Filmy goofy

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje goofy. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Klasyczna opowieść wigilijna Charlesa Dickensa tym razem ze wszystkimi bohaterami filmów disney'owskich. Wujek Scrooge McDuck, skąpiec doskonały ma niezwykłych gości. W noc wigilijną odwiedza go zmarły wspólnik i trzy duchy Bożego Narodzenia, aby przypomnieć mu o znaczeniu świąt.
Pora się uśmiać do rozpuku, gdy Miki, Goofy i Donald walczą z szalejącymi kołami zębatymi, powykręcanymi sprężynami, ogłuszającymi dzwonkami i śpiącym bocianem. Obserwuj, jak wznoszą się na nowe wyżyny humoru, gdy ich dzielne wysiłki czyszczenia wieży zegarowej zamieniają się w prawdziwy cyrk!
W nowym pełnometrażowym filmie ze studia Walta Disney, z dwójką najmniej docenionych a zarazem największych bohaterów sawanny Timonem i Pumbą w rolach głównych. Król Lew 3 jest rozdziałem poprzedzającym opowieść o Simbie. Dzięki tej przygodowej komedii dowiecie się skąd pochodzą Timon i Pumba, jak się spotkali, i jak pomogli Simbie uratować Serengeti. Dzięki tej historii zrozumiecie najważniejsze wydarzenia znane z Króla Lwa, które wyglądają nieco inaczej, kiedy patrzy się na nie z perspektywy dwójki wesołych przyjaciół.


Stary, opuszczony od dawna dworek na odludziu jest zamieszkały przez znudzone, osamotnione duchy, które chciałyby trochę pograsować, ale nie mają możliwości, bo są tak dobre w swych fachu, że wystraszyły już wszystkich w okolicy. Jeden z nich podczas czytania gazety zauważa ogłoszenie Kompanii eksterminującej duchy i wpadają na pomysł, aby dla rozrywki zaprosić do siebie ekipę pogromców duchów. Dzwonią więc do Kaczora Donalda, Myszki Miki oraz Goofy'ego i wynajmują ich do pracy. Widząc, że ich ewentualni pogromcy są niezbyt rozgarnięci, marnej postury i że dość niezbornie zabierają się do dzieła, przybywając na nich ze starą pukawką i pałkami, nabierają przekonania, że i tym razem wystraszenie delikwentów to łatwizna. Upiory bawią się świetnie, robiąc durniów z pogromców aż do chwili, gdy Goofy spuszczony ze schodów w starej komodzie, zmiata po drodze kaczora i myszkę i wszyscy wpadają w spiżarnię wypełnioną beczkami z melasą i mąką. Beczki się rozbijają. a ekipa oblepiona ich zawartością zaczyna do złudzenia przypominać potępieńców nie z tego świata.
Miki jest kapitanem holownika, którego załogą są Donald i Goofy. Podczas czyszczenia łodzi kapitan Miki odbiera wezwanie pomocy z tonącego statku. Miki wydaje rozkazy, aby odpowiedzieć na sygnał S.O.S., ale pędząca łódź eksploduje. Później okazuje się, że wołanie o pomoc pochodziło z radiowej audycji.
Minnie zostaje zamknięta w wieży, gdy odmawia małżeństwa z Księciem wybranym przez jej ojca. Próbując ją uwolnić, Miki zostaje złapany przez strażników i staje do pojedynku z Księciem. Po zwycięstwie może być z Minnie.
Goofy przemierzając Meksyk, spotyka na drodze zawziętego byka, z którym musi się rozprawić, aby kontynuować podróż. Byk atakuje Goofy'ego, zmuszając do konfrontacji, ale Goofy daje bykowi radę w tak malowniczy sposób, że obserwujący zajście Meksykanie biorą go za wielkiego matadora i w chwili, gdy przybywa on do Mexico City, ubierają go w kostium i stawiają do walki z innym bykiem. Niechętny Goofy próbuje uniknąć walki z olbrzymim zwierzęciem, ale w rezultacie, choć przypadkowo, kolejny raz udaje mu się pokonać byka.
Miki, Minnie i przyjaciele spędzają każde Święta wspólnie. Ale w tym roku zostają rozdzieleni i rozrzuceni po różnych stronach świata, więc powrót na wspólną Gwiazdkę wydaje się wręcz niemożliwy. Miki prosi Świąteczną Spełniającą Życzenia Gwiazdkę, aby – pomimo przeciwności – udało im się spędzić Gwiazdkę razem. Z pomocą Mikołaja jego życzenie się spełnia!
Słowa kluczowe

Proszę czekać…