwszą i prawdziwą miłość, i postanawia opuścić męża.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…