Filmy reportaż

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje reportaż. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Godzilla II: Król potworów 6.0

Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację... a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

Pełzająca śmierć 6.8

Młoda dziewczyna próbując ratować swojego ojca z huraganu, zostaje uwięziona w zalanym domu, na dodatek musi walczyć o przeżycie z grasującymi w okolicy aligatorami.

Łowcy wampirów 5.6

Jack Crow dowodzi zespołem współczesnych łowców wampirów. Gdy po wykonaniu kolejnego zadania grupa świętuje sukces, zjawia się mistrz wampirów. Pogrom przeżywa tylko trzech łowców, którzy stają do walki z wampirami.


Creed II 6.5

Adonis Creed stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. Będzie musiał stanąć na ringu do walki z przeciwnikiem pośrednio związanym z tragedią, która dotknęła niegdyś jego rodzinę. Adonis ma jednak wciąż w swym narożniku Rocky’ego Balboę, który wspiera go we wszystkich trudnych chwilach. Razem stawią czoło demonom przeszłości, podadzą w wątpliwość wyznawane wartości i staną w obronie wspólnego dziedzictwa. Powrót do korzeni pozwoli im zrozumieć, dlaczego stali się bokserskimi legendami.

Jeszcze dzień życia 6.6

Historia reportera szukającego prawdy o wojnie, który podczas śmiertelnie niebezpiecznej podróży przez Angolę napotka sytuacje i zdarzenia zmuszające go do zmiany podejścia do pracy i życia. Akcja rozgrywa się w ciągu trzech miesięcy 1975 roku spędzonych przez Kapuścińskiego w tym szarpanym wojną kraju.

Rozłączeni 7.3

Zapracowany prawnik, przywiązany do swojego telefonu, nie potrafi znaleźć czasu dla rodziny. Pewne małżeństwo wpada w niebezpieczną sytuację, kiedy na jaw wychodzą ich internetowe tajemnice. Owdowiały były policjant zmaga się z wychowywaniem psotnego syna, który przez internet prześladuje zamkniętego w sobie chłopaka ze szkoły. Ambitna dziennikarka znajduje obiecującą historię nastolatka, który występuje przed kamerą internetową na stronie dla dorosłych. Są oni nieznajomymi, sąsiadami oraz kolegami z pracy, a ich drogi zderzają się w połączonym przez internet, samotnym świecie.

Pakt z diabłem 6.4

Oparta na faktach historia James’a Bulgera (pseudonim "Whitey"), brata senatora oraz najbardziej bezwzględnego i brutalnego przestępcy w historii południowego Bostonu, który został informatorem FBI, aby pozbyć się mafijnej rodziny, działającej na jego terenie.

Dzień dobry TV 6.5

Becky Fuller (Rachel McAdams) zostaje nową producentką wykonawczą porannego programu "Daybreak", który cieszy się coraz mniejszą popularnością wśród widzów. Pomimo dużej kreatywności i pracowitości nie będzie jej łatwo podnieść oglądalność, skoro jednemu z prezenterów ubliża prowadzenie takiego programu.

Spectre 6.3

Bond za wszelką cenę chce dowieść prawdy na temat organizacji SPECTRE. Rozwiązaniem jest tajemnicza obrączka.

Birma VJ 7.3

Birmańscy reporterzy, uzbrojeni jedynie w małe, ręczne kamery wideo, narażając się na tortury i długoletnie więzienie, rejestrują życie w policyjnym państwie. Materiały przemycane są przez granicę, przekazywane bezpłatnie światowym mediom, do Birmy wracają dzięki transmisjom satelitarnym. Anders Østergaard nie tylko zmontował strzępki informacji w spójną całość, ale postanowił przyjrzeć się ich autorom - ludziom, którzy ryzykują wszystko, aby wiadomości o poczynaniach wojskowej junty i codziennych zmaganiach obywateli przedostawały się na zewnątrz. Poprzez ich losy śledzimy historyczne wydarzenia z września 2007, kiedy buddyjscy mnisi wyszli na ulice, protestując przeciwko reżimowi.

Słowa kluczowe