Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje walka, smutek.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Kiedy bezwzględny geniusz znany jako Khan (Benedict Cumberbatch) wypowiada wojnę Federacji, Kapitan Kirk (Chris Pine), Spock (Zachary Quinto) wraz z całą nieustraszoną załogą U.S.S. Enterprise wyruszają na największą, najbardziej wybuchową obławę w swej historii. Wykorzystają wszystkie możliwości bogatego arsenału, by obronić Ziemię i wyeliminować śmiertelne zagrożenie, jakie stanowi Khan.
Serial ukazuje codzienne życie policjantów z warszawskiego Wydziału Zabójstw. Codziennie muszą dokonywać bardzo trudnych, życiowych wyborów. Niestety wiele spraw przenoszą z pracy do domu, co bardzo niekorzystnie wpływa na ich stosunki domowe. Niektórzy nie wytrzymują presji i popadają w alkoholizm lub narkotyki.
Ellen Ripley zostaje odnaleziona po pięćdziesięciu siedmiu latach dryfowania w kosmosie. Wkrótce wraz z oddziałem marines wyrusza na planetę, z którą została zerwana łączność.
W legendarnych czasach herosów, potężny wojownik Beowulf przybywa na dwór duńskiego króla, by walczyć z demonem Grendelem. Zabicie potwora sprowadza na niego gniew jego uwodzicielskiej, lecz bezlitosnej matki.
Jedenasty pełnometrażowy film inspirowany serialem z lat 60. o tym samym tytule. Nowy obraz opowiada o początkach kariery bohaterów kosmicznej załogi USS Enterprise, kiedy są oni uczniami Gwiezdnej Akademii. Ich przyszłość chce zniszczyć wódz Romulan, który za sprawą podróży w przeszłość chce wyeliminować Kirka i jego przyjaciół zanim staną się najsłynniejszymi wędrowcami we wszechświecie i pokrzyżują jego plany podboju kosmosu.
Samotne życie sztucznego człowieka – który został niedokończony i ma nożyce zamiast rąk – zostaje wywrócone do góry nogami, gdy przygarnia go pewna rodzina z przedmieścia.
W niedzielę 14 listopada 1965 roku o 10:48, podpułkownik Moore i jego żołnierze lądują w strefie X-Ray w dolinie Ia Drang, zwanej Doliną Śmierci. Moore jako pierwszy staje na polu bitwy, nie przypuszczając, że za moment jego 400 ludzi zostanie otoczonych przez 2000 wietnamskich żołnierzy. Trzy dni i trzy noce morderczych walk pochłoną setki ofiar po obu stronach, pozostawiając najbliższych pogrążonych w rozpaczy i żałobie.
Wspaniale zapowiadający się letni weekend zamienia się w rozpaczliwą walkę o życie ze wściekłymi rekinami otaczającymi wyspę. Sara (Sara Paxton) i jej przyjaciele z collegu, przybywają łodzią na wyspę w rodzinnej Luizjanie. Szybko przebierają się w stroje kąpielowe w celu korzystania ze słońca i zabawy. Jednak kiedy futballowiec Malik (Sinqua Walls) potyka się raniąc w rękę i wpada do słonej wody, imprezowy nastrój ulatnia się. Grupa zdaje sobie sprawę, że muszą dostać się do szpitala znajdującego się po drugiej stronie jeziora. W drodze po pomoc odkrywają, że jezioro jest wypełnione setkami krwiożerczych rekinów. Teraz muszą stanąć twarzą w twarz ze śmiercią i bezpiecznie dotrzeć na ląd.