Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje męska nagość, student.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
"Cel numer jeden" opowiada historię młodego geniusza, doktoranta matematyki, Edwarda Brooksa (Leo Woodall), który jest bliski przełomowego odkrycia. Jeśli uda mu się znaleźć wzór w liczbach pierwszych, zdobędzie dostęp do każdego komputera na świecie. Wkrótce Edward odkrywa, że niewidzialny wróg próbuje zniszczyć jego pomysł, zanim ten w ogóle ujrzy światło dzienne. To prowadzi go do spotkania z Taylah Sanders, agentką NSA (Quintessa Swindell), której zadaniem jest obserwowanie i raportowanie zachowań matematyków. Razem zaczynają odkrywać mroczną intrygę, w centrum której znajduje się Edward.
Osadzona w college'u komedia o dzikiej, chaotycznej podróży Benny'ego (Skinner), byłego gracza futbolu amerykańskiego i króla balu maturalnego w Idaho, który szybko zaprzyjaźnia się z Carmen, outsiderką ze szkoły średniej, której misją jest za wszelką cenę dopasowanie się do otoczenia. Pod opieką starszej siostry Benny'ego i jej chłopaka-legendy kampusu oboje żonglują okropnymi związkami, wódką smakową i fałszywymi dowodami osobistymi. Serial bada, do czego wszyscy się posuwamy, próbując odkryć, kim naprawdę jesteśmy.
Piętnastolatek zakochuje się w starszej od siebie kobiecie. Wiele lat później już jako student odkrywa, że dawna ukochana jest oskarżona w procesie o nazistowskie zbrodnie.
Kobieta jego marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Jednak kim ona jest? Oto opowiedziana w migawkach z przeszłości nieprzewidywalna i bardzo zabawna historia dwudziestokilkulatka Teda, który spotyka swoją pokrewną duszę i raz na zawsze żegna się ze światem tanich podrywów, jednonocnych przygód i związków skazanych na porażkę. Ślub przyjaciół Teda, Marshalla i Lily nadchodzi nieubłaganie. Na szczęście nie przeszkadza to Barney’owi w nowych, kawalerskich podbojach. Tymczasem romans Teda z Robin przeradza się w bardziej dojrzałą relację, jednak czy jest mu ona pisana?
Lucy to studentka, niezwykle bierna i odrobinę lekkomyślna dziewczyna, która podejmuje pracę w domu publicznym jako Śpiąca Piękność. Jest to usługa świadczona starszym klientom, a polegająca na całkowitym oddaniu kontroli nad swoim ciałem podczas snu. Jednak Lucy zaczyna się zastanawiać co się dzieje podczas sesji, gdy jest z obcą osobą mającą nad nią pełną kontrolę?
Film, nagrodzony Oscarem przez Amerykańska Akademię, który powstał w oparciu o słynną powieść Güntera Grassa pod tym samym tytułem, portretuje mieszkańców Gdańska – Polaków, Niemców i Kaszubów – na tle historycznych wydarzeń pomiędzy rokiem 1924 i końcem II wojny światowej. Bacznym obserwatorem owych zdarzeń jest Oskar Matzerath, nad wiek rozwinięty chłopiec, którego świat dorosłych napawa sceptycyzmem i niechęcią. Nie chcąc stać się jego częścią, w dniu trzecich urodzin postanawia, że nie będzie dalej rosnąć. Z okazji urodzin rodzice kupują mu blaszany bębenek, który odtąd będzie jego nieodłącznym towarzyszem. Głośnym bębnieniem i przenikliwym wrzaskiem chłopiec potrafi kruszyć szkło, tym samym protestując przeciwko braku zainteresowania i kłamstwom dorosłych.
Film o dwóch Amerykanach (Jay Hernandez - Światła stadionów i Derek Richardson - Głupi i głupszy 2), którzy z plecakami przemierzają Europę. Szukając wrażeń, wpadają w pułapkę, która jest tak ciemna i głęboka, jak tylko ciemne i głębokie mogą być najbardziej wynaturzone zakamarki ludzkiej natury.
Nagrodzona Oscarem reżyserka Emerald Fennell przedstawia pięknie mroczną opowieść o przywilejach i pożądaniu. Oliver Quick (Barry Keoghan), niepotrafiący znaleźć sobie miejsca na uniwersytecie Oxfordzkim, zostaje wciągnięty w świat czarującego arystokraty Felixa Cattona (Jacob Elordi). Ten zaprasza go do Saltburn, imponującej siedziby jego ekscentrycznej rodziny. Spędzą tam niezapomniane lato.
Dramat psychologiczny, rozgrywający się między trzema osobami w pozasezonowym pejzażu mazurskich jezior.
Znany dziennikarz sportowy, jadąc z żoną na jednodniowy rejs jachtem, zabiera młodego autostopowicza. Stara się olśnić chłopaka pozycją materialną, doświadczeniem życiowym, także żoną – zaprasza go na pokład jachtu. Na pozerstwo dziennikarza autostopowicz odpowiada postawą „młodego gniewnego”, ukrywając rozpaczliwą zazdrość i pragnienie posiadania takiego samochodu, jachtu, dziewczyny i… dużych pieniędzy. Decyduje się na desperacką mistyfikację – udaje, że utonął, a gdy dziennikarz próbuje zawiadomić milicję, uwodzi jego żonę. Rankiem jacht zawija do portu, żona wyznaje mężowi, że go zdradziła, on nie chce wierzyć jej wyznaniu.
Harold i Erick studiują razem w Cambridge i trenują biegi. Każdy z nich ma jednak odmienną filozofię życiową. Jeden z nich dobrze się bawi i wykorzystuje swój talent aby zdobyć sławę i uznanie. Dla drugiego bieganie to nie tylko świętowanie po wygranych zawodach. Obaj jadą na mistrzostwa olimpijskie, a ich rywalizacja zaczyna przybierać coraz poważniejszy charakter.