Filmy plaża

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje plaża. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Film opowiada historię grupy łotrów, którzy kradną artefakt w ramach rutynowej pracy, tylko po to, by odkryć, że przypadkowo sprowadzili dzień zagłady do swojego królestwa. Teraz muszą spróbować odwrócić swój los oraz los całej ludzkości.

Sublime

0,0
Nastoletni Manuel gra w lokalnym zespole jako gitarzysta. Jednym z członków jest Felipe, z którym wkrótce zaczyna łączyć go uczucie.
Nagrodzony za najlepszy scenariusz w Cannes film Tarika Saleha – autora głośnych Metropii oraz Morderstwa w hotelu Hilton. Boy from Heaven to wytrawny thriller polityczny, błyskotliwa wersja House of Cards w egzotycznej scenerii. Po śmierci wielkiego imama rozpoczyna się brutalna walka o władzę – pełna korupcji, manipulacji i rozlewu krwi na najwyższych szczeblach. Syn rybaka zostaje studentem na prestiżowym kairskim uniwersytecie. Po kilku dniach na uczelni zostaje wplątany w szpiegowską intrygę. Próbuje kierować się swoimi ideałami, jednak szybko traci złudzenia. Pochodzący ze szwedzko-egipskiej rodziny Saleh kreśli swój film ostrymi odcieniami. To nie tylko fascynujące, świetnie zrealizowane political fiction, ale również oskarżycielski portret współczesnego Egiptu. Film był realizowany w całości w Turcji. W Kairze z pewnością będzie budził ogromne kontrowersje, a może nawet trafi na półkę.


Royan, 2011. Gdy upalne lato przedłuża się, dwaj młodzi bracia, Tony i Noé, grają w grę śmierci i przypadku. Aż do wypadku, który zmieni ich życie na zawsze. Dziesięć lat później, będąc teraz młodymi dorosłymi, wracają do Royan i krzyżują ścieżki z Cassandre, ukochaną z dzieciństwa. Ale bracia przez cały ten czas skrywali tajemnicę...
Imperium światła w reżyserii nagrodzonego Oscarem® Sama Mendesa to mocna i przejmująca opowieść o więziach międzyludzkich oraz magii kina osadzona w realiach nadmorskiego miasteczka w Anglii z początku lat 80. XX wieku.

65

6,2
4,2
Mężczyzna rozbija swój statek na nieznanej bezludnej planecie. Tam odkrywa, że ​​planetę zamieszkują prehistoryczne dinozaury. Próbując walczyć o przetrwanie, musi także chronić jedyną ocalałą z wypadku: młodą dziewczynę.
Odwieczni rywale znów zmierzą się na ekranie. Razem z Tomem i Jerrym odkryjecie nowe, fantastyczne miejsca, jak chatka czarownicy czy laboratorium zwariowanego naukowca.

Szczęki

7,7
Ogromny nieposkromiony rekin biały terroryzuje wyspę Amity. Komendant policji, oceanograf i doświadczony myśliwy wyruszają na polowanie.
Grupa przyjaciół wybiera się z dziećmi na tradycyjny wyjazd na długi weekend, który od lat spędzają na duńskiej wyspie Bornholm. Incydent między dziećmi wywoła falę kryzysu w ich relacjach. Każda z par sprawia wrażenie szczęśliwej, ale czy tak jest naprawdę? Czy żyją pozorami?

Bros

5,4
7,0
Dyrektor muzeum LGBT Bobby podczas imprezy w klubie gejowskim poznaje prawnika Aarona z którym wkrótce zaczyna łączyć go uczucie.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…