Filmy nietoperz

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nietoperz. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Morbius

5,7
3,7
Śmiertelnie chory na rzadką chorobę krwi, zdeterminowany, by uratować siebie i innych chorych, dr Morbius rozpoczyna ryzykowną grę. Ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem, szybko staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba…
W Gotham City pojawia się nowy mściciel i jest nim zamaskowana kobieta. Batman próbując za wszelką cenę, odgadnąć tożsamość tajemniczej kobiety wpada na trop Bayna. Niestety zanim zdążył ją ostrzec wpada ona w ręce bandyty i teraz by ją ocalić będzie musiał zmierzyć się z najtrudniejszym przeciwnikiem w swojej karierze.

Jumanji

7,1
Młody Alan Parish znajduje tajemniczą grę planszową, za której sprawą przenosi się do magicznej, dzikiej dżungli. Dopiero po 26 latach zostaje z niej przypadkowo uwolniony przez nieświadome niczego dzieci - Judy (Kirsten Dunst - Spider-Man) i Petera (Bradley Pierce). Teraz, jako dorosły mężczyzna, Alan (Robin Williams - Pani Doubtfire), razem ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa Sarah, (Bonnie Hunt - Fałszywa dwunastka), Judy i Peterem starają się przechytrzyć potężne moce i wygrać z niebezpieczną, żyjącą własnym życiem grą.


Drakula

6,6
"Dracula" w nowym, przesyconym erotyzmem wydaniu. Klasyczna już opowieść Brama Stokera doczekała się kolejnej ekranizacji. Lord Holmwood zamierza poślubić swoją ukochaną Lucy. Tym razem na przeszkodzie do szczęśliwego małżeństwa stoi skrzętnie ukrywany sekret - Holmwood cierpi na syfilis. Poślubiając wybrankę swojego serca, lord zarazi ją wstydliwą i niebezpieczną chorobą. By nie dopuścić do takiego biegu wydarzeń, Holmwood będzie szukał pomocy u hrabiego Drakuli.
Transylwański książę poświęca swoją duszę by uratować rodzinę i podwładnych przed najazdem Turków.

Motylek

7,7
Oparta na autentycznych wydarzeniach historia Henri Charriera, znanego również jako Papillon (Motylek). Ten drobny paryski przestępca zostaje omyłkowo skazany na dożywocie za zbrodnię, której nie popełnił. Trafia do kolonii karnej w Gujanie Francuskiej. Więzienie na Diabelskiej Wyspie słynie z tego, że ucieczka z niego jest niemożliwa. A jednak Papillon próbuje. Próbuje kilkakrotnie – bez względu na minimalne szanse powodzenia i surowość kar, jakie musi później ponosić... Wolność jest dla niego ważniejsza, niż przeżycie.
Agent nieruchomości nieświadomie udaje się do zamku wampira Nosferatu, aby podpisać umowę o zakupie posiadłości.
Adaptacja powieści, klasycznego już horroru pióra Brama Stokera. Jest to pierwszy kolorowy film z cyklu wielu obrazów o Draculi. Hrabia Dracula, pan i posiadacz pięknej posiadłości w Transylwanii oraz żądny ludzkiej krwi wampir, organizuje polowania na swe ofiary...

Drakula

7,7
Legendarny wampir wybiera się do Londynu by skosztować krwi niewinnych.
Druga część przygód ekscentrycznego detektywa Ace Ventury. Tym razem zajmie się on sprawą odnalezienia nietypowego zwierzęcia, któremu oddaje cześć pokojowe plemię afrykańskie Watahi. Jak zwykle sprytny i niekonwencjonalny, Ace stawi czoło niebezpiecznym przeciwnikom.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…